שאלה על מי שפיר - דרך משרד הבריאות

זה לא בסדר

כלומר, מצידו זה הגון ונחמד, אבל אם הוא לא שייך לסבב הרגיל של המדקרים (ולפי מה שכתבת הוא לא, כי הוא בא במיוחד עבורך, אני מניחה שממחלקה אחרת), אזי, באופן רשמי זה אסור (כי זו מעין רפואה פרטית בתוך בית החולים. יש כאן איפה ואיפה בין מטופלים). בפועל זה נעשה, אבל זה בהחלט לא לפי התקנות. באופן רשמי: רצית לבחור רופא, תשלמי (בבית חולים פרטי). אם את בבית חולים ציבורי ידקר אותך מי שמדקר את כולן באותו היום.

אני הרגשתי בטוחה ביותר אצל הרופא של

שלי. לא הרגשתי צורך ללכת למומחה בדיקור מכיוון שהרופא שלי הוא מנהל מחלקת אולטר' ואני סומכת על העיניים והידיים שלו. פחדתי ש"דווקא" בגלל שאלך למומחה בעל שם בדיקור יקרה משהו. סתם תחושת בטן כזו שהיתה לי. אני אמנם הייתי בת 25.5, לא זכאית לבדיקה, שילמתי לבי"ח 100 ש"ח (מדיקל סנטר), היתר מימן הביטוח המשלים. לרופא שלי שילמתי כ-1400 ש"ח. הבדיקה היתה קצרה ולא כואבת. התקשר למחרת לשאול לשלומי ואחרי כיומיים הגעתי למרפאה שלו לביקורת. שיהיה לך בהצלחה

Kמיקמי

New member
אני עשיתי על חשבון משרד הבריאות

אני בת 27.5 ובגלל תוצאת X שביר גבולית עברתי בדיקת מי שפיר. עשו לי את הדיקור בבי"ח איכילוב ולא יכולתי לבחור רופא... עשה לי ד"ר הרטוב ומסתבר שהרבה היו רוצות לבחור לעבור אצלו את הבדיקה. הוא היה מקצועי והבדיקה לא כאבה ועברה ממש צי'ק צ'ק

למעלה