שבוע 6 פלוס 3 אשמח בבקשה לרגיעון :))

מעיין841

New member
שבוע 6 פלוס 3 אשמח בבקשה לרגיעון :))

היי! סוף סוף אני זוכה ב״ה לרשום פה!
לאחר שנתיים ניסיונות וטיפולים לפני שבועיים התבשרנו על הריון. הבטא היתה יפה. היו לי כאבי מחזור (עדיין פה ושם) ועדיין הבטא אחרי כמה ימים הוכפלה יפה. אחרי שבוע נצפה שק ואפילו דופק. הבטא היה סביבות 17000+ בשבוע 5 פלוס 5 בערך. אמרו לי לבוא עוד שבועיים לאולטרסאונד (שבוע הבא). ואני כ״כ מפחדת כי יש לי מידי פעם כאבי בטן כמו מחזור וזה מלחיץ מאוד. או שאין לי כלום. שום כאב. החזה קצת כואב אבל אין לי כ״כ בחילות ואני פשוט מקווה פשוט שהכל תקין �������� אני משתגעת! וגם שיש לי תיאבון גדול וחשקים וזה אמור להיות הפוך בשלב הזה, לא? ��
אין לי בעיה כמובן להרגיש טוב כמובן אבל גם כשמרגישים טוב זה מלחיץ משום מה ��
תודה רבה מראש וסליחה על החפירה!!

כנראה שאין מה לדאוג,

אם אין דימום או התכווצויות חזקות אז לא מדאיג.
תופעות ההריון רבות ומגוונות ואין חובה לחוות אף אחת מהן.
&nbsp
הריון זה דאגות בלתי פוסקות,
למה יש תופעות,למה אין תופעות.
למה אני לא מרגישה אותו זז,
למה הוא זז כל כך הרבה.
למה הוא גדול מגיל הריון,
למה הוא קטן מגיל הריון.
וכו' בלי סוף.
העיקר שיסתיים בבריאות ובידיים מלאות

מעיין841

New member
תודה רבה לך!!!! ������

אני לחוצה מטבעי זה נורא קשה כל המחשבות.. ��
אבל הרגעת אותי ���� תודה!

חלופית

New member
חכי, זה עוד יבוא.

ואם לא יבוא תגידי תודה כי אחרי שזה בא בעיקר רוצים שזה ילך...

אצלי הבחילות התחילו בשבוע 7. יש בנות שאין להן בכלל. כאבי מחזור זה טיבעי בשלב הזה.
ההמתנה לבדיקת דופק היא קשה נפשית... ואז גם לבדיקות שאחריה...
בהצלחה ושיהיה הריון תקין ומשעמם!

ODOD11

New member
הכל בסדר. רובנו היינו שם..

הדאגה באמת לא מוסיפה, נסי להסיט את המחשבות מההיריון לפחות לחלק מהיום. אחרי כמה בדיקות קריטיות שבעז"ה יצאו תקינות ואחרי שתתחילי להרגיש תנועות הלחץ קצת ירד מעצמו.. אבל עד אז תנסי לעשות משהו שאת אוהבת ומסיח את דעתך.. כמו שכתבו לך, בהיריון ובמיוחד בהיריון ראשון הכל מפחיד.למה יש למה אין למה כן? למה לא?, למה הרופא התכוונן? אולי למשהו אחר? למה לא שאלתי, למה אכלתי, למה הרמתי, וזה לא נגמר.. תאמיני בעצמך ובגוף שלך, זה לוקח זמן, אבל הוא יודע איך להגיב למצב החדש, והולכים להיות עוד המון שינויים שיקרו, זה טבעי ומשתנה בלי סוף

למעלה