"ראש הממשלה ושר הביטחון חייבים להתעלם מהתובע האנטישמי של בית הדין האנטישמי,ולהורות על הגברת המתקפה נגד חמאס, עד הכרעתו המוחלטת.

מוטי חוף

Well-known member
איתמר בן גביר:
הצהרת התובע הראשי בהאג, שמעמידה בשורה אחת את רה"מ ושר הביטחון עם ראשי החמאס,
מלמדת ששליחת נציגי ישראל לדיון בבית הדין האנטישמי היתה טעות חמורה מלכתחילה.
ראש הממשלה ושר הביטחון חייבים להתעלם מהתובע האנטישמי של בית הדין האנטישמי,
ולהורות על הגברת המתקפה נגד חמאס, עד הכרעתו המוחלטת.

The Real Big Joe

Well-known member
איתמר בן גביר:
הצהרת התובע הראשי בהאג, שמעמידה בשורה אחת את רה"מ ושר הביטחון עם ראשי החמאס,
מלמדת ששליחת נציגי ישראל לדיון בבית הדין האנטישמי היתה טעות חמורה מלכתחילה.
ראש הממשלה ושר הביטחון חייבים להתעלם מהתובע האנטישמי של בית הדין האנטישמי,
ולהורות על הגברת המתקפה נגד חמאס, עד הכרעתו המוחלטת.
מה אכפת לך? אתה לא תעצר...

Harrington

Well-known member
מנהל

"ראש הממשלה ושר הביטחון חייבים להתעלם מהתובע האנטישמי של בית הדין האנטישמי,ולהורות על הגברת המתקפה נגד חמאס, עד הכרעתו המוחלטת.​

מה שנכון נכון.

מה אכפת לך? אתה לא תעצר...
לא יודע איך לספר לך את זה (מפחד לאכזב אותך), אבל אף אחד לא צפוי להיעצר במסגרת הצווים המדוברים :).

Harrington

Well-known member
מנהל
גם אתה שאנן בפוזיציה שלך. הנתניהוס לא יישנו הלילה...
אתה יכול להיות רגוע (מבחינה זו). מי שלא יישן אלו הרל״בניקים שחלומם הרטוב התממש היום לעשרים שניות, אבל המכה הפסיכולוגית שיחטפו כשיבינו ששום דבר לא עומד לקרות לשנואי נפשם, עלול להיות קשה מנשוא.

The Real Big Joe

Well-known member
אתה יכול להיות רגוע (מבחינה זו). מי שלא יישן אלו הרל״בניקים שחלומם הרטוב התממש היום לעשרים שניות, אבל המכה הפסיכולוגית שיחטפו כשיבינו ששום דבר לא עומד לקרות לשנואי נפשם, עלול להיות קשה מנשוא.
למה אי אפשרלשמוע מילת אמת מהביביסטים? אתה שמעת מישהו מרוצה ממה שקרה? החלוקה היא לא בין מרוצים ולא מרוצים אלא בין מודאגים ובין סתומים (אין שכל אין דאגות...).

Harrington

Well-known member
מנהל
למה אי אפשרלשמוע מילת אמת מהביביסטים?
אין לי מושג. תצטרך לבדוק איתם את שאלתך (אם כי לפני כן אילו הייתי במקומך, הייתי בודק את האקסיומה שבבסיבה).
אתה שמעת מישהו מרוצה ממה שקרה?
הו בהחלט ויותר מאחד כבר :).
החלוקה היא לא בין מרוצים ולא מרוצים אלא בין מודאגים ובין סתומים (אין שכל אין דאגות...).
מודאגים אין באמת. לא קונה את זה. אם יש כאלו, שיצרכו פחות תקשורת (ישראלית). זה יעשה להם רק טוב. סתומים יש הרבה. מי כמוך מוכיח זאת ברוב תגובותיך. אבל הם לא באמת מעניינים. בין לבין יש את אלו ששמחים לאיד. אולי לא יברכו בקול רם, אבל בתוך תוכם וכפי שיבוא לידי ביטוי בין כל שתי מילים שיוציאו מפיהם, ישמחו על האפשרות לתקוף את נתניהו על מה שהם יגדירו אותו כאשם בו. אתה למשל, דוגמה מובהקת לאחד כזה. אז אמנם זאת לא הקבוצה היחיד כאן שאתה משתייך אליה, אבל בכל זאת, במענה לשאלתך, התשובה אם כן, לגמרי חיובית :).

The Real Big Joe

Well-known member
אין לי מושג. תצטרך לבדוק איתם את שאלתך (אם כי לפני כן אילו הייתי במקומך, הייתי בודק את האקסיומה שבבסיבה).

הו בהחלט ויותר מאחד כבר :).

מודאגים אין באמת. לא קונה את זה. אם יש כאלו, שיצרכו פחות תקשורת (ישראלית). זה יעשה להם רק טוב. סתומים יש הרבה. מי כמוך מוכיח זאת ברוב תגובותיך. אבל הם לא באמת מעניינים. בין לבין יש את אלו ששמחים לאיד. אולי לא יברכו בקול רם, אבל בתוך תוכם וכפי שיבוא לידי ביטוי בין כל שתי מילים שיוציאו מפיהם, ישמחו על האפשרות לתקוף את נתניהו על מה שהם יגדירו אותו כאשם בו. אתה למשל, דוגמה מובהקת לאחד כזה. אז אמנם זאת לא הקבוצה היחיד כאן שאתה משתייך אליה, אבל בכל זאת, במענה לשאלתך, התשובה אם כן, לגמרי חיובית :).
כרגיל - שקרים. ולא אני לא מצפה לנס שתביא סימוכין .

מוטי חוף

Well-known member
הבוטח אליך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש פורום הסקופים של רוטר:
" חייבים לאזן את המשוואה.
מאחר וסינוואר ודף ימ״ש כבר ביצעו את מה שהם מואשמים בהם.
נתניהו וגלנט צריכים לכל הפחות לבצע את מה שהם מואשמים בו.
אכלנו את הדגים המסריחים.
בואו נשרוף את העיר."

חייבים לאזן את המשוואה.
הבוטח אליך​
20.05.24 14:44​
210​

רוב הזמן נח

Well-known member
מצד שני, אם יחליטו שם שהם אשמים, הם יוכלו לפעול בעזה חופשי כי כבר החליטו קודם שהם אשמים. יאשימו על אותו דבר פעמיים?

למעלה