שאלה דחופה בקשר לשידור בביפ

שאלה דחופה בקשר לשידור בביפ

על פי העיתון, יש באפי שלוש פעמים ביום. אני תוהה, האם מדובר באותו פרק, או בפרקים שונים. כמו כן, מה ישודר ביום ראשון בפרק שמשודר בצהריים? האם זהו הפרק הראשון בעונה הרביעית? האם זהו פרק ישן יותר? ושאלה אחרונה:בפנאי פלוס היה כתוב שפרקי העונה הרביעית ישודרו אך ורק בימי ראשון, בעוד שבשבאר השבוע ישודרו פרקים ישנים. בקיצור, אני צריכה הבהרה! סוזן

shlomihagu

New member
תגובה

ביום ראשון הקרוב, בכבלים כתוב משהו אחר ובאתר של ביפ משהו אחר, תהיי רק בטוחה שבאפי תהיה ב- 20:45. העונה הרביעית משודרת בימים א´-ד´ החל מיום ראשון הקרוב ותשודר בשעה 20:45 ויום למחרת שידור חוזר בשעות 15:25 ו- 17:45. העונות הראשונות ישודרו באותה מתכונת אחרי עונה 4 לפי מה שכתב דובר ביפ בפורום הזה.

עופר10

New member
אז מתי בדיוק תשודר העונה החמישית ?

להזכירכם אנחנו בפיגור של שנתיים ושמונה חודשים מאמריקה!!!! אנחנו חייבים לרוץ עם הפרקים וזה לא שאני לא בעד שישדרו את העונות הראשונות אבל שישדרו במקביל לעונה החמישית והשישית . אודה לכם בתשובתכם

כבר מישהו מביפ היה פה וכתב

שזה לא שיש להם את העונה ה5 וה6 על המדף. ואמר שזה משהו שקשור לתקציב הקטן שלהם. בכל מקרה, אני מעדיפה שלא ירוצו כל כך מהר, כי גם ככה זה סיפור להקליט מהממיר הדיגיטלי (אי אפשר להעביר ערוצים בזמן ההקלטה). אבל שוב, אין לי תלונות. להפך...

איך?? אם תוכל להסביר

אני אודה לך מאוד. לפי מה שהבנתי מאנשים אחרים, וממה שהטכנאי של תבל דיגיטל, שכשמקליטים מהדיגיטל, הוידאו יקלוט בדיוק את הערוץ שאני אהיה בו (זאת אומרת הוא יכוון לפי מה שאני רואה באותו רגע בממיר)

עופר10

New member
בבקשה

אפשר להקליט מהדיגיטלי ולראות ערוץ אחר שלא בדיגיטלי כלומר, אפשר נניח להקליט באפי בביפ ולראות באותו זמן לדוגמא חדשות בערוץ 2 שלא דרך הממיר הדיגיטלי ולהפך. אבל אי אפשר נניח לראות באפי בביפ ולהקליט לדוגמא סרט בערוץ סינמה 2 לדוגמה . לפי דעתי זה יתרון גדול מול יס ששם משדרים רק בדיגיטלי ובכבלים משדרים גם בדיגיטלי וגם באנלוגי שמאפשר לנו לראות גם שלא דרך הממיר . ברשותך יש לי גם שאלה אתה מבין במירק ?

כבר מישהו מביפ היה פה וכתב

שזה לא שיש להם את העונה ה5 וה6 על המדף. ואמר שזה משהו שקשור לתקציב הקטן שלהם. בכל מקרה, אני מעדיפה שלא ירוצו כל כך מהר, כי גם ככה זה סיפור להקליט מהממיר הדיגיטלי (אי אפשר להעביר ערוצים בזמן ההקלטה). אבל שוב, אין לי תלונות. להפך...

shlomihagu

New member
העונות בביפ

לפי מה שהם כתבו אחרי עונה 4 תשודר הסידרה מההתחלה, אבל בטח בסוף השידור תגיע עונה 5. בגלל שהם משדרים כל יום פרק אז הם צריכים לתרגם פרקים מהר ובגלל זה ייקח זמן לעונה 5 להגיע, אז אני ממליץ לכם, ביפ, להמשיך לשדר את באפי מההתחלה בביפ, ואחרי עונה 4 לשדר את עונה 5 עם פרק בשבוע. עוד שאלה לביפ - הבנו שיש תקציב נמוך, אבל אתם מתכוונים לרכוש את אנג´ל, אתם בתהליכי רכישה? פשוט בבקשה תענו כי הרבה מתלוננים.

אוקיי אז ככה

בדרך כלל, ובטוח במקרה הזה, דברים מתורגמים חודשים ארוכים לפני שהם הולכים לשידור, כך שמה שיש להם,, יש להם מתורגם. כבר מזמן. יש פרוצדורה שלמה מרכישת הזכויות ועד לשידור עצמו. אני פשוט עובדת בדיוק בתחום הזה. סו

למעלה