שבתשתיות

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
לבקשתו של אריק, השרשור ממשיך עד לחידוש תנועת

לפני שעוזבים את מנהרה מס' 2
מבט מבפנים על הנעשה בחוץ.
לבקשתו של אריק, השרשור ממשיך עד לחידוש תנועת
הרכבות בקן לב"ש. נכון שביקשת, אריק?

בועז ל

New member
חתן וכלה שחיפשו ניצוצות

חתן וכלה שחיפשו ניצוצות
הזוג שבתמונה בחר לערוך את צילומי קדם החתונה שלו בקרבת המפגש. לרוע המזל, מכונת הריתוך הפסיקה את המופע הפירוטכני בדיוק כשהזוג החביב הבין את הפוטנציאל הטמון בתמונה שופעת ניצוצות. איזה פספוס! גם שלי.

בועז ל

New member
הפתרון ההנדסי לבעיית המבנה התחתון ברמלה.

הפתרון ההנדסי לבעיית המבנה התחתון ברמלה.
הנה הוא לפניכם: אותן כוורות פלסטיות ששימשו במבני הטומאה, משמשים הפעם לשריון שכבת המצעים. השימוש בכוורות אלו (לא זולות, אגב) ביטל את הצורך בחפירה ממושכת לעומק 70 ס"מ והעמידה על 20 ס"מ בלבד. הצלחת השינוי בתכנית העבודה חייבה שיתוף פעולה ויכולת ביצוע גבוהה מקבלן התשתיות של הרכבת במבצע, וזה המקום להחמיא לקבלן האשקלוני, י.ד.עשוש, שעמד בהצלחה בשינויים הנדרשים והצליח לסגור עבור הרכבת את פערי לו"ז המבצע. קבלן זה, אגב, השתתף גם בעבודות התשתית שבמפגש 244 וגם בעבודות על רציפי תחנת כפר מנחם. מדובר בקבלן שהציוד ההנדסי נמצא בבעלותו, עניין שהקל מאוד על הניידות והעברת כלים ממשימה למשימה.

בועז ל

New member
החתיכה האחרונה

החתיכה האחרונה
בשונה מהפספוס של הזוג ב-244, כאן נרשמה הצלחה ממש על הסף. הגעתי לרמלה 20 דקות לפני שרצועת הכוורות האחרונה כוסתה בחול.

משה343

New member
איזה כייף לך,אני חטפתי איומים מעובדי הרכבת...

קטר 108 ומנוף מסילתי
הבחור שבמרכז בא אליי באיומים וסימן לי עם שני הידיים "ז" ואמר לי צלם צלם שאני עושה לך "ז" . לפני כן אחרים אמרו שאני יפסיק לצלם שאסור לי, אמרתי שיש אישור אין בעיה אבל להם לא היה אכפת. פשוט התרכזו בי במקום בעבודתם , ואף איימו להזמין אבטחה של הרכבת ! עופר מקשרי לקוחות ברכבת ישראל , מסר לי מספרי טלפון של שחר ויסמן , של לירן ושל קב"ט הרכבת אבל זה לא יעזור ! מה בכל פעם להרים טלפון ? נו באמת איך אפשר לצלם בנוחות פשוט לא נעים !

בגדול משה רכבת ישראל לא אוהבת

הבחור שבמרכז בא אליי באיומים וסימן לי עם שני הידיים "ז" ואמר לי צלם צלם שאני עושה לך "ז" . לפני כן אחרים אמרו שאני יפסיק לצלם שאסור לי, אמרתי שיש אישור אין בעיה אבל להם לא היה אכפת. פשוט התרכזו בי במקום בעבודתם , ואף איימו להזמין אבטחה של הרכבת ! עופר מקשרי לקוחות ברכבת ישראל , מסר לי מספרי טלפון של שחר ויסמן , של לירן ושל קב"ט הרכבת אבל זה לא יעזור ! מה בכל פעם להרים טלפון ? נו באמת איך אפשר לצלם בנוחות פשוט לא נעים !
מצלמות הבעיה מוכרת לי באופן אישי ..

משה343

New member
זה ממש מטרד ולמרות זאת אני ממשיך לצלם ...

מצלמות הבעיה מוכרת לי באופן אישי ..
זה ממש מטרד ולמרות זאת אני ממשיך לצלם ...
אני לא מבין אותם ממה החשש ? האם החשש נובע מכך שמישהו לא עובד בקצב עבודה רגיל ? זה נראה כי מי שמתנגד בתוקף לצילום פשוט חושש שיגלו משהו .

מצב
הנושא נעול.
למעלה