oshri1987sg
Active member
רעיונות לקווי אוטובוסים בשבתות וחגים
רעיונות לקווי אוטובוסים בשבתות וחגים
נא להגיד את דעתכם ולתת רעיונות לשיפור ההצעה לאותם קוים שאני מציע
קו מספר 496:מסוף ארלוזורוב ת"א-חניון האומה ירושלים,דרך:
רמלה ובית שמש.
קו מספר 573:קו שיסע במסלול קו 501 מצומת רעננה עד
לרחוב המסגר בת"א וימשיך משם כמו קו 71 עד קרית בן גוריון בחולון ויסיים בחניון אגד בחולון(ללא המשך לאזור הקניונים בראשון לציון).
קו מספר 657:ממסוף ארלוזורוב בת"א לתחנה מרכזית חדשה
דרך:מסלול קו 601 מארלוזורוב לנתניה והמשך כמו קו 706
מנתניה לחדרה.
קו מספר 761:ממסוף ולפסון בגבול ת"א יפו וחולון למסוף אלוף שדה דרך:שכונת קרית שלום,שדרות הר ציון,תמ"י לשעבר,כיכר
המושבות,אלנבי המשך במסלול קו 61 עד רחוב הירדן ברמת גן
וסיום במסוף אלוף שדה.
קווים נוספים:
קו מספר 153
אשדוד חניון אגד אשדוד-אשקלון מסוף שוק אשקלון
מסלול:אשדוד-חניון אגד אשדוד(תחנת רכבת אשדוד),כביש יציאה מהחניון,משה סנה,מנחם בגין
המייסדים,המלך דוד,המלך שלמה,המלך דוד,המלך יותם,שדרות בני ברית,בן עמי,נחל שורק,כנרת
ירקון,משה דיין,אקסודוס,מפקורה,רוגוזין,שבי ציון,קיבוץ גלויות,אבן עזרא,התקומה,העצמאות
מנחם בגין,יציאה לכביש 4,כביש 4,מועצה אזורית חוף אשקלון-כביש 4,אשקלון-כביש 4,שדרות
בן גוריון,ביאליק,עגנון,חיל הים,שדרות בן גוריון,הטייסים,משה דורות,יפה נוף,בר כוכבא,שדרות
ירושלים,מנחם בגין,אנה פרנק,דוד רמז(מסוף שוק אשקלון-תחנה סופית)
אשקלון מסוף שוק אשקלון-אשדוד חניון אגד אשדוד
מסלול:דוד רמז(מסוף שוק אשקלון-תחנת מוצא),אנה פרנק,מנחם בגין,שדרות ירושלים,בר כוכבא
יפה נוף,משה דורות,הטייסים,שדרות בן גוריון,חיל הים,עגנון,ביאליק,שדרות בן גוריון,מועצה אזורית
חוף אשקלון-כביש 4,מועצה אזורית באר טוביה-כביש 4,יציאה לשדרות מנחם בגין,אשדוד-שדרות
מנחם בגין,העצמאות,התקומה,אבן עזרא,קיבוץ גלויות,שבי ציון,רוגוזין,מפקורה,אקסודוס,משה דיין
ירקון,כנרת,נחל שורק,בן עמי,שדרות בני ברית,המלך יותם,המלך דוד,המלך שלמה,המלך דוד
המייסדים,מנחם בגין,משה סנה,כביש גינה לחניון אגד,חניון אגד אשדוד-תחנה סופית
קו מספר 763
תל אביב יפו מסוף כרמלית-קרית אונו מסוף מכבי האש
מסלול:תל אביב יפו-אלחנן(מסוף כרמלית-תחנת מוצא),הכרמל מעגל תנועה,הירקון,אלנבי,בן יהודה,בוגרשוב,שדרות בן ציון,שדרות
