רבותיי, איך אתם שומרים קשר עם המולדת שלכם?

אנטוליו

New member
אני לא נוהג להיות בוטה ולטעון טענות שאתה מייחס לי.

הייתי אומר בצורה דיפלומטית יותר: חברי סנהדרין עם כייפא בראשם לחצו על פילטוס לצלוב את ישוע. האם זה לא כך? יש עדות לכך מברית החדשה בספר מאת מתי. אני עד עכשיו לא מבין למה הם טרחו כ"כ הרבה לפגוע בצורה כה אכזרית באדם שרצה רק בטובת היהודים. זה פשוט קנאות דתית ומאז אני לא אוהב אותם, אבל הם אט אט משתלטים גם על המדינה בצורת חרדים והבית היהודי וגוררים אותנו לעימותים עם העולם המוסלמי.

TaL53

New member
פ'סדר, בצורה "דיפלומטית" טענת שהיהודים הביאו לכך שיוציאו

את ישו להורג. הרי טענת בעצמך שפילטוס ניקה את עצמו מה"אשמה" והאשמים הם היהודים. גם עכשיו אתה טוען זאת. לאור כך הבאתי לך מספר סעיפים של ביקורת על הטיעון הזה. למה בחרת להתחמק ולא להתמודד עם הביקורת?

נמשיך הלאה- טענת שיוליוס שטרייכר טען במשפטי נירנברג שהנאצים שאבו את בסיס האידיאולוגי שלהם מהיהדות. אך, בחיפוש קצר עולה ששטרייכר מעולם לא אמר משהו דומה. מכאן יוצא ששיקרת. התייחסותך המלומדת?

נ.ב

הנה מה כתבת מקודם על ישו ושות'. אל תגיד לי שמה שכתוב כאן שהיהודים הם אלה האשמים במותו של ישו ולא הרומאים..

קראת את ברית החדשה, בה מסופר סיפור צליבתו? חברי הסנהדרין עם כייפא בראשם תפסו את ישוע, אחרי שתלמידו יהודה מכר להם אותו תמורת נזיד העדשים והסגירו אותו לפילטוס, הנציב הרומאי בירושלים בדרישה לצלוב אותו. הנציב לא התלהב מהרעיון וניסה להתחמק מהדרישה. הוא אמר להם: עכשיו אנו ערב הפסח וקיים מנהג לחון פושעים. חברי סנהדרין זעקו לו בתשובה: שחרר את בראבא, שודד דרכים, ואותו צלוב תצלוב ודמו יהיה עלינו ועל בנינו. וכך היה. אתה רואה, ז'ניה, יש לך חורים בהשכלתך ואני מוכן לעזור לך להרחיב את אופקיך. ראית את פסיון של ישוע? הנה, אני מצרף לך 50 סרטונים ממנו, תצפה ותהנה:
https://www.youtube.com/watch?v=rGZgG8Ub8k4&li...

והנה קטע הכאתו - רואים שזה אומנם הרומאים מכים אותו, אבל מי עמד מאחריהם?

https://www.youtube.com/watch?v=sR-aZkiN-VM 

מה שגורר אותנו לעימות עם העולם המוסלימי זה לא החרדים

או הקנאות היהודית. גם הציונות החילונית, בצורתה המקורית, "גררה" אותנו לעימות עם המוסלימים, הם אגב גנאים אינספור מונים מכל יהודי הכי קנאי, אבל משום מה אתה בסדר גמור עם הקנאות השטנית שלהם. עצם קיום ישות פוליטית עצמאית לא-מוסלימית, וכל שכן יהודית, במזה"ת, לא מקובלת עליהם בעליל. כל עוד המדינה היא לא-מוסלימית 8היא במזה"ת, זה גורר אותנו לעימות עם המוסלימים, ונסיגה לגבולות 67 והפיכתה את ישראל למדינת כל אזרחיה לא תעזור בשיט, לכל היותר, אחרי איבוד סופי של הרוב היהודי והריבונות, אולי ההנהגה הפלסטינית המתונה תאפשר לחלק מסוים מהאוכלוסיה היהודית להמשיך להתקיים במה שהיה פעם ישראל בתור דימי, ואז באמת נוכל להגיד שהמוסלימים מסופקים, הסכסוך נגמר ושום קנאות יהודית, לא לדת ולא לריבונות, לא גוררת אותנו יותר לעימותים עם העולם המוסלימי. ונראה לי שזה הפתרון המועדף עליך.

אנטוליו

New member
אם לתרגם בדיוק, אז המילה мракобесы

מורכבת משתי מילים: мрак - חושך, אפלה ו-бесы - שדים. מתאים מאוד להגדרת קנאים דתיים.

TaL53

New member
same same

נו, טוליק, יש כבר תשובות למה ששאלתי אותך על המשפט של ישו ועל השקר שלך על שטירייכר?

TaL53

New member
טוליק!

למה להמשיך לברבר ולהתפתל? אינך מסוגל לעמוד מאחורי השקרים של עצמך?

אנטוליו

New member
אתה מגלה שקרים, ז'ניה?

אני דווקא כן מנסה להילחם נגד השקרים, אז בוא נאחד כוחות! רק לאנטישמים יש שקרים ולפילושמים כמוך אין?

TaL53

New member
לא הבנתי, טוליק

אז מה התשובה שלך לכך שהציטוט שהבאת של שטרייכר לא קיים? או ש.. אין תשובה זאת גם תשובה..

אנטוליו

New member
הציטוט הבא של יוליוס שטרייר שריר וקיים עבורי והוא חכם מאוד

ומנוסח יפה:
At Nuremberg, Germany, German publisher Julius Streicher testifies that Nazism actually borrowed its racist ideas from Judaism itself, saying that they liked the idea of a closed, "supremacist," race-based society that would exist for 1,000 years (as Judaism has; actually, longer than that). Of course, what's "tradition" for Jews is "tyranny" for anyone else.
&nbsp
&nbsp

TaL53

New member
עכשיו אני מבין טוליק

ה"ציטוט" לא קיים במציאות שלנו.. הוא קיים בעולם האלטרנטיבי והמופלא שרק אתה יכול לראות. תגיד, איך אתה קורא ליקום האלטרנטיבי שלך? נרניה? ווסטרוז?

TaL53

New member
איך לא שמעת עליהן?! תהום בהשכלה, טוליק!

ממליץ לך להפסיק לבזבז את זמנך היקר על קשקושים אנטישמיים וניאו נאצים ולרוץ לקרוא ספרות יפה.

אנטוליו

New member
אם אני מצטט אותו - הציטוט קיים, הרי לא המצאתי אותו במוחי

הקודח והציטוט מוצא חן בעיניי, כי הוא מתאר בדיוק את המצב.

TaL53

New member
אם עץ נופל ביער אבל אף אחד לא ראה זאת

האם הוא באמת נפל?
&nbsp
אם אתה ממציא "ציטוט" שלא קיים בשום מקום.. מהי המסקנה?
&nbsp
מוזר, טוליק, שעד עכשיו לא הצלחת (לא שניסית) להוכיח את קיומו של..ה"ציטוט" שלך.

TaL53

New member
ללמד אותך איך לחפש בגוגל?

בכל מקרה ה"חיפוש" שלך רק הוכיח שהציטוט "קיים" רק היכן שאתה בעצמך כתבת אותו (זוכר את העץ הנופל ביער?)
&nbsp
בוא נעשה דבר יותר פשוט- צירפתי לך לפני כשבוע אוסף של ציטוטי שטרייכר. תוכל למצוא בהם את ה"ציטוט" שלך?

למעלה