קצת
לשעת לילה מאוחרת .

danh

New member
מה לא עושים בשביל להגיע ל 300 -

טוב אז הנה זה בא : 1. אני בן 43 נשוי ואב לארבעה (בן 22 בצבא , בת 19 בצבא , בת 16 בתוך הורידים ובת 5 בנשמה). אישתי ואני ביחד מגיל 15 . 2. בגיל 20 בעת השרות בצנחנים פרצה מלחמת לבנון שבה נפצעתי תוך כדי קרב עם מחבלים . ביליתי הרבה זמן בשיקום ובנס לא כרתו לי רגל . הרופאים בתקופת השיקום החליטו שעד יומי האחרון אאלץ ללכת עם מתקן מיוחד לרגל הסוררת . הם טעו . היום אני רץ מרתון ... 3. את הקריירה האקדמית התחלתי כביולוג . למדתי לתארים ראשון שני ושלישי וגם עסקתי במחקר מספר שנים עד שנמאס לי והחלפתי מקצוע לתחום הנדסת המחשבים . היום אני עדיין בתחום המחשבים ושוקל נושאים חדשים (יש כמה ששמתי עליהם עין...) 4. אני אוהב אופנועים . יש לי ארבעה . אחד לכביש , אחד לשטח , אחד להתניידות שבילים ואחד בשביל להרכיב את הקטנה שלי ולעשות שליחויות למען הבוסית . 5. אני אוהב אנשים חכמים . אני מרחם על אנשים רעים . אני לא מאמין בארוחות חינם . 6. אני אוהב לקרוא . הרבה . 7. חזרתי להתאמן בקביעות לפני כמה שנים והיום אני 'מכור' לספורט . קשה לי לקחת יום למנוחה אבל אני עובד על זה ...
danh - צריך כבר ללכת לישון...

גם אני רוצה..

1. אני דפוק 2. אני הבן אדם הכי עצלן שאני מכיר 3. בכיתה ז' הייתי אלוף הארץ במתמטיקה 4. רוב האנשים שאני מכיר נראים לי מוזרים 5. היה לי התקף חרדה משימוש בסמים קלים, ומאז אני חי בסרט 6. אני החייל הכי לא מועיל בצה"ל 7. לא קוראים לי יוסי.. קורה :/

למעלה