שימו לב!!!!!

מ ו ר ע ל

New member
שימו לב!!!!!

אז קודם כל שוב נתקלתי במשהו שאני לא אוהב בפורום אין מקום בכותרת אז זאת הכותרת שרציתי לכתוב והיא לא נכנסה: שימו לב שימו לב הודעה חשובה הודעה חשובה!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אז ככה קודם כל רציתי להגיד שבשבועיים האחרונים מאז טיול חנוכה בערך אני די מבואס מכל מיני דברים ועל כל דבר קטן בדרך כלל הגבתי בצורה שלילית. אני די מנסה להתאפס על עצמי גם בקטע של הלימודים שיש לי ירידה בהרבה מקצועות וגם בקטע של החברים שלי. ברצוני לבקש סליחה אם פגעתי כאן במשהו ובעיקר לבקש סליחה משי ומעיין אם פגעתי בהם באופן אישי בהודעות שכתבתי. אני ימשיך לכתוב ולהגיב בפורום, וינסה להתרגל אליו, אך דעתי לגבי החזרה לפורום הישן סביר להניח שלא תשתנה. וחוץ מזה אין לי מה להוסיף מ ו ר ע ל

מאיושית

New member
../images/Emo24.gif

הכל בסדר עומר... ואני מקווה שתפסיק להיות מבואס...

Princess 1

New member
עומר אתה מלך ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo47.gif

שיחקת אותה חמוד!! אני איתך ב100000% בהכל... אני גאה בך הכי הרבה בעולם! יאללה עכשיו אני רוצה עוד חיוך כמו בצהריים
שלך, סלעית

שקסי

New member
../images/Emo13.gifdon´t worry- be happy!!

זה משפט שאימצתי לעצמי בדיוק לרגעים כאלה... בסוף הכל יסתדר אל תדאג...על תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו- אולי התקופה הזאת מבסרת דברים טובים שהולכים לבוא? ואני חושבת שאחרי שכולם הבינו את המצב אפילו לא צריך לבקש סליחה!! ואני איתך בקטע של הפורום עדיין!! באהבה- עדי

kedeman

New member
טוב נו..

אי אפשר לקבל הכל בחיים
אנחנו ממש נשמח אם תישאר פה בפורום ממש אחלה לראות אותך! העיקר שתרגיש טוב ותחזור להיות שמח כמו פעם!

kedeman

New member
עומר אוהבים אותך! ../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif../images/Emo3.gif

למעלה