רבותיי, איך אתם שומרים קשר עם המולדת שלכם?

אנטוליו

New member
לא פלא שציטוט כזה לא קיים בויקי. הרי שנינו יודעים בידי מי

נמצאים אמצעי התקשורת! או שאתה נולדת רק אתמול?

TaL53

New member
אין בעיה, טוליק!

הרי טענת שה"ציטוט" נאמר במסגרת משפטי נירנברג שהינם גלויים ונגישים לכל. אז בוא תציג לי הוכחה כלשהי ל"ציטוט".

אנטוליו

New member
אומנם אני פנסיונר, אבל האם אתה חושב שאין לי מה לעשות

חוץ מלנבור בארכיונים? אגב: אני מתפלא עליך, בחור צעיר שיש לו כ"כ הרבה זמן פנוי לשהות בפורומים. ממה אתה בעצם מתפרנס?

TaL53

New member
נו בחייך טוליק

השרשור הזה נפתח לפני 10 ימים ומאז ועד עכשיו לא "הצלחת" למצוא את ה"ציטוט" הזה שאתה טוען ל"קיומו". אולי פשוט יש לך ניהול זמן לא יעיל? במחשבה שנייה, אתה גם לא מכיר ספרות קלאסית כמו "נרניה"... ברור שאתה מעדיף לבזבז את זמנך על קשקושים אנטישמים מאשר לנצל את הזמן לדברים החשובים בחיים..

אז מה אתה אומר, טוליק, יש או אין הוכחות לברבורים שלך על שטרייכר?

אנטוליו

New member
אני מתכוון לאמצעי התקשורת בעולם. בישראל יש רק עתון אחד

שמשוייך לשמאל - "הארץ" שממנו אגב למדתי על השפלות של עולי רוסיה שפונים לרבנים כשרוצים להינשא.

TaL53

New member
מה שלום שטרייכר, טוליק?

הוא כבר שלח לך את הקישור ל"ציטוט" שלו?

TaL53

New member
אוי ויי.. אם היה לי שקל על כל קשקוש תורן שלך

נו, טוליק, איפה פה ההוחכה למה ששטרייכר "אמר"? אולי פשוט תשאל אותו וזהו? יהיה יותר קל...

אנטוליו

New member
שטרייכר נתלה בעינויים ב-פורים 1946

פורים זה תקופה טובה לעשות חשבון עם אויבי ישראל. איך אתה רוצה שאני אשאל אותו?

TaL53

New member
אתה ממשיך לאכזב אותי, טוליק דיסידנט

שטייכר, יקירך, נתלה בסוכות 1946 ולא בפורים. אתה שוב פעם מוכיח שאתה סה"כ חיקוי זול לדיסידנטים אמיתיים.

אנטוליו

New member
את זה קראתי ואכן לא הייתי בטוח שהוא נתלה בפורים.

מה יש לי להתווכח עם ידען גדול כמוך - שיהיה בסוכות! אגב, כמה אתה מקבל בתור שיל? אני רואה שזה משתלם לך ואכן אין לך צורך לעבוד בעבודה פרודוקטיבית יותר.

TaL53

New member
אתה מתכוון לשי"ל?

אכן פרודוקטיבי.. אם כך אני מייעץ לך למצוא תחביב מועיל יותר מאשר קשקושים מסוג "שקר למען שקר". חשבת אי פעם על גינון? שחמט? גידול לטאות מהחלל?

beatman

Member
בישראל רוב התקשורת שמאלנית

בארה"ב כפי שראינו בבחירות האחרונות שם, גם.
כך גם מרבית התקשורת באירופה, שמשתפת פעולה עם הערבים ושוטפת לציבור את המוח נגד ישראל.

אנטוליו

New member
שמאלנים הם אנשים חושבים שמתחשבים עם מיעוטים מדוכאים,

כמו הערבים לעומת הימנים מדכאי ומפלי לרעה של המיעוטים שכוללים גם יוצאי רוסיה משוללי זכויות אדם כגון זכות להינשא. בימנים תומך בדרך כלל המון חשוך ומוסת כגון מצביעי הימין בבחירות.

beatman

Member

אנטוליו

New member
קנאים יכולים להיות רק דתיים, כי האנטידתיים נעזרים גם בתבונה

והגיון שכה חסרים בדת, אמונה עיוורת.

למעלה