שאלת מיליון הדולר

שממולה

New member
שאלת מיליון הדולר

פעם זה היה, מה עושים אם הוא אומר שהוא אוהב אותי ואני לא בטוח מה לענות. היום זה מתי משנים את הסטטוס בפייסבוק ומי ראשון... אל תצחקו... אני יודע שזה ממש מוקדם. התחלתי לצאת עם מישהו לפני שבוע בערך ונראה שזה הולך מאוד מאוד טוב. בשבוע הזה התראנו כל יום, ישנתי אצלו כבר כמה פעמים, יש לי אצלו מברשת שיניים... לשנינו מופיע כרגע הסטטוס "single" בפייסבוק. אז אמנם זה מוקדם מדי כנראה בשביל להצהיר קבל עם ואינטרנט על מערכת יחסים, אבל חשבתי אולי מרוב התלהבות להעיף את הסינגל משם (ככה שיהיה כתוב שממולה is no longer listed as single). מתלבט אם כדאי, לא כדאי, אולי מוגזם? לאטרף לא נכנסתי בשבוע הזה. אבל שם פחות אכפת לי פשוט להשאיר את הכרטיס שיתישן לו. לפייסבוק אני לא יכול לא להיכנס... מה אתם אומרים? לנשום עמוק ולהרגע? איך יודעים מתי נכון להצהיר על היחסים כמערכת?

jjaki

New member
אני יכול לענות רק על המקרה שלי

למשל אצלי לא כתוב איזה סטטוס אני נמצא, לא רווק ולא מערכת יחסים ולא כלום אני אישית חושב שכל העולם לא חייב לדעת מה המצב, האם הסטטוס רווק כל כך מפריע, תוכל לשנות ל"לא להצהיר כלום" בינתיים עד שהקשר הולך ונהיה רציני אז תוכל לשנות ל"מערכת יחסים" בהצלחה

blaor

New member
לנשום ולהירגע זאת אחלה עצה ../images/Emo13.gif

בוא נתחיל ממה אתה מרגיש
למה לא נכנסת לאטרף
למה את מציין שלא נכנסת לאטרף
מה זה אומר
זה אומר שהפסקת לחפש
ואם הפסקת לחפש אז מה זה אומר
שמצאת
שאתה במערכת יחסים
הרי לא אצל כל אחד יש לך מברשת שינים
(אני רק מניח או שאולי כן
) בשביל מה נועד שינוי הסטטוס בפייסבוק
מה זה אומר עבורך
ומתי זה נחשב מוקדם
כמה זמן
דרוש לך לדעת שאתה אכן במערכת יחסים
או אולי מה דרוש לך לגעת שאכן אתה במערכת יחסים
מה דעתו של החבר
או שנקרא לו בן הזוג
אני אחלוק את דעתי גם בכרטיס שלי בפייסבוק מערכת היחסים שלי לא גלויה לא בטוח שזה ענינו של איש ושארצה לפרסם אז סביר להניח שאחלוק את המידע קודם עם הקרובים לי למרות שפייסבוק זה בהחלט דרך מאוד נוחה. אני רק אוסיף ואספר על חברות שנפגעה קשות בגלל הסיפור הזה של הפייסבוק יש לי חבר שכאשר נודע לו שהחבר המאוד קרוב שלו במערכת יחסים דרך הפייסבוק הוא מאוד נפגע
שלא ידע על כך קודם ונאלץ לדעת על כך בהצצה לכרטיס כמו שאר החברים נקודה נוספת למחשבה.
סלח לי על כל השאלות אבל אולי הם יעזרו לך להבין קצת יותר טוב ולמקד היכן הבעיה. הכי חשוב שתצא לדרך חדשה ומוצלחת עם או בלי שינוי הסטטוס בפייסבוק וחזור לעדכן איך הולך... לא לשכוח לצחצח שיניים לפחות פעמיים ביום

שממולה

New member
הרבה שאלות...

אני מרגיש מאושר. בטוח. מאוהב. לא נכנסתי לאטרף כי אין לי מה לחפש שם.מבחינתי הקשר הזה שעכשיו סיים את השבוע הראשון שלו הוא משהו שיכול להימשך עוד הרבה מאוד זמן. לא אצל כל אחד יש לי מברשת שיניים. למעשה, אני אפילו לא בטוח אם כשהייתי עם האקס השארתי אצלו מברשת שיניים או שהייתי מביא את שלי איתי כל פעם... שינוי הסטטוס הוא בשביל להשוויץ. בשביל שמי שלא נמצא במעגל הקרוב שלי שכבר הספיק לשמוע על הסיפור הזה יוכל לבוא ולברך. ובשביל להוציא לאקס את העיניים
(כן, נו, אני קצת רעה. מה יש?) מבחינתי זאת מערכת יחסים. רק שהיא עדיין מאוד טרייה. מכאן באה השאלה הראשונה שלי שפתחה את השרשור. אני לא יודע מתי נגמר השלב ה"מוקדם" או ה"טרי". האם זה כשאחד מאיתנו יזמין את השני לארוחת ערב משפחתית אצל ההורים? האם זה כשנלך כזוג לחתונה של חברים שלו? זה משהו שאמורים פשוט להרגיש? לא דיברתי איתו על זה עדיין. הכל הולך נפלא, ואני קצת חושש ששאלות כאלה ישבשו את המצב. אני לגמרי מבין את הנקודה שיש אנשים שעשויים להיעלב. מי שחשוב, מי שנמצא בקשר יומיומי איתי - כבר יודע ומעודכן בפרטים. (למעט האקס שאנחנו אמנם חברים טובים אבל עדיין לא סירתי לו שיש רכש חדש)

blaor

New member
../images/Emo34.gif אז יאלה תשוויץ

לא כל יום יש באפשרותנו להשוויץ אז אם כבר יש לנו הזדמנות אז למה לא? חוץ מזה אני מאמין שמחשבה בוראת מציאות -קיימת אז התשובה האישית שלי היא פעמיים כן
לגבי המתי נגמר השלב ה"מוקדם" או "הטרי" מי אמר שיש שלב כזה בכלל
עצם זה שכרטיס האטרף שלך לא פעיל ואתה רוצה לשנות את הסטטוס זה מה שחשוב לא
ואם זה חשוב לך על מנת לקבוע תאריך ארוסים בעתיד אז... שהמועד הנכון יגיע תאמין לי שאתה תדע
תדע בדיוק מתי זה רציני וזה לא בהכרך חייב להיות בעל סימנים או אירועים חיצוניים מספיק הרגשה פנימית. לא
רק אל תשכח להחליף מברשת שניים אחרי שלושה חודשים לפי המלצת רופאי השניים כמובן
ותעדכן באיזה משחה (שיניים כמובן
)אתם משתמשים אולי גם אני אקנה הכי חשוב

למעלה