שבוע המדיטציה - החל מיום ראשון 21.10.2018

בן טל-שחר - שבוע המדיטציה - יום ה' הולדת

ובכן, יום הולדתי היום.

הוענקו לי כמה דקות מופלאות של כוונונים מדיטטיביים, שהפכו לכוונון אחד מרכזי ליום כולו, בחמישה צעדים מחזוריים ממצים:

הערפל הזה
האור הגנוז הזה
המהות הזו
הנני
אינסוף

ניסיתי לשלב בכותרת את המשמעות "יום חמישי - יום הולדתי" במסגרת מגבלת התווים, בדרך להמסת מגבלותנו והפרתן האלוהית
.

תחנה 1 מתוך 5 - "הערפל הזה"

כשתי דקות.
העמקתי וביססתי את התייחסותי המופלאה, המיטיבה, אל "הערפל" הזה, בתוכי ומחוצה לי.
העמקתי את היותי עצמי.
בחרתי להישאר עצמי ולשקף את עצמי, במקום להיפגע באופן כלשהו (אפילו תודעתית) שזה במלים אחרות - להפוך למשהו אחר.

תחנה 2 מתוך 5 - "האור הגנוז הזה"

כשלוש דקות מרטיטות, תרתי משמע, של מודעות לאור העצום הזה, שמתחבא כאן. רובד שלם של המציאות, אצלי ומחוצה לי, שמעמיד פנים תמימות למדי, ענייניות מאוד.

תחנה 3 מתוך 5 - "המהות הזו"

חמש דקות מרגשות, מפעימות ומיוחדות, שלא היו כמותן מעולם לפני כן.
התבוננתי.
על המהות, בעיקר.
על הרובד הזה, המסויים הזה.
עניין רב, היבלעות, יופי, מקסימוּת, היקסמות, אהבה, חיפוש אהבה, תמימות, התערבבות, תדר מסויים של חיפוש עניין אוהב-אהוב.

תחנה 4 מתוך 5 - "הנני"

כארבע דקות קסומות של נוכחות עולה, שמתבוננת בשאר השכבות, בעודה מודעת לעצמה.

יש פה משהו חשוב מאוד.

אני מבחין עכשיו בהבדל העמוק, שבין המצב הנוכחי שבו אני פעיל חיצונית בעולם (מקליד, יוצר את ההודעה הזאת, את השיתוף הזה), לבין המצב שבו הייתי ונמצא כאשר אני יושב בעיניים עצומות ומקדיש את עצמי להעמקה הזאת.

אני מבקש גשר קסום.

תחנה 5 מתוך 5 - "אינסוף"

הנני
אינסוף
וכולנו כאן
{סשן מחבר ומלא אור שנמשך כשלוש דקות}

בן טל-שחר - שבוע המדיטציה - יום שישי

ובכן, עברו-חלפו להם חמישה ימים רבי עוצמה של שבוע המדיטציה, עבורי.

בהשקעה זעירה של דקות מדי יום, למדתי-התפתחתי-נהניתי במידה רבה, במיוחד יחסית לזמן שהושקע.

ועכשיו, התחיל היום השישי... וכבר מדטתי בו את הסשן הראשון מבין השלושה שאני מתכנן להיום. תכף אכתוב על כך...

יום 6, סשן 1 - ארבע דקות של כוונון אנרגטי

הפעם עבדתי עם האנרגיה שלי.
כווננתי אותה.
ניהלתי את שמצאתי לנכון לנהל, אפשרתי את שמצאתי לנכון לאפשר.
בהחלט ארבע דקות משמעותיות, שתורגשנה לאורך היום כולו.

יום 6, סשן 2 - כשתי דקות של התחברות עמוקה יותר לעצמי

זה התחיל מכוונון כלשהו של האנרגיה שלי.
מעין תשומת לב.
זה המשיך כמשהו ששחרר אותי מלחצים פנימיים... וחיבר אותי לרצונות עמוקים יותר.
איך שתי דקות פשוטות שכאלה, עושות כל כך הרבה...

יום 6, סשן 3, כשתיים-שלוש דקות של התמסרות מודעת לאלוהים

ברקע התנגנה לה היצירה של ויולאדי (RV-208) בביצוע הזה.
אני אוהב להיעזר בויואלדי לצורך העמקה במודעות, במצב הקרוי "היות ער".
ויואלדי, מורה ערות מדהים, בשבילי.
למשך כשתיים-שלוש דקות הפסקתי את הפעילויות החיצוניות האחרות, עצמתי את עיני והעמקתי התמסרותי. התגברה בי המודעות לתחושה של הרצון לעשות את זה, פנימית, 24 שעות ביממה.

בן טל-שחר - שבוע המדיטציה - יום שבת

ובכן, הנה הוא, היום השביעי של התנועה המתגמלת הזאת, הפרוייקט המתגמל הזה, שמחזיר כל כך הרבה יותר ממה שהוא לוקח. כמה דקות ביום, אשכרה... והכל מתמלא באור ובמאמץ המרהיבים האלה, הנוצצים האלה, הזוהרים האלה, שמרימים את הכל. ניצוצות של אור ומודעות, בחירה.

יום 7, סשן 1 - כשתי דקות של התרוממות אלוהית

כמה פשוט.
עצמתי את עיני.
כבר הייתי על הספה הרחבה הנפלאה הזאת, כי תרגלתי כל מיני עבודות פנימיות ותנועות חיצוניות לפני כן.
הנחתי לעצמי להיות מודע לכל האור הזה, לים המודעות הזה, למרחב הזה, שעוטף את כולנו, מאיר את כולנו, מרטיט ומתמיר את כולנו, תומך בכולנו, מזין את כולנו... הנחתי לעצמי להיות מודע את עצמי, האמיתי.
אחר כך, הפעולות מאז, נמשכות בתוך זה, עם יותר מודעות לזה.

יום 7, סשן 2 - כדקה מופלאה וחשובה כל כך

שבה פשוט העמקתי את הרשאתי המענגת, להיות עצמי.

יום 7, סשן 3 - כדקה של התחברות משמעותית, מאוד

פשוט עצמתי את עיני והרגשתי את גופי, את תחושותי, מאפשר לעצמי להיות מודע יותר ויותר, נוכח יותר ויותר. מעין אמת עלתה, הכרה בדברים כפי שהם. סוג של כנות עצמית. זה היה רב עוצמה, כמו גם סוג של נעים. זו היתה מעין הרפיה לתוך תחושות הגוף, גם.

מסכם את החלק שלי

אחד מהדברים שבולטים לי הוא כמה ש"שבוע המדיטציה" היה נוכח בחיי, בשבוע שעבר, זאת בהשקעת זמן אפסית כל כך, של אי-אלו דקות מדי יום.

אני שמח מאוד שהלכתי על זה ואני בהודיה.

אני מרגיש בזה פוטנציאל עצום ואני ממתין לנביעה הדומה הבאה שתופיע אצלי בהקשר הזה, שאולי תיקח אותנו לשלב הבא של זה, יהיה אשר יהיה.

1

שמתי טיימר על דקה ורבע ותוך כדי שאני עוצם עיניים החלטתי על שני כיוונונים: שימת לב לצלילים מסביב ושימת לב לנשימה. תוך כדי המדיציה התווסף אליהם שימת לב לתחושות העדינות בגוף.

אחרי שהסתיים רציתי עוד. אך משהתחלתי להמשיך הבנתי שאולי לא. וניסיתי לתת לזה להמשיך תוך כדי הפעולות שלי, גם קצת עכשיו.

למעלה