שאאאאאאאאלום!

שאאאאאאאאלום! ../images/Emo13.gif

מה שלומנו?? איך מתקדם לו חודש ארגון???? אני חייבת לציין שממש מבדר לי אשכרה להכנס פעם בשבוע ולפתוח שרשור שב"שי שכזה
אבל מל'שות... אחריות זאת אחריות...
אזז.... איך עבר השבוע? מה היה טוב? מה היה רע? בילוי השבוע? אכזבות השבוע? התחדשות השבוע? דברים מצחיקים שקרו השבוע? צדיק/ת השבוע? מה אתם מתכננים לשבוע הבא? שיר השבוע/זמר השבוע? משפט השבוע? מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? ספר השבוע? סרט השבוע? הפתעת השבוע? טיול השבוע? שבת שלום ומבורכת לכל בית ישראל!!!!

שבתשלום! ../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע? עם עליות ומורדות, ב"ה.
מה היה טוב? המועדונית ביום ראשון, האורייתא.. מה היה רע? מממ.. התנקזות של דברים שלילייים זה דבר רע. בילוי השבוע? דייט עצמאי עם עצמי.
אכזבות השבוע? כשאני צריכה מישהו שיקשיב לי הוא חושב שאני מחפשת רחמים. בעע. התחדשות השבוע? אין.. דברים מצחיקים שקרו השבוע? אמממ.. מורה אחת בבי"ס ביקשה ממני לבדוק את מצב החווה שלה בפייסבוק באמצע שיעור..
צדיק/ת השבוע? חברותיי לדירה. מה אתם מתכננים לשבוע הבא? לעבוד.
שיר השבוע/זמר השבוע? "אחותנו" של משפחת ואך, "טודודודו טודודודו איייייאיי טודודודו טודודודו אייייאייאיי.." משפט השבוע? --- מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? שלא היה לי מי שיקשיב לי! ספר השבוע? לא היה.. סרט השבוע? --- הפתעת השבוע? תפוחים בתיק!
טיול השבוע? אתמול.

נויתוש,

אני כידוע, לא בן אדם רחמן כ"כ...
לא שאני זמינה יותר מידי, אבל את מוזמנת להתקשר בכל עת! מקסימום אחזור אלייך...

אבל אני לא רוצה להשמע בכיינית..

כנראה שהייתי צריכה קצת זמן לעצמי. :) ולא, זה לא קשור לזה..

הי!!!

אני לא קשורה *רק* לזה!!! מותר לדבר איתי על עוד דברים!!! ובקשר לעצמך - כמה מוכר ומובן. פשוט תקצי לעצמך זמן קבוע כזה במערכת השבועית.. זה מזה עוזר
אני מתחרפנת מלהיות כל היום עם אנשים, אז מלא פעמים הייתי משכיבה את כל הדירה לישון וממשיכה ביעסוקיי לעוד שעתיים-שלוש, גם אם זה אומר לקום אפוצה לגמרי בבוקר. זה חשוב!

שבת שלום!

איך עבר השבוע? בצורה מתישה, אך מוצלחת. מה היה טוב? מצאתי עלוני ''זרעים'' בגניזה בישיבה!!! מה היה רע? מתוכננים לנו כמה מבחנים. בקטנה. בילוי השבוע? חיפוש נואש אחרי מסכת ברכות, שעלה בהצלחה. אכזבות השבוע? התבטל לנו שיעור חסידות השבוע. ושיעור אמונה. התחדשות השבוע? ---- דברים מצחיקים שקרו השבוע? לראות חברים מנסים להפטר מהנמלים בכיתה, שיעור נ''ך. צדיק/ת השבוע? הרב שלי משנה שעברה. מה אתם מתכננים לשבוע הבא? להשלים עם העובדה שאחותי נכנסת לנבטים. שיר השבוע/זמר השבוע? ---- משפט השבוע? '' זה איצטריך!'' מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? מורשת בני גורן, דהיינו מתמטיקה. ספר השבוע?---- סרט השבוע? ---- הפתעת השבוע? ---- טיול השבוע? ---- (אני מפגין חוסר אינטלקטואליות השבוע)

isilme

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo42.gifהיי!