רוטשילד,חשמונאים דרך בגין,מוזס,נחלת יצחק,עליית הנוער
גבעתיים-אבני זכרון,רמב"ם,ויצמן,כצנלסון,בן גוריון,רמת גן-שדרות ירושלים,עוזיאל,נגבה,הרא"ה הרא"ה,אלוף שדה,יציאה למחלף גהה,מסוף צומת אלוף שדה,יציאה לדרך שיבא,דרך שיבא,
קרית אונו מסוף מכבי האש-בת ים מסוף המרינה
מסלול:קרית אונו-לוחמי האש(מסוף מכבי האש-תחנת מוצא) חטיבת אלכסנדרוני,לוי אשכול,צה"ל,שלמה המלך,שדרות בן גוריון רמת גן-מנדס,דרך שיבא,אלוף שדה,הרא"ה,נגבה,עוזיאל,שדרות
ירושלים,בן גוריון,גבעתיים-כצנלסון,ויצמן,רמב"ם,אבני זכרון,עליית הנוער,תל אביב יפו-עמק
הברכה,יגאל אלון,ערבי נחל,דרך בגין,חשמונאים,קרליבך,כיכר הבימה,שדרות בן ציון,בוגרשוב
בן יהודה,אלנבי,הרברט סמואל,חנניה,הכובשים,אלחנן(מסוף כרמלית-תחנה סופית)
קו מספר 772
תל אביב מסוף עתידים-חולון מסוף קרית שרת
מסלול:חולון-שדרות ירושלים(מסוף קרית שרת-תחנת מוצא),המרכבה,מעגל תנועה,המרכבה,שדרות ירושלים,מפרץ שלמה,משה שרת,ההסתדרות,חנקין,סוקולוב,שדרות קוגל,כיכר קוגל,הלוחמים
תל אביב יפו-תל גיבורים,פרייגרזון,לבון,שדרות הר ציון,השומרון,דרך בגין,אלנבי,המלך ג'ורג',דיזנגוף,התערוכה שדרות רוקח,בני אפרים,שלונסקי,פנחס רוזן,דבורה הנביאה(מסוף עתידים-תחנה סופית)
חולון מסוף קרית שרת-תל אביב מסוף עתידים
מסלול:תל אביב-דבורה הנביאה(מסוף עתידים-תחנת מוצא),פנחס רוזן,שלונסקי,בני אפרים,שדרות רוקח,מסוף רדינג,התערוכה,דיזנגוף,המלך ג'ורג',אלנבי,דרך בגין,השומרון,שדרות הר ציון,לבון
תל גיבורים,חולון-הלוחמים,כיכר קוגל,שדרות קוגל,סוקולוב,חנקין,ההסתדרות,משה שרת,מפרץ שלמה,שדרות ירושלים(מסוף קרית שרת-תחנה סופית)
רעיונות לקווי אוטובוסים בשבתות וחגים
נא להגיד את דעתכם ולתת רעיונות לשיפור ההצעה לאותם קוים שאני מציע
קו מספר 496:מסוף ארלוזורוב ת"א-חניון האומה ירושלים,דרך:
רמלה ובית שמש.
קו מספר 573:קו שיסע במסלול קו 501 מצומת רעננה עד
לרחוב המסגר בת"א וימשיך משם כמו קו 71 עד קרית בן גוריון בחולון ויסיים בחניון אגד בחולון(ללא המשך לאזור הקניונים בראשון לציון).
קו מספר 657:ממסוף ארלוזורוב בת"א לתחנה מרכזית חדשה
דרך:מסלול קו 601 מארלוזורוב לנתניה והמשך כמו קו 706
מנתניה לחדרה.
קו מספר 761:ממסוף ולפסון בגבול ת"א יפו וחולון למסוף אלוף שדה דרך:שכונת קרית שלום,שדרות הר ציון,תמ"י לשעבר,כיכר
המושבות,אלנבי המשך במסלול קו 61 עד רחוב הירדן ברמת גן
וסיום במסוף אלוף שדה.
