שימו לב לפייבוריט לזכייה בלטביה: עוד הצלחה מסחררת בדרך?

E u r o b o y

New member
שימו לב לפייבוריט לזכייה בלטביה: עוד הצלחה מסחררת בדרך?

את השיר כתבה נציגת לטביה לווינה, אמינטה, שהחזירה את המדינה הבלטית לתמונה בענק אחרי שנות יובש. האם לטביה בדרך להצליח בגדול גם השנה ולהפוך לאסטוניה החדשה? (משמע: הבלטית האיכותית התורנית)

נ.ב. - המעיל הכי אריק סעדה והעיגולים האדומים ברקע הכי מונס. אולי זה יעזור להצלחה

shaikis26

New member
שיר מיוחד ושונה בנוף האירוויזיוני!

אני אוהב אותו מאוד ואם לא תיהיה איזו הפתעה הוא יזכה בלטביה.
מזל שלטביה בחצי הראשון ולא איתנו.

Brady

New member
ניסיתי

אני חושב שאמינטה ולטביה15 אלוהיים וזו הייתה אהבה משמיעה ראשונה איתם. אבל השיר הזה לא וואו לדעתי. אני מאוד מעריך את הכיוון העדכני והמשקיע החדש של לטביה, אבל לא עפתי עליו (למרות שזה אחלה שיר, ובאמת סחטיין על השינוי בתפישה)
מקווה שדעתי תשתנה במידה וייבחר.

צוות Kuss

New member
התשובה היא כן. זה יגיע לטופ 10 בגמר

וזה גם מראה שלכל מדינה יש תקווה בתחרות הזו. רק לראות את המהפך שעשו בשנים האחרונות מדינות כמו הולנד, בלגיה, אוסטריה, לטביה וגם ישראל - והנה אסור לאבד תקווה. כעת תורה של ה-לוזרית של האירוויזיון לחשב מסלול מחדש. אני מדבר כמובן על בריטניה.

schweine

New member
איזה פער יש בין השיר לבין השירה והכרמיזה שאין (2#) לזמר

זמר שיש לו נוכחות ויכולות קוליות יותר טובות מהזמר הזה היה מעיף את השיר הזה לשמיים.
שונה, מעניין וקליט. הבעיה בזמר. עדיין אשמח לשיר כזה מטעמי רענון.

VickyRosti

New member
אני מסכימה שיש לזמר בעיית כריזמה

וגם אני הרבה יותר התלהבתי מגרסת הסטודיו מאשר מההופעה בלייב, אבל עד האירוויזיון יש עוד מספיק זמן לעבוד על ההופעה, על שפת הגוף ועל הכריזמה, וגם זמרים שנראו משעממים ויבשושיים (או אפילו זייפו) בקדם, הצליחו להשתפר פלאים עד האירוויזיון.

Angry Beaver

New member
שיר נחמדוש כזה...

מתפתח ומתחיל להיות מעניין כשהזמר פותח את הגרון שלו. לפני זה הוא סתם פרווה. אני לא חושבת שזה שיר של טופ 10 כי אין בו את מה שתפס את השומע בשיר של אמינטה, אבל זה בהחלט שיר שראוי למקום 15 ומטה בגמר (שזה שדרוג מדהים ללטביה הלוזרית).

VickyRosti

New member
אני אוהבת מאוד את השיר

הלחן מעניין ובעיקר העיבוד מיוחד, מסקרן, אפלולי וסוחף, וכבר בהאזנה הראשונה השיר הזה תפס אותי מיד. כפי שאתם בוודאי יודעים, קשה מאוד להסעיר אותי עם פופ סטנדרטי באנגלית, ושירים שכל החובבים מריירים עליהם, משאירים אותי אדישה במקרה הטוב (או מציקים לי באוזן במקרה הפחות טוב), אבל השיר הזה ממש תפס אותי! בהחלט יש מצב ששוב נראה את לטביה מתברגת ב-TOP 10 בגמר, בתנאי כמובן שלא יהיו הפתעות לא צפויות בהופעה, כי עד שלא ראינו את ההופעה באירוויזיון, אי אפשר עדיין לדעת שום דבר.

M a g n u s

New member
שיר מעולה! העיף אותי למעלה כבר בשמיעה ראשונה

ואני שמח להיווכח שהזמר מצליח להחזיק את השיר גם בלייב. זה די ברור שמדובר בלטביה 2016, וממש כמו באוקראינה חבל על כל שאר הסיבובים המתוכננים.
אגב, אם אני לא טועה השיר ניצח אתמול את ההיט הראשון בלטביה עם 40% מהקולות. אז ככה אומרים ג'מאלה בלטבית

python 4

New member
זה שיר סתמי ועלוב

אין בו שום דבר מיוחד או מרגש. אם יבחר - ולטביה הרי מומחית בבחירות הזויות - אני בספק אם יעבור את החצי.

nit li

New member
ממה ההתלהבות?

הזמר חתיך ויש לו קול מדהים. השיר עצמו בינוני מאוד.

Willo the Wisp

New member
העליתם לי פה את הציפיות אחושלוקי, ופייר אני מאוכזב

אני מת על ״אהבה מוזרקת״, הוא היה השיר האהוב עלי בתחרות אשתקד מרגע שנבחר ועד עכשיו, אמינטה מדהימה ברמות מטורפות בעיני, אבל השיר הזה כל כך meh. אמנם קצת יותר טוב ומעניין מה
המשובד שיש בכל הקדמים השנה אבל עדיין סתמי בטירוף ועובר ליד האוזן.
עם כל אהבתי לאמינטה כנראה שלא כל דבר שהיא נוגעת בו הופך לזהב, ויעיד /timg.co.il/f/Emo93.gif"> המשובד שיש בכל הקדמים השנה אבל עדיין סתמי ועובר ליד האוזן. עם כל אהבתי לאמינטה לא כל דבר שהיא נוגעת בו הופך לזהב, ויעיד השיר הדבילי שלה מ-2014." rel="nofollow" target="_blank">השיר הדבילי שלה מ-2014.

Willo the Wisp

New member
תפוזבל ווט וויל בי ויז יו

קיצר -
אני מת על ״אהבה מוזרקת״, הוא היה השיר האהוב עלי בתחרות אשתקד מרגע שנבחר ועד עכשיו, אמינטה מדהימה ברמות על בעיני, אבל השיר הזה כל כך meh. אמנם קצת יותר טוב ומעניין מה
המשובד שיש בכל הקדמים השנה אבל עדיין סתמי בטירוף ועובר ליד האוזן.
עם כל אהבתי לאמינטה כנראה שלא כל דבר שהיא נוגעת בו הופך לזהב, ויעיד השיר הדבילי שלה מ-2014.

Love Music Yoni

New member
אחלה שיר. גדל עליי משמיעה לשמיעה.

וכן, אם הלטבים המוזרים לא יאבדו את זה כמו ב2014, זה כנראה ייבחר.

למעלה