רכבת לסקי

בהכללה גסה

הרכבות בבוקר ובערב יותר יקרות באופן משמעותי והרכבות בצהריים יותר זולות. גם מחלקה שניה נוחה מאד אבל ההבדל בין המחלקות הוא לפעמים יורו או שניים (ולפעמים המחיר כפול). תמיד כדאי לבדוק. לגבי זמן נסיעה, עשיתי עכשיו בקיקה זריזה ונראה שמג'נבה כל נסיעה לאתר סקי כלשהו כרוכה בשתי החלפות. אחת בתחנה מרכזית בג'נבה ואחת בשאמברי. בכל המקרים הקטע האחרון יהיה באוטובוס. לא בדקתי את הנסיעה האחרונה באוטובוס אבל קטע הרכבת עולה משהו כמו €20 בזמני off peak כך שמדובר בחסכון מוחשי יחסית לשאטלים שעולים €60 ומעלה.

alien life form

New member
בדרך כלל הדרך הכי זולה להגיע לאתר

עדיף להזמין מראש באינטרנט ולהימנע מלהגיע לקנות בקופה באותו יום. זה מוזיל משמעותית בד"כ.

יש תחנות ב Chiusa, Ponte Gardena שקרובות לואל גרדנה

אבל אני לא יודע מאיפה הרכבות מגיעות. ייתכן מאד שתצטרך להחליף רכבת. תיכנס לאתר הרכבות האיטלקי ותראה את המסלול. בית המלון שהייתי בו היה מפעיל מיניבוס שאוסף (גם) משם.

מנמל התעופה של מילאנו יש שירות הסעות די יעיל לצרביניה. מנמל התעופה של טורינו יש שירות הסעות לססטרייר. שירות הסעות עדיף לדעתי על רכבת. הרכבת יותר נוחות אבל יהיו לך כמה החלפות שמקזזות את יתרון הנוחות. תצטרך רכבת ממלפנסה לתחנת הרכבת המרכזית (מילאנו סנטרלה). ויש לי הרגשה (טעון בדיקה) שתצטרך עוד החלפה בדרך. בכל מקרה את הקטע האחרון תעשה על כביש.

alien life form

New member
Oulx

יש תחנת רכבת ב Oulx. תוכל להישאר ללון שם ולעלות כל בוקר לאתר או לקחת מלון ב Sauze d’Oulx. יש אוטובוס חינמי קצת עמוס בבוקר ובערב ואפשר גם לקחת מונית, סיפור של איזה €10.

I Gabe

New member
תודה לכולם, אני קצת עסוק השבוע ולא יצא לי לענות אישי לכל אחד

אבל קראתי את כל התשובות

למעלה