שאלה מביכה ....

trilliane

Well-known member
מנהל
גם לי יש כאלה, אבל הן גדולות מדי, וגם חבל לי על הכסף והסביבה

טליונת1

New member
לי הקופסא היא הבסיס של כלוב האוגרים שהיה לי... לכן היא די גד

גדולה וחילקתי אותה לחלק צרכים וחלק אוכל. זה מתאים לי כי אני עוטפת עם השקית הכול גם מלמטה של הבסיס. עשי ניסיון איזו שקית הכי מתאימה... נכון שהיא יחסית גדולה ולכן אני מחליפה כפעמיים בשבוע... כדי לא לבזבז יותר מדיי.

Runny

New member
להורמונים לוקח זמן להתנקות
בדר"כ לוקח שבוע עד שבועיים עד שההורמונים מתנקים, לעיתים גם חודש.
&nbsp
ההתנהגות שאת מציינת היא בעיקרה התנהגות של שליטה, גם אם ממניעים מיניים ולכן במקרים מסויימים עלולים אף להתקבע.

טליונת1

New member
אוקיי.. איזה מזל שמצאתי

פיתרון אחר - כדור - במקום שתשתלט לי על הרגל....
צילמתי בסוף, עשתה את זה אתמול שוב (למעשה אם הכדור מתגלגל לידה היא רצה לכיוונו ומתחילה) והסרטון מפדח ומבדח....
אפשר לעקוב אחרי באינסטגרם, כי פה יש לי בעיה להעלות סרטונים ארוכים יותר וגם לוקח לי הרבה זמן. אני מופיעה כtalia_bz . צילמתי אותה שלוש פעמים והעליתי את המצחיקה, אך מעניין שהיא מתעייפת מהר מאד.. רואים זאת בסרטון.
תודה רבה על התשובות
שבת שלום

trilliane

Well-known member
מנהל
למה לא יוטיוב? אינסטגרם לא פתוח לצפייה למי שלא רשום

trilliane

Well-known member
מנהל
מעולה, משעשע ביותר!
העיקר שיש לה במה לשחק/להתעסק

אני יודעת שאצל ארנבונים יש משחקי שליטה גם של נקבות (כלומר גם נקבות יכולות לעלות על הזכר או על נקבה אחרת) אבל לא ידעתי שהן ממש "אונסות" את הכדור...
נראה לי שיש (או הייתה) לך גברת הורמונלית במיוחד... (גם לנוכח ההיריונות המדומים הרבים).
&nbsp
אגב, בתפוז יש אפשרות להטמיע סרטוני וידאו בהודעה באמצעות צירוף וידאו (מתחת לחלונית הכתיבה). אם את בממשק הסלולרי אני לא יודעת איך זה נראה כי אני גולשת רק בממשק הרגיל (בעיקר במחשב, אבל גם בסלולרי).

טליונת1

New member
יש הגבלה בכובד הקובץ אז דווקא

יוטיוב זה ממש יותר נח לי. עכשיו זה עשה לי חשק להעלות עוד סרטונים נחמדים שלה... כבר העליתי עוד שניים .. כולם עלו גם באינסטגרם אבל לא חשבתי על כך שלא כולם יכולים להיכנס אאכ יש חל חשבון באינסטגרם. אז תודה טריליאן על ההצעה.

טליונת1

New member
כן היא היתה מ א ד הורמונלית ... מעניין

אותי אם נשאר לה גם עוד משהו מצחיק שהיתה עושה כשהייתי לידה עם מטאטא או סמרטוט וניקיתי, היא היתה כמו כלב מתנפלת עליהם .... בהזדמנות אבדוק גם את זה...

למעלה