שאלה למומחי הפורום בעניין הטסת אינסולין

הוקאיי

New member
שאלה למומחי הפורום בעניין הטסת אינסולין

האם מותר להעלות מזרקי אינסולין בתיק שהולך איתך למטוס? ומה לגבי הציוד לבדיקת דם (גם כולל מחטים). האם מסמכים באנגלית שמאשרים את הצורך במזרקים יספיקו כדי לאפשר זאת?

הטיסה היא באל על ואחר כך באייר אינדיה. האם יש מדיניות שונה בעניין לכל חברה?

DRTLV

New member
אינסולין

אני אענה בכובע הרפואי שלי-
חובה להעלות את האינסולין למטוס. המזוודה בבטן המטוס תהיה בטמפ נמוכה שיכולה להרוס את האינסולין. בהודו עד שהמזוודה תגיע אליך היא תהיה בטמפרטורה גבוהה מדי שגם תהרוס את האינסולין.
בנתבג לא תהיה לך שום בעיה. ההודים לא צפויים, אני ממליץ על מסמכים באנגלית שתוכל להראות להם במקרה הצורך.
תיקח איתך מספיק מחטים (לאינסולין ולבדיקות מהאצבע) שיהיו איתך בכבודת יד, לזמן הטיסה ולגם לכמה ימים נוספים אם במקרה המזוודה תלך לאיבוד. את השאר אתה יכול לשלוח לבטן המטוס.

WarDog

New member
עם המד סוכר אין בעיה כלל.

אבא שלי העלה אחד למטוס שבוע שעבר בלי שום בעיה.
&nbsp
בכללי אין בעיה לעלות עם 95% מהצרכים הרפואים למטוס, רק שחלקם צריכים אישור הטסה מראש(בעיקר בלוני חמצן, או כן דבר אחר שנמצא תחת לחץ גבוהה).
&nbsp
כל מסמך רפואי חתום(לא "חתום דיגיטלית" אלא חתום עם חותמת ועט) יכול רק לעזור במקרה ומופיעות שאלות אצל האבטחה.

easyJet

New member
אין שום בעיה

כמו כן אין צורך גם באישור רפואי, אם את/ה טס/ה למדינת עולם שלישי כדאי שיהיה אישור רפואי.

אישור רפואי חובה

יש טופס סטנדרטי עבור זה אצל הרופאים. מאוד כדאי שיהיה לך כזה טופס בכל שדה תעופה. הבעייה היא לא קשורה למדיניות של חברת התעופה אלא בבדיקת הבטיחות של הכבודה האישית.

כאבא לילד עם סוכרת נעורים אני יכול לשתף שביציאה מישראל לא

היתה כל בעיה.
לחזור, מאמסטרדם היתה בעיה אם כי לא מסובכת. משאבת אינסולין נבדקה יחד עם המזרקים בצמוד למכתב, ומשם הכל זרם.
טיסה נעימה

הוקאיי

New member
עדכון לחלק הראשון של הנסיעה

שמח לעדכן שעד כה לא היו שום בעיות. מכתב מרופא וגם בנתב"ג וגם במומבאי לא עשו שום בעיות.
בעניין אחר, מה שהפתיע אותי הוא שרכשתי כרטיס מאל על לניו דלהי כאשר את החלק מומבאי-דלהי מבצעת בפועל אייר אינדיה, ואי אפשר היה לעשות צ'ק אין ולקבל בורדינג פס בארץ. היינו חייבים לעשות צ'ק אין לחלק השני של הדרך. זאת על אף שלא היה לנו מטען לבטן המטוס.

למעלה