שאלות בעניין תרומת ביציות

מצב
הנושא נעול.

הי ,
אשמח לדעת האם באמת יש לכך סיכויי הצלחה טובים?
אני לגמרי תוך כדי התהליך ולאחר החזרת עובר. מחכה שיחלפו 12 יום...
כשהיינו בהחזרה, נאמר לנו ש-5 מתוך 6 עוברים הופרו מאוד יפה. אולם כמה ימים לאחר מיכן התקשרו לומר לי שרק אחד שרד להקפאה. (מלבד זה שמוחזר), זה נשמע לי קצת תמוה, האם זה אומר משהו על התורמת ועל איכות הביציות שלה? או על הסיכויים לעובר שהוחזר?

kobi932

New member
היי

הי ,
כשהיינו בהחזרה, נאמר לנו ש-5 מתוך 6 עוברים הופרו מאוד יפה. אולם כמה ימים לאחר מיכן התקשרו לומר לי שרק אחד שרד להקפאה. (מלבד זה שמוחזר), זה נשמע לי קצת תמוה, האם זה אומר משהו על התורמת ועל איכות הביציות שלה? או על הסיכויים לעובר שהוחזר?
היי
אוריה הסיכויים טובים יש כאן לא מעט נשים שהביאו ילד בעזרת תהליך תרומת ביצית לפעמים זה מצליח בפעם הראשונה ולפעמים בסבבים שאחרי אין כיום למדע ואו לרופאה הסבר למה חלק מהבנות נקלטות בפעם הראשונה ואחרות בסבבים שאחרי אגב זה יכול גם להשתנות לא רק מאישה לאישה זה יכול גם להשתנות אצל אותה אישה מהריון להריון לשאלתך השניה לא תמיד כול העוברים שמוקפאים שורדים תהליך הקפאה וגם לא בהכרך כול עובר שעבר הקפאה יצליח לעבור הפשרה זה לא בהכרח תמיד מעיד על התורמת ואו על איכות הביציות וזה גם לא אומר כלום על העובר שהוחזר אני מכיר נשים שאיכות העוברים לא היו משלמות (אפילו רחוקות מזה) העוברים צלחו הקפאה והפשרה והיום הם מחבקות ילד אני כן הייתי מציע לך לשאול באיזה שיטה הקפיאו את העוברים בשיטה החדשה הקפאה מהירה ? או בשיטה הישנה הקפאה איטית ? זה בהחלט פקטור גדול מאוד הייתי גם שואל באיזה יום הקפיאו אותם אני שמעתי בזכות התהליך שאני ואישתי עברנו שעוברים יום 5 רגישים יותר להקפאה מעוברים יום 3 (אני מציע שתחקרי גם את קצת או תשאלי רופא מהתחום )

ברוכה הבאה

הי ,
ברוכה הבאה

ככל שגיל הביצית צעיר יותר כך אחוזי ההצלחה גבוהים יותר, במידה ואין בעיות ברחם.
באיזה יום הקפיאו את העוברים, יש הבדל בין הקפאה ביום שלוש להקפאה של בלסטו, לא כל העוברים ישרדו לגדול לבלסטו.
כיום מאמינים שלעובר בלסטו סיכויי קליטה גדולים יותר, מצד שני יכולים להקלט להריון עוברים שלא היו שורדים גידול לבלסטו.
זה לא אומר דבר על התורמת ואיכות הביציות שלה.
בהצלחה
איילת

מצב
הנושא נעול.
למעלה