שחזור דף שהודפס לפני 10 ימים

u r i el

New member
שחזור דף שהודפס לפני 10 ימים

האם ניתן להגיע לחומר שהודפס לפני כמה ימים ? הדפסתי אישור תשלום , האישור אבד ואני רוצה לשחזר את אישור התשלום. חיפשתי בהיסטוריה כללית ולא מצאתי.
האם אפשר להכנס להיסטוריה של המדפסת או משהו כזה ?

frankthe

New member
לא ניתן לעשות מה שאתה מבקש

אבל בהחלט ניתן לפנות לאתר ולבקש שינפיקו לך אישור מחדש

u r i el

New member
מעניין.

השאלה אם הדבר לא ניתן ברמה של גולש "מן השורה" אבל חוקר משטרתי למשל יכול היה למצוא מסמך כזה בכל זאת, סוף סוף כל פעילות בעצם "נרשמת" במחשב.

המדפסת לא "זוכרת" כלום אחרי שהיא סיימה להדפיס ..
זה או לחפש במחשב אולי הדף נשמר בקבצים הזמניים של הדפדפן או ליצור קשר עם האתר שינפיקו לך העתק של האישור .

עומר TT

New member
אני לא בטוח לגבי זה

בתעשיות הבטחוניות מדפסות מתות נגרסות במקום להזרק, מחשש שנשאר משהו בזכרון שלהן שאפשר יהיה לחלץ.
מה שכן, זה לא ברמת המשתמש.

יש מדפסות , בעיקר מכשירים משולבים שיש להם גיבוי להדפסות שלא
הודפסו עקב תקלה מכנית \ נתקע נייר והמשתמש נאלץ לכבות את המכשיר אבל גם המכשירים הנ"ל לא ימשיכו לזכור את מה שכבר הודפס
ובתעשיות הביטחוניות גורסים הכל רק בגלל שהם מעדיפים שלא לקחת סיכונים , אפילו אם המכשיר מוגדר כבלמ"ס
&nbsp
ולחכם ציון אז בתור בעל מקצוע בתחום אני יכול להגיד לך שיותר קל לזכות בלוטו מאשר לעצור את המדפסת ככה שהדף האחרון עדיין צרוב כאימג' על הציפוי של הOPC בגליל של התוף וגם אז זה יהיה רק רבע מהדף מאחר ובשביל להדפיס דף A4 שלם התוף צריך לעבור 4 עד 4.5 סיבובים שלמים מה שאומר לפחות ארבעה מחסורי טעינה ופריקה אלקטרוסטטית של הגליל .

למעלה