איך עבר השבוע? מגניב
מה היה טוב? הוצאתי תווים, ואשכרה ניגנתי אותם, שיעורי תנ"ך למיניהם ומבחן-סופר-על-קל, נפטרנו מהג'ברווקי ללילה אחד ועשינו מסיבה כדי לחגוג את זה, טרמפ הבייתה ביום חמישי ומעגלי"צ ברביעי.. מה היה רע? עוד לא קיבלתי תשובות מהמקום שאני מחכה לתשובות ממנו, העבודה באתיקה, יום שני בלילה, וזה שאחד המורים שלי קרא לי "בעיה". בילוי השבוע? ערב כיתה י"א3, מסיבה, "ריחות", וקטע ממש מוזר שגיא עשה לי עם איזה קיר. אכזבות השבוע? הג'ואיש אייג'נסי. ואיזה מפגש שהיה אמור לצאת לפועל אבל בסוף לא. התחדשות השבוע? חולצה. לבנה. דברים מצחיקים שקרו השבוע? הקטע עם הקיר, סטנדאפ בארוחת בוקר, מסיבה ("טוב טוב, עכשיו אני הולכת לישון") ושוב, שיעור תנ"ך ("אחת...חחחחחחחחחח... שתיים... חחחחחחחח... שלוש... חחחחחח... דג... חחחחחחח... דג... חחחחחחח... דג מלוח!!!") צדיק/ת השבוע? ג'ני. מה אתם מתכננים לשבוע הבא? מבחן בביו, מעגלי"צ משופר, ומי יודע איזה עוד הפתעות.. שיר השבוע/זמר השבוע? רגינה ספקטור - פאר [זה החדש והוא מצוין ביותר] משפט השבוע? "לזה אני קורא יצירתיות" מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? אתיקה, וכל מה שנלווה לזה. ספר השבוע? אפשר סופר? שולמית הראבן. סרט השבוע? הכוכב הכחול [המון "וואו" "או" ו"הו" נשמעו] הפתעת השבוע? טלפון מאפרוחית אתמול "אני באה אלייך.. טוב? טוב? אפשר? את מסכימה לי?" טיול השבוע? כל הדרך למושבה וחזרה. שבוע אש שיהיה!

../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע? נפלא
מה היה טוב? חברותא ב-7 בבוקר עם חניכה שלי
ההפסקה היזומה ביום רביעי ועוד כמה דבריישנים, ב"ה
מה היה רע? "עייפות בלתי נגמרת..." בילוי השבוע? אירוח בפנסיון מלא אצל אחי וערב דירה משעשע שכזה
אכזבות השבוע? שכמעט ולא סיכמתי שום שיעור... :-\ התחדשות השבוע? אין. דברים מצחיקים שקרו השבוע? דיונים הזויים בשיעור הלכה
צדיק/ת השבוע? גיסתי. מה אתם מתכננים לשבוע הבא? לארגן שבת מדרשה, ולהחליט מה אני עושה עם עצמי בשבת ארגון... :| שיר השבוע/זמר השבוע? ההר הירוק
משפט השבוע? עולת ראיה א, פתיחה (ענייני התפילה, התפילה המתמדת של הנשמה), המשפט הראשון בפסקה ב (סליחה שאני לא זוכרת אותה בע"פ, עדיין
) מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? תורנות בארוחת ערב. שבוע שלם. לפחות זה נגמר!! ספר השבוע? מלכים א'. סרט השבוע? --- הפתעת השבוע? כרטיסיית אוטובוס
טיול השבוע? למיטה (במקום לעיר דוד
)

RacheliShoham

New member
הללויה !! שבת קודש המיוחלת !!

איך עבר השבוע? סביר + !! מה היה טוב? נסעתי לברוכין והיה כיף ... בילוי נוסטלגי עם אחיותיי .... בייביסיטר על האחיינים החמודים ... עכשיו אחי דיבר איתנו בטלפון מבוליביה !! הוא קונה לנו שם במתנה פליזים מגניבים בהזמנה אישית ...
אה, וגם נבחרתי לביים את הסרט של הקבוצה שלי במגמה !! בתקווה שזה יוביל לבחירה שלי לבמיוי סרט הגמר גם ...
מה היה רע? 90 במתמטיקה ... יש עניין ארור שכבר 3 חודשים אינני מצליחה לפתור !!!! אארררר בילוי השבוע? ארוחת צהריים עם שתי אחיותיי הנשואות !! דבר שלא עשיתי כבר שנים, מאז שהן התחתנו !! זה היה מרגש !! אכזבות השבוע? 90 במתמטיקה .. ציפיתי ליותר .. התחדשות השבוע? אין. מה שכן, ביום ראשון אני אמורה לקבל סטוקים של חולצות תלבושת אחידה לאולפנה
דברים מצחיקים שקרו השבוע? קשה לי להחליט ...
בואו נבחר בציטוט משיעורי תנ"ך קורעים שעוברים לנו עם המורה מספר אחד לתנ"ך, אדלשטיין. -"אתן יודעות מה מוץ, כן? הקליפות של החיטה ..." -"אה, זה לא עץ?" -"מוץ פלוס עץ שווה מוצץ !!" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD -"המיתוס של המלאך זה אדם עם כנפיים ובייגלה על הראש."
צדיק/ת השבוע? יש אדם אחד ... מה אתם מתכננים לשבוע הבא? לעברו שני מבחנים בהצלחה. ללכת לישון אצל חברה ... בתקווה לבוא לשבת הבאה לחברה אחרת .. יום עיון מטעם המגמה ביום ראשון ... מקווה שנספיק לצלם את הסרט באותו היום ... שיר השבוע/זמר השבוע? Irene Cara - What I feeling. Michael Bolton - Go To Distance. משפט השבוע? תציצו במשהו המצחיק שעבר עליי השבוע
. מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? קשה להסביר. ספר השבוע? אין לי זמן לקרוא .. סרט השבוע? "אנסטסיה", "לפגוש את הרובינסונים". אני מתה לראות "פקד מושחת" ואני לא יודעת דרך איפה !! הפתעת השבוע? הממממ ... טיול השבוע? אין. אני בטטה. סוף סוף שבת, אני יכולה להשלים שעות שינה .... שבצ'לום לכולם !!

חחח אני שמחה שלקחת ממני את האחריות

אחרי שנים שלא, באתי לבקר חח הייייי אלומההההההההההההההההההההה 333333333> מה קורה איתך נשמה? לא שומעים אותך, לא רואים אותך, מה איתך?

תהלוששששששששששששש

ואאאא אוף. לא. אני לא מוכנה לדבר איתך מכאן! אנחנו צריכות לדבר נורמאלי!!! בעז"ה אשתדל לעשות את זה השבוע. בכל מקרה - טוב לראותך בין שורות הפורום!!

מור 1661

New member
אוף אוף אוף..

מדכא שאין לי כ"כ זמן לכתוב פה.. אבל בכל זאת..(למרות שכבר מוצש"ק) איך עבר השבוע?מעולה ב"ה! מה היה טוב?התקרבות לחניכות המדהימות שלי...וגםם שאנחנו בלוח ניקוד מקום ראשון:) מה היה רע?מבחן בתנ"ך :/ בילוי השבוע?חינה של אחות של חברה.. אכזבות השבוע? התחדשות השבוע?איזה התחדשות,הלוואי שהיה לי זמן.. דברים מצחיקים שקרו השבוע?אני לא ארשום,זה מעשה שהיה אמור להצחיק אבל אותי זה בכלל לא הצחיק.קיצר,לא חשוב. צדיק/ת השבוע?החניכים המדהימים שלי!פשוט תותחים! מה אתם מתכננים לשבוע הבא?חזרות חזרות,התנדבות,יישום נושא,חתונה של אחות של חברה,ואם אפשר אז גם ללמוד. שיר השבוע/זמר השבוע?עד מחר-אביתר בנאי! משפט השבוע? מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? ספר השבוע?הלוואי והיה לי זמן:( סרט השבוע?כנ"ל.. הפתעת השבוע?שהחניכים שלי עשו עלון לבדדדד!הם הפתיעו אותי בענק!אני מאוהבת בהם
טיול השבוע?סניף?! שיהיה שבוע מדהיםםםםםם!!!!!

שבוע טוב../images/Emo70.gif

איך עבר השבוע? די טוב מה היה טוב? שעברתי טסט?!ושבת מה היה רע?הגשם..וכלמיני דברים בבצפר[=איפה שאני עושה שירות..] בילוי השבוע?חגיגות הרשיון בדירה
אכזבות השבוע?אין התחדשות השבוע?רשיון?משפחה מאמצת? דברים מצחיקים שקרו השבוע?טסט.חגיגות הרישיון.קניות יום שישי.שבת צדיק/ת השבוע?הטסטר.המורה שלי לנהיגה.בנות הדירה. מה אתם מתכננים לשבוע הבא?יומיעיון,התחלת תקני אחה"צ,ביקור של נוגי שיר השבוע/זמר השבוע?אשמור עלייך/משה פרץ
משפט השבוע?תסעי בדרכים ישרות
מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע?אנשים חטטנים שמתערבים בחיים. ספר השבוע?צלילים מספרים
סרט השבוע?אין הפתעת השבוע?רישיון טיול השבוע?סובו לוד והקיפוה שבוע טוב לכווווולם

שבוע טוב

הכי באסה לתכנן בראשון את הנסיעה לישיבה ולגלות שאתה חולה ולא נוסע לפחות עד שלישי איך עבר השבוע? וואלה בסבבה מה היה טוב? שבוע בישיבה שעבר טוב זה טוב מה היה רע? זה שאני חולה עכשיו זה כנראה רע מה אתם מתכננים לשבוע הבא? לחזור לישיבה אינשאללה שיר השבוע/זמר השבוע? בוגי משפט השבוע? אם אין ביצים תאכלו לחם תורנות חד"א מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? שאיך שהוא זה שעברתי גיבוש טייס נהיה ירידה/אפשרות ללגלוג ספר השבוע? הבוגד / יגאל לב סרט השבוע? מבצע סבתא (כבר פעם שלישית) טיול השבוע? הלוואי טיול...

למעלה