קצת בדיחות לא יזיקו

קצת בדיחות לא יזיקו

שאלה: "איך גרוזני רואה טלויזיה?" תשובה: "מסתכל במראה..." שאלה: "איך מזהים מטוס גרוזיני?" תשובה: "פרופלור אחד מזהב..." גרוזיני רב עם השכן שלו. השכן מתעצבן, מרים בלטה ובא לזרוק עליו. הגרוזיני אומר: "אל תערב אחים..." שאלה: "באיזה מחנה פליטים מאוכסנים כל הגרוזינים?" תשובה: "במחנה הפליטים בלטה..." שאלה: "למה אין הרבה כבישים בגרוזיה?" תשובה: "כי יש רק שבילים..." ילד גרוזיני מבקש מאביו: "אבא תכין לי כובע." האב שואל אותו: "לאיזה פינה?" שאלה: "מדוע לכלבים גרוזיניים יש ראש שטוח?" תשובה: "מאחר והם רצים אחרי מכוניות חונות..." שאלה: "איך קוראים לכוכבת פורנו גרוזינית?" תשובה: "שבי-לי..." אשלה: "מה יוצא כשמזווגים גרוזינים עם כושים?" תשובה: "קוביות שוקלד..." שאלה: "איפה גרוזיני מחביא את הכסף?" תשובה: "בשיניים..." שאלה: "למה גרוזינים לא משחקים כדורגל?" תשובה: "כי אם הכדור יפגע באחת הפינות הוא יתפוצץ..." שאלה: "מה ההמנון הלאומי של גרוזייה?" תשובה: "שיער..." שאלה: "למה גרוזינים לא אוהבים מנגו?" תשובה: "בגלל שהשיניים זה המקום היחיד שאין בו שערות..." שאלה: "למה לגרוזינים יש חלונות עגולים?" תשובה: "כדי שהילדים לא יוכלו לברוח מהבית..." שאלה: "איך נקרא חג גרוזיני?" תשובה: "יום הגאוה והשעווה..." שאלה: "מה זה גרוזיני קטן?" תשובה: "פיקסל..." שאלה: "מה זה גרוזיני אשר מחזיק את הילד שלו על הכתפיים?" תשובה: "טלויזיה עם ממיר.." שאלה: "מה זה ראש גרוזיני?" תשובה: "טלויזיה 29 אינצ'..." שאלה: "למה ילדה גרוזינית שמה דג מלוח בין הרגליים שלה?" תשובה: "כדי להריח כמו אמא..." שאלה: "למה בזמן הניתוח לגרוזיני יש רק גרב אחת?" תשובה: "כי עם השניה מרדימים אותו..." שאלה: "איך מלמדים ילד גרוזיני ללבוש תחתונים?" תשובה: "צהוב מקדימה, שחור מאחורה..." שאלה: "איך ילד גרוזיני יודע שאחותו במחזור?" תשובה: "לזין של אבא יש טעם מוזר..." שאלה: "איך גרוזינית שומרת על בתוליה?" תשובה: "רצה מהר יותר מאבא שלה..." שאלה: "למה לא הורגים זבובים בגרוזיה?" תשובה: "כיוון שזו ציפור לאומית..." שאלה: "למה יש חרא בפינות האולם של חתונה גרוניזית?" תשובה: "כדי שהזבובים לא יבואו לכלה..." שאלה: "ולמה הם הפסיקו לשים חרא בפינות?" תשובה: "כי זה לא עזר..." שאלה: "מה זה תפוח אדמה גרוזיני?" תשובה: "קיווי..." שאלה: "כמה שוקל גרוזיני אחרי מקלחת?" תשובה: "עשר קילוגרם פחות ממה שהוא שקל לפני כן..." שאלה: "למה גרוזיני מסבן רק את האצבעות?" תשובה: "כי את השאר הוא חופף..." גרוזיני שואל את חברו: "איך זה שהרגליים שלי יותר מלוכלכות משלך?" החבר מזכיר לו: "אל תשכח שאתה מבוגר ממני בכמה שנים..." שאלה: "למה גרוזיני מפליץ לפני שהוא מחרבן?" תשובה: "כדי לפנות את השערות..." שאלה: "מה צועק המציל כשגרוזיני נכנס לבריכה?" תשובה: "הי, אתה עם הסוודר, צא מייד..." שאלה: "איך גרוזיני מתאבד?" תשובה: "מריח את הבית שחי שלו..." שאלה: "איך אשכנזי מתאבד?" תשובה: "מספר את הבדיחה הקודמת לגרוזיני..." שאלה: "מה אומר גרוזיני כשהוא שודד בנק?" תשובה: "או שתרימו ידיים, או שאני מרים..." שאלה: "איך גרוזיני מנצח כנגד כל הסיכויים?" תשובה: "הוא מרים ידיים..." שאלה: "איך מזהים מטוס גרוזיני?" תשובה: "לפי השערות מתחת לכנפיים..." שאלה: "איך גרוזיני מענג את אישתו?" תשובה: "מסרק לה את הגב..." שאלה: "על מה מתווכחים בעל ואישה גרוזינים?" תשובה: "מי יתגלח ראשון..." שאלה: "מה השיר הכי פופולרי בגני הילדים בגרוזיה?" תשובה: "לכובע שלי ארבע פינות.." שאלה: "איך קוראים לתינות גרוזיני?" תשובה: "מיקרו-שוילי..." שאלה: "איך קוראים למים גרוזינים?" תשובה: "אקוה-שוילי..." שאלה: "איך מצלצל טלפון גרוזיני?" תשובה: "שבילילילילילי..." שאלה: "איך יודעים שילד גרוזיני מתפתח יפה?" תשובה: "בגיל חמש צומחות לו שיניי זהב..." שאלה: "למה גרוזