שאלה לדעתכם

G i r l i s h

New member
הגזמתם

אם כבר סרט עצוב של דיסני ?! רק אחי הדוב בחיייייייייייים שלי לא בכיתי ככה בסרט..ואני בוכה בקלות מסרטים בקושי נשמתי :(

olsen cool

New member
מלך האריות

שמופסה נפל מהצוק אל העדר. בכיתי בחלק הזה,אפילו שזה סרט מצוייר.

FIRE GODDESS

New member
נערה בהפרעה

חוץ מהסוף שזה די אופטימי ויש את את מטורפת אתה חתיך שהיא בוכה בחוץ אחרי שהיא באה הבייתה ממסיבה שיכורה וצועקת על אבא שלה זה מה שיש לי עשכיו בראש...

קצת באיחור

כי יש יותר מדי תשובות לשאלה, רוב הדברים שבטח כבר נאמרו, אבל: מיליון דולר בייביי - רגע התפנית. בחירתה של סופי - הסיום המספרים של אדוארד- החיבוק החיים על פי אגפא - סצנת הסקס, ההתאבדות אודיסאה בחלל - ניתוק המחשב שדרות סנסט- בטי שייפר מגיעה לבית של נורמה דזמונד אורות הכרך - הסיום שושנת קהיר הסגולה- הסיום נאשוויל - סצנת הסטריפטיז (גם עצובה, גם מצחיקה, גם סאטירית) שבילי התהילה -השיר בסיום מגנוליה- סצנת בית המרקחת דבר אליה -רבע השעה האחרונה ניו יורק ניו יורק- הסיום ועוד

stavm22

New member
פורסט גאמפ

אממ שלשום ראיתי פורסט ובכיתי כבר בתחילת הסרט ושלא נדבר על הסוף זה סרט כל כך טוב!!!1 בקטע במלך האריות שסימבה בא לאבא שלו ומנסה להעיר אותו ... איזה טראמת ילדות חחחח גם בהר ברוקבק הסוף המספרים של אדוארד גם יש שם כמה וכמה קטעים.... ארמגדון הסוף... אני מוסגלת לראות כל כך הרבה פעמים מיסטיק ריבר זה גם סרט מצמרר... גם בג'רי מגוויר בכיתי אני זוכרת... גם נדמה לי באישה יפה ובנוטיג היל... ובכלל בסדרות זה קורה לי הרבה.. זה רק אני שהדרמות הכי טובות או בכלל הסרטים הי בשנות ה90?

למעלה