קשה

גל סוחף2

New member
קשה

הרבה זמן לא כתבתי פה יחסית. אני מרגישה די רע ובסבל תמידי. אני עם כדורים פסכיאטריים שוב עם מינונים גבוהים. אני חווה ביום יום כאב בלתי נסבל. אני מטופלת אצל פסיכולוגית מדהימה. עדיין אחרי החזרת הכדורים עדיין לא מאוזנת בכלל ומדרדרת מיום ליום. אני עם התקפי חרדה קשים, שינויים קיצוניים במצב רוח,התקפי זעם, פחדים, חרדות, התנתקויות, ובעיות שינה. אני בתקופה קשה ומקווה לעבור אותה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
קריסה VS. נסיקה

יקרה,

אני קוראת את שכתבת וזה נשמע לי שהיסודות היציבים והבטוחים שהכרת קורסים, כאילו את במעגל מסחרר של תחושות מעיקות, מייאשות, מבהילות, ואת נותרת חסרת אונים מול זה. עצם העובדה שהכדורים הפסיכיאטריים עוד לא הובילו להטבה בתחושות והמחשבות, נשמעת מאוד מתסכלת גם, כאילו שאין מוצא. ואולי.. אולי פשוט צריך זמן עד שהגוף יתאזן ויקבל?
יקרה, אני מרגישה מבעד למסך את הכאב שלך, את המצוקה, את התחושה של אובדן השליטה על הרגש והתחושות שמאמללת אותך. אני רוצה לעודד ולחזק אותך להמשיך לשמור על עצמך, להמשיך את התהליך הטיפולי ולתת לו צ'אנס, להיעזר במטפלת שלך, שכ"כ טוב לשמוע שאת חושבת שהיא מדהימה וטובה לך. וגם.. אל תישארי לבד עם הכאב, עם התחושות הקשות. אנחנו מאוד רוצים להיות כאן בשבילך, לשמוע מה איתך. אם את רוצה, אני מזכירה לך שאת תמיד יכולה להגיע לשיחות צ'אט בלילות, בין 21:00-00:00, ו"להפקיד" גם חלק מהקושי שלך אצלנו. בתקווה, אולי תרגישי מעט הקלה אח"כ...(?)

"גל רודף גל ונשבר
גם אתה לפעמים
יום רודף יום
ונגמר
גם אתה לפעמים

לפעמים הים שקט ואין גלים
גם אתה לפעמים
ומחר תזרח השמש מבעד לעננים"

*שולחים לך חיבוק אנרגיה גדול, ומקווים גם שתעברי את התקופה הזו כמה שיותר מהר*

למעלה