שבוע טוב!

האחרית נעלמה לה לשבת של נחת :]

בעיר הקודש טבריה!!! ועכשיו אני באורות!!!
(במתכוננת לחזור למדרשה..
) אבל בכל זאת אני אשעה את תפקידי נאמנה, אומנם קצת באירחו, אבל עדיף מאוחר מלעולם לא.. אה.. צריך מתנדב/ת שיחליף אותי בחודשיים הקרובים, יען כי אני לא ממש אהיה בבית... אז קבלו אותו במחיאות כפיים סוערות!!! איך עבר השבוע? מה היה טוב? מה היה רע? בילוי השבוע? אכזבות השבוע? התחדשות השבוע? דברים מצחיקים שקרו השבוע? צדיק/ת השבוע? מה אתם מתכננים לשבוע הבא? שיר השבוע/זמר השבוע? משפט השבוע? מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? ספר השבוע? סרט השבוע? הפתעת השבוע? טיול השבוע? שבוע טוב ומבורך לכל בית ישראל!

מור 1661

New member
שבוע מצווויין שיהיה:)

איך עבר השבוע? ב"ה נהדר! מה היה טוב? שום מבחן
מה היה רע?שבכל זאת היה צריך יום רביעי להתחיל ללמוד למת' שזה השבוע.. בילוי השבוע?לא משהו מיוחדד.. אכזבות השבוע?מהישבצ"ים הארוכים..!! התחדשות השבוע?איו משו.. דברים מצחיקים שקרו השבוע?לא עולה לי:( צדיק/ת השבוע?חניכה שלי!!!!!! מה אתם מתכננים לשבוע הבא?מבחן במת',צום,ומבחן בתושב"ע.. שיר השבוע/זמר השבוע?la ruex-in for the kill משפט השבוע?א... מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע?כמו "מה היה רע.." ספר השבוע?הבטיחי לי-הרלן קובן סרט השבוע?מארלי ואני הפתעת השבוע? טיול השבוע?אין.. שיהיה צומועיל ושבוע מבורך:)

../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע? וואוו. וואוו וואוו וואוו!!! מה היה טוב? התחלתי להיסגר על עצמי לגבי שנהבאה. סגירת מערכת במדרשה, שבוע ממש טוב בלימוד! קיבלתי אישור לסרוג בשיעורים
סיימתי עוד כיפה וחצי לחתונה הממשמשת ובאה של אחי
כל מיני דיבורים עם אנשימים וכמובן.... שבת קודש בטבריה!!!! מה היה רע? הפיגוע :| בילוי השבוע? מלווה מלכה בטיילת
אכזבות השבוע? ששוב רצח של יהודי יקר עובר ליד האוזן למי שלא מכיר אותו... התחדשות השבוע? הבגד לחתונה (שחזר מתיקונים) דברים מצחיקים שקרו השבוע? המשחק בפעולת ערש"ק
צדיק/ת השבוע? הילה! מה אתם מתכננים לשבוע הבא? לחזור על כל החומר מתחילת השנה
ושבת מדרשה משודרגת שיר השבוע/זמר השבוע? ברררר "טבריה, אין כמו טבריה, אין כמו טבריה ב-ע-ו-ל-ם" משפט השבוע? כנ"ל..
מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? החוסר וודאות לגבי שבת ושנה הבאה. בעעע ספר השבוע? שיחות הרצי"ה
סרט השבוע? - הפתעת השבוע? נמצא הסווצ'ר של פולין!! אצל חניכה שלי בטבריה...
טיול השבוע? לטבריה זה נחשב טיול?! תכל'ס - לא. אבל זה מה יש

השבוע../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע? נחמד,סביר מה היה טוב? קיבלתי 85 באומנות(יכולתי לקבל יותר) מה היה רע?היה לי וירוס בטן בטיול לירושלים.
בילוי השבוע?טיול בירושלים בארמון הנציב אכזבות השבוע?וירוס בטן(כבר הזכרתי את זה),ותנ''ך-המקצוע הזה ממש מבאס. התחדשות השבוע?שבוע שעבר ישיבת הדרכה על הדרכת חוץ,הקומנריות של נשר ופאר מקסימות!. שבוע הבא נסיעה לתל-אביב בקשר לגרעין התורני. דברים מצחיקים שקרו השבוע? ''בוא נעשה מרד על התלבושת'' ח.. צדיק/ת השבוע?אני היחידה שבאה עם תלבושת מה אתם מתכננים לשבוע הבא?לנסוע לתל-אביב לפגישת הגרעין,פעילות בגמ''ח,מבחן בנ''ך,מבחן בהיסטוריה,מבחן במתמטיקה שיר השבוע/זמר השבוע? gift of a friend-demi lovato מה נהיה?-מוש בן ארי משפט השבוע?''אור תפסיקי לדאוג את תהיי מדריכה מעולה מי שלא תבחר בך תפסיד''ץ מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? ספר השבוע?אמ.. יומנו של חנון. סרט השבוע?אין ובטח שלא דמדומים הפתעת השבוע? כולם הפתיעו אותי. טיול השבוע?בירושלים כבר אמרתי קודם

שבט להבה [באתי - נדלקתי]!../images/Emo13.gif

הצוות מונה שישה מדריכים, מתוכם שישה נו''שניקים.

למעלה