שאלה לשמאלנים, למה את טכסי הזכרון המשותפים שלכם אתם תמיד עושים כאן

marabo

Well-known member
ואפילו לא פעם אחת ברמאללה או ג'נין או אפילו בית לחם.
לא חשבתם פעם להתארח אצל האורחים שלכם?

מוטי חוף

Well-known member
רק יהודי שרוצה לתאבד יכנס לשם ולא יצא חי .
הלינץ' ברמאללה, 12.10.2000
הסרטונים מגובלים לצפיה בגלל הזוועה מזכיר את טבח גיא הריגה בשואת עוטף עזה.

מוטי חוף

Well-known member
אבל מה עם מסר השלום והאחווה של טקס הזכרון המשותף?
זה כמו לעשות טקס זכרון משותף עם הנאצים הגרמנים כולל המופתי היטלר ואייכמן וכו'.
המסר של השלום והאחווה בטקס המשותף זה הבלוף הגדול ביותר בהיסטוריה .
רק ככה נראה העאלק |יעני| שלום.
יוסף חדאד חמס ודאעש הם נאצים.jpg

נערך לאחרונה ב:

The Real Big Joe

Well-known member
טרול מתועב - אתה תזלזל בכל מה שאינו קשור לפולחנים הפרימיטיביים שאתה מכור להם? יש לך אולי כיסוי ראש וזקן אבל אין לך אלהים.

marabo

Well-known member
טרול מתועב - אתה תזלזל בכל מה שאינו קשור לפולחנים הפרימיטיביים שאתה מכור להם? יש לך אולי כיסוי ראש וזקן אבל אין לך אלהים.
אדרבה, אם בחרתם לעשות את פולחן המתים שלכם עם חברים למה שלא תעשו אותו גם בבית החברים?

The Real Big Joe

Well-known member
אדרבה, אם בחרתם לעשות את פולחן המתים שלכם עם חברים למה שלא תעשו אותו גם בבית החברים?
שתוק כבר נבל. בן למגזר שמבלה חלק ענק מזמנו בפולחן מתים. לך תפשפש במעשיך. בא להקיא מהזמן והאנרגיה שאתם משקיעים בפולחן המתים.

marabo

Well-known member
שתוק כבר נבל. בן למגזר שמבלה חלק ענק מזמנו בפולחן מתים. לך תפשפש במעשיך. בא להקיא מהזמן והאנרגיה שאתם משקיעים בפולחן המתים.
אתם טרחתם להכין פולחן מתים ענק והזמנתם חברים ואתה מטיח בי נוחות?
קשוט עצמך תחילה

Harrington

Well-known member
מנהל
בא להקיא מהזמן והאנרגיה שאתם משקיעים בפולחן המתים.
חחח, אהבתי, אני חייב להודות :). כאילו, כל אחד ודעתו כמובן כן, אבל לשמוע ממישהו שמתעסק עם מה עושים אחרים בחייהם (ומלמד בכך על שעמום רצח שהוא חווה בחייו שלו עצמו), על מה עושים אותם אחרים בחייהם :). כשהבושה אבדה (ו/או אנשים לא קולטים עד כמה הם מביישים את עצמם בדבריהם).

evglev1

Well-known member
מנהל
לא היית מזלזל בבני משפחת רבין ז"ל שהיו רוצים לציין את יום הזיכרון לרבין ז"ל עם גאולה עמיר, לריסה והבן של יגאל עמיר?

1ספי11

Well-known member
הנמשל הוא טקס הזיכרון המשותף של משפחות שכולות ישראליות לצד משפחות שכולות פלסטיניות.
עוד אחת מההשוואות המטופשות שאתה נוהג לעשות.
הרי הכי מפריע לך שיש משפחות פלסטיניות שרוצות לחיות בשלום לצד ישראל.
לכן אתם מעדיפים את החמאס.

evglev1

Well-known member
מנהל
עוד אחת מההשוואות המטופשות שאתה נוהג לעשות.
הרי הכי מפריע לך שיש משפחות פלסטיניות שרוצות לחיות בשלום לצד ישראל.
לכן אתם מעדיפים את החמאס.
זה ממש לא מפריע לי, אני פשוט לא מאמין להן אלא אם יסכימו להישארות המתיישבים אפילו תחת לשלטון פלסטיני, לכן אני מעריך את הפלסטינים של "שתי מדינות, מולדת אחת" שהסכימו שמתיישבים יחיו במדינה הפלסטינית, לא שאני אוהב את הרעיון, אבל בשבילי הצעד הראשון לקראת שלום מצד הערבים זה לוותר על הדרישה ל"פינוי התנחלויות".

ומה שהכי מפריע לי זה יהודים וערבים שרואים ברצח מתיישבים מאבק לגיטימי בכיבוש.

1ספי11

Well-known member
זה ממש לא מפריע לי, אני פשוט לא מאמין להן אלא אם יסכימו להישארות המתיישבים אפילו תחת לשלטון פלסטיני, לכן אני מעריך את הפלסטינים של "שתי מדינות, מולדת אחת" שהסכימו שמתיישבים יחיו במדינה הפלסטינית, לא שאני אוהב את הרעיון, אבל בשבילי הצעד הראשון לקראת שלום מצד הערבים זה לוותר על הדרישה ל"פינוי התנחלויות".

ומה שהכי מפריע לי זה יהודים וערבים שרואים ברצח מתיישבים מאבק לגיטימי בכיבוש.
אתה לא מאמין להן אז?
ואיזו זכות דיבור יש למי שהיגר לכאן לא מזמן וחושב שיש לו זכות לסלק מכאן את הערבים .

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה לא מאמין להן אז?
ואיזו זכות דיבור יש למי שהיגר לכאן לא מזמן וחושב שיש לו זכות לסלק מכאן את הערבים .
יותר מאשר למי שרואה בעצמו צאצא של אברהם ואפילו רואה באברהם את גדול הנביאים ובכל זאת דורש לגרש בני אברהם אחרים מחברון.

1ספי11

Well-known member
יותר מאשר למי שרואה בעצמו צאצא של אברהם ואפילו רואה באברהם את גדול הנביאים ובכל זאת דורש לגרש בני אברהם אחרים מחברון.
ומה אתה? רואה עצמך צאצא של אברהם ורוצה לגרש את בני אברהם מ"ארץ ישראל" למרות שאתה לא מאמין באברהם .

למעלה