שביתת מחאה כנגד הפורומים החדשים.

akane

New member
|../images/Emo45.gifהעיצוב לא נוח, לא יפה ומציק- תפוז תקראו

לכל הודעה לוקח שעה לעלות, הרקע בצבע תכלת מיותר בעליל ורק מציק בעיניים, הקטנתם את הכתב בדרך לא דרך, התאריך והשעה התכווצו בצורה מחפירה ועוד קיבלו צבע אפור בהיר שממש קשה לקרוא. המעבר של הסרגל לצידו הימני של המסך וההגדלה שלו לגודל של שליש מהמסך! נוראי. שליש שלם ומיותר ומציק. מילא להעביר אותו צד, אבל להגדיל אותו לדבר שכזה? הדבר היחידי שנוח זה החלק התחתון של כל הודעה עם אפשרות לשלוח מסר ישיר לכותב וכו'. לקח לי בדיוק 5 דקות (ניסיתי, באמת שניסיתי להחזיק מעמד ולנסות) לחפש את הכפתור שמחזיר אותי למערכת הנוחה ,המצויינת והיפה שבניתם בעבר. נכון שאנשים פה לקחו את זה קשה מידי, ושעוד לא עברנו למערכת הזאת. אבל תפוז עשו כבר שינויים בפורומים בעבר שהתקבלו בברכה . השינוי הזה הוא פשוט דרסטי מידי ולא בא לטובת הגולשים כלל וכלל. אנחנו אוהבים את הרקע האפור בהיר בתגובות שלנו, את הסרגל בצידו השמאלי של המסך (כי כן, בעברית קוראים מהימין לשמאל ולא מהאמצע לשמאל), ואפילו אהבנו שהפרסומת רדפה אחרינו עד לחלק התחתון של המסך. אני באמת מקווה שתקחו את התגובות פה ברצינות. למרות שלרובינו אין כח לפרט, אין זה אומר שהם משקרים או סתם זורמים עם כולם.

if i fell

New member
../images/Emo45.gif

וכבר עכשיו, כשאני כותבת במערכת הישנה, יש פרסומות של HP שמכסה לי חצי ממה שכתוב בכל הודעה. למה הצטרפתי לתפוז? כי סוף סוף יש עיצוב נוח ויפה לפורומים. למה אני אעזוב? כי לא תהיה. וזהו.

למעלה