שאלה על שינויים בקווי אוטובוס

מצב
הנושא נעול.

rans778

New member

שלום לכולם,
הייתי רגיל פעם בשבוע לנסוע עם קו 41 מאם המושבות החדשה בפ"ת לת. המרכזית בשעה 08:00. זה היה מאוד נוח וקצר.
בשבועיים האחרונים הקו לא הגיע.
התלוננתי, ונאמר לי שהוא השתנה.
על התחנה אין תיעוד וגם לא באתר חב' אפיקים.
האם אין/מתוכנן במשרד התחבורה בסיס נתונים כלשהוא חשוף לציבור שמאפשר בדיקה של היסטוריית השינויים - מתי נעשו ומדוע (לפחות תיאור במשפט של הסיבה העקרונית?).
אולי היה ניתן לבנות משהו שמאפשר לנוסעים להירשם לפי מס' קווים בהם הם משתמשים וכך להיות מעודכנים על שינויים שעתידים להתרחש.
בתודה מראש,

באתר אפיקים נכתב

שלום לכולם,
הייתי רגיל פעם בשבוע לנסוע עם קו 41 מאם המושבות החדשה בפ"ת לת. המרכזית בשעה 08:00. זה היה מאוד נוח וקצר.
בשבועיים האחרונים הקו לא הגיע.
התלוננתי, ונאמר לי שהוא השתנה.
על התחנה אין תיעוד וגם לא באתר חב' אפיקים.
האם אין/מתוכנן במשרד התחבורה בסיס נתונים כלשהוא חשוף לציבור שמאפשר בדיקה של היסטוריית השינויים - מתי נעשו ומדוע (לפחות תיאור במשפט של הסיבה העקרונית?).
אולי היה ניתן לבנות משהו שמאפשר לנוסעים להירשם לפי מס' קווים בהם הם משתמשים וכך להיות מעודכנים על שינויים שעתידים להתרחש.
בתודה מראש,
באתר אפיקים נכתב
"החל מה-6.1.19 תופעל חלופה חדשה לקו 41 ללא כניסה לרחוב מבצע חורב.
שאר המסלול ללא שינוי".
&nbsp
ייתכן שהנסיעה שלא הגיעה עברה לחלופה זו.
התחנה שאין עליה תיעוד היא תחנת 37451 הקונסרבטוריון ברח' מבצע יפתח. באפיקים יודעים על כך ואני מאמין שהעניין יתוקן.
&nbsp
לאפיקים אין אפשרות לשליחת הודעת מייל ע"פ עניין בקו מסויים. בקווים למשל אפשר דרך האתר להירשם לשליחה הודעות על קווים מסויימים.
&nbsp

arseny92

Well-known member
מנהל
ואפשר להוסיף את הקווים, חלופותיהם ותחנות, למועדפים באיפה בוס

באתר אפיקים נכתב
"החל מה-6.1.19 תופעל חלופה חדשה לקו 41 ללא כניסה לרחוב מבצע חורב.
שאר המסלול ללא שינוי".
&nbsp
ייתכן שהנסיעה שלא הגיעה עברה לחלופה זו.
התחנה שאין עליה תיעוד היא תחנת 37451 הקונסרבטוריון ברח' מבצע יפתח. באפיקים יודעים על כך ואני מאמין שהעניין יתוקן.
&nbsp
לאפיקים אין אפשרות לשליחת הודעת מייל ע"פ עניין בקו מסויים. בקווים למשל אפשר דרך האתר להירשם לשליחה הודעות על קווים מסויימים.
&nbsp
ואפשר להוסיף את הקווים, חלופותיהם ותחנות, למועדפים באיפה בוס
דרך כמעט יחידה למשתמש הרגיל הפשוט לעקוב אחר קווים

מצב
הנושא נעול.
למעלה