קווים נוספים:
קו מספר 153
אשדוד חניון אגד אשדוד-אשקלון מסוף שוק אשקלון
מסלול:אשדוד-חניון אגד אשדוד(תחנת רכבת אשדוד),כביש יציאה מהחניון,משה סנה,מנחם בגין
המייסדים,המלך דוד,המלך שלמה,המלך דוד,המלך יותם,שדרות בני ברית,בן עמי,נחל שורק,כנרת
ירקון,משה דיין,אקסודוס,מפקורה,רוגוזין,שבי ציון,קיבוץ גלויות,אבן עזרא,התקומה,העצמאות
מנחם בגין,יציאה לכביש 4,כביש 4,מועצה אזורית חוף אשקלון-כביש 4,אשקלון-כביש 4,שדרות
בן גוריון,ביאליק,עגנון,חיל הים,שדרות בן גוריון,הטייסים,משה דורות,יפה נוף,בר כוכבא,שדרות
ירושלים,מנחם בגין,אנה פרנק,דוד רמז(מסוף שוק אשקלון-תחנה סופית)
אשקלון מסוף שוק אשקלון-אשדוד חניון אגד אשדוד
מסלול:דוד רמז(מסוף שוק אשקלון-תחנת מוצא),אנה פרנק,מנחם בגין,שדרות ירושלים,בר כוכבא
יפה נוף,משה דורות,הטייסים,שדרות בן גוריון,חיל הים,עגנון,ביאליק,שדרות בן גוריון,מועצה אזורית
חוף אשקלון-כביש 4,מועצה אזורית באר טוביה-כביש 4,יציאה לשדרות מנחם בגין,אשדוד-שדרות
מנחם בגין,העצמאות,התקומה,אבן עזרא,קיבוץ גלויות,שבי ציון,רוגוזין,מפקורה,אקסודוס,משה דיין
ירקון,כנרת,נחל שורק,בן עמי,שדרות בני ברית,המלך יותם,המלך דוד,המלך שלמה,המלך דוד
המייסדים,מנחם בגין,משה סנה,כביש גינה לחניון אגד,חניון אגד אשדוד-תחנה סופית
קו מספר 763
תל אביב יפו מסוף כרמלית-קרית אונו מסוף מכבי האש
מסלול:תל אביב יפו-אלחנן(מסוף כרמלית-תחנת מוצא),הכרמל מעגל תנועה,הירקון,אלנבי,בן יהודה,בוגרשוב,שדרות בן ציון,שדרות
רוטשילד,חשמונאים דרך בגין,מוזס,נחלת יצחק,עליית הנוער
גבעתיים-אבני זכרון,רמב"ם,ויצמן,כצנלסון,בן גוריון,רמת גן-שדרות ירושלים,עוזיאל,נגבה,הרא"ה הרא"ה,אלוף שדה,יציאה למחלף גהה,מסוף צומת אלוף שדה,יציאה לדרך שיבא,דרך שיבא,
קרית אונו מסוף מכבי האש-בת ים מסוף המרינה
מסלול:קרית אונו-לוחמי האש(מסוף מכבי האש-תחנת מוצא) חטיבת אלכסנדרוני,לוי אשכול,צה"ל,שלמה המלך,שדרות בן גוריון רמת גן-מנדס,דרך שיבא,אלוף שדה,הרא"ה,נגבה,עוזיאל,שדרות
ירושלים,בן גוריון,גבעתיים-כצנלסון,ויצמן,רמב"ם,אבני זכרון,עליית הנוער,תל אביב יפו-עמק
הברכה,יגאל אלון,ערבי נחל,דרך בגין,חשמונאים,קרליבך,כיכר הבימה,שדרות בן ציון,בוגרשוב
בן יהודה,אלנבי,הרברט סמואל,חנניה,הכובשים,אלחנן(מסוף כרמלית-תחנה סופית)
קו מספר 772
תל אביב מסוף עתידים-חולון מסוף קרית שרת
מסלול:חולון-שדרות ירושלים(מסוף קרית שרת-תחנת מוצא),המרכבה,מעגל תנועה,המרכבה,שדרות ירושלים,מפרץ שלמה,משה שרת,ההסתדרות,חנקין,סוקולוב,שדרות קוגל,כיכר קוגל,הלוחמים
תל אביב יפו-תל גיבורים,פרייגרזון,לבון,שדרות הר ציון,השומרון,דרך בגין,אלנבי,המלך ג'ורג',דיזנגוף,התערוכה שדרות רוקח,בני אפרים,שלונסקי,פנחס רוזן,דבורה הנביאה(מסוף עתידים-תחנה סופית)
חולון מסוף קרית שרת-תל אביב מסוף עתידים
מסלול:תל אביב-דבורה הנביאה(מסוף עתידים-תחנת מוצא),פנחס רוזן,שלונסקי,בני אפרים,שדרות רוקח,מסוף רדינג,התערוכה,דיזנגוף,המלך ג'ורג',אלנבי,דרך בגין,השומרון,שדרות הר ציון,לבון
תל גיבורים,חולון-הלוחמים,כיכר קוגל,שדרות קוגל,סוקולוב,חנקין,ההסתדרות,משה שרת,מפרץ שלמה,שדרות ירושלים(מסוף קרית שרת-תחנה סופית)