שבוע המדיטציה - החל מיום ראשון 21.10.2018

מה שלום המטלות הנ"ל?

assafhalevi

New member
מעניין שאתה שואל

האיומות שבניהן כבר בוצעו, על הצד הטוב ביותר... מרגיש שזה קשור לתצפית הקטנה שעשיתי

assafhalevi

New member
2

עשיתי עוד אחת עכשיו, כ- 5 דקות... רציתי להמשיך להיות עם כאב מסויים בתוכי, אז התבוננתי בו, תוך כדי שאני מרפה ונושם. לקראת הסוף קפצו לי דמיונות של סצנות ממשהו שראיתי אתמול ביוטיוב

assafhalevi

New member
3

שאריות של רגש שהשתלט עליי, תחושת צריבה מכווייה קלה ביד. לדקה תפסתי מרחק מהכל והסתכלתי על זה כמו שזה

assafhalevi

New member
1

כחמש דקות.
הגוף שלי היה קשה, היו מחשבות לוגיסטיות באנרגייה מייעצת כזאת, על דברים שמשהו בי תפס כחשובים או לא חשובים. הרגשתי שאני נח מהלילה

assafhalevi

New member
2

כדקה
ניסיתי פעמיים לעשות מדיטציה ולא הצלחתי! נלכדתי בזרם המחשבה. שיניתי תנוחה וניסיתי שוב, שמתי פוקוס בעיקר על הנשימה

assafhalevi

New member
3

כשתי דקות
&nbsp
איך שהתחלתי הוצפתי בתחושות גופניות שלא ברור איך הייתי כל כך מנותק מהן לפני. קשיחות מסויימת בין הבטן לחזה, ותחושתיות באיזור הראש.. אחר כך צפו מחשבות מסויימות בקשר למשהו חיצוני שאני מנסה ליצור.
&nbsp
אחרי המדיטציה כבר לא התחשק לי לחזור לפעילות לא פרודקטיבית במחשב בה הייתי לפני

assafhalevi

New member
1

ניסיתי כמה פעמים במהלך נסיעה באוטובוס, נדהמתי עד כמה המחשבות שלי חזקות על הבוקר, הריכוז שלי היה חלש יחסית... הצלחתי למדוט ברמה מסויימת כדקה ברגע שהתיישרתי על הכיסא ועצמתי עיניים. ראיתי שאני מעט עצבני, ראיתי את הנשימה שלי ואת התחושות בגוף

assafhalevi

New member
שתיים

שתי דקות בעיניים עצומות
בהתחלה מחשבה שעירפלה את הפוקוס, אחריה נכנסתי עמוק יותר וראיתי שאני מתאמץ, במיוחד בשרירים מסביב לעיניים, לאט לאט זה נרפה, אבל לא לגמרי... עוד כמה שניות בפתיחת עיניים, הרגשתי הקלה לשחרר את העיניים לפתיחה

assafhalevi

New member
יום רביעי

&nbsp
14:22
כ- 5 דקות
זה הרגיש יותר כמו מנוחה ממדיטציה, הייתה הרבה השתלטות מחשבתית והייתי צריך להתחיל מההתחלה פעמים רבות, הפוקוס שלי נע בעיקר בין האנרגייה בגוף למחשבות שצצות הקשורות לעבר ועתיד
&nbsp
19:10
כ- 5 דקות
הרגשתי את הגוף, שמעתי את הצלילים מסביב, הרגשתי את הלב, היה לי נעים ומרגש
&nbsp

assafhalevi

New member
1

כחמש דקות
ראיתי את התחושה בגוף, מחשבות ארוכות ואיטיות, עייפות בגוף, לקראת הסוף כבר לא הייתי בהכרה

assafhalevi

New member
2

כ- 3 דקות
בזמן נסיעה באוטובוס. לא התיישרתי, רק עצמתי עיניים. הרגשתי את הגוף, הוא היה קשה, הרגשתי דמעות בעיניים בשלב מסויים, דימיתי שהגוף הוא חליפה מאסיבית ואני מתחתיה

למעלה