קרונית קטנה עם קרונות-משא 1

מצב
הנושא נעול.

yaser21386

New member
המון ../images/Emo51.gif אלון!!!

קרונית קטנה עם קרונות-משא 1
המון
אלון!!!
תמיד אתה יודע לשח אותנו בצילומיך הנאים בכל הזדמנות. חג שמח

אלון 58

New member
../images/Emo51.gif&../images/Emo92.gif גם לך,יאסר!!!

המון
אלון!!!
תמיד אתה יודע לשח אותנו בצילומיך הנאים בכל הזדמנות. חג שמח
&
גם לך,יאסר!!!
נצלתי "חלון-הזדמנות" שבו התאפשר לי "לדחוף" קבצים שהתוספו לאחרונה,ותקלות חוזרות ונשנות PC שלי,לא אפשרו לי "להפגין נוכחות" בפורום.גם ממך כמעט ולא שמענו פרק זמן מסוים,אני טועה?היית עסוק בעבודה ולמודים?אם כן,אז בהצלחה
+
!!!

אוהד11

New member
../images/Emo51.gif, אלון, דברים מעניינים ולא

&
גם לך,יאסר!!!
נצלתי "חלון-הזדמנות" שבו התאפשר לי "לדחוף" קבצים שהתוספו לאחרונה,ותקלות חוזרות ונשנות PC שלי,לא אפשרו לי "להפגין נוכחות" בפורום.גם ממך כמעט ולא שמענו פרק זמן מסוים,אני טועה?היית עסוק בעבודה ולמודים?אם כן,אז בהצלחה
+
!!!
, אלון, דברים מעניינים ולא
שגרתיים. ולגבי דבריך על המנהלים - זה בכל מקום, מאז ומתמיד. הבעיה עם המנהילם והבעלים, ש- 99 אחוז מהם מעולם לא החלו כעובדים ופועלים פשוטים והם אינם מודעים למידת הקושי של העובד הפשוט ביום יום. לכן קל להם לקטר כמה העובד עולה להם. אני מתאר לעצמי שכמעט כל אחד מחברי הפורום שעובדים "חוו" את החוויה הזו

אלון 58

New member
סביר להניח שאתה צודק,אוהד...

שגרתיים. ולגבי דבריך על המנהלים - זה בכל מקום, מאז ומתמיד. הבעיה עם המנהילם והבעלים, ש- 99 אחוז מהם מעולם לא החלו כעובדים ופועלים פשוטים והם אינם מודעים למידת הקושי של העובד הפשוט ביום יום. לכן קל להם לקטר כמה העובד עולה להם. אני מתאר לעצמי שכמעט כל אחד מחברי הפורום שעובדים "חוו" את החוויה הזו
סביר להניח שאתה צודק,אוהד...

אורי404

New member
../images/Emo45.gif למרות שיש כאלה מנהלים שהחלו

למרות שיש כאלה מנהלים שהחלו
כעובדים פשוטים, אך כנראה שהזמן עשה את שלו והם 'הספיקו' לשכוח מהעבר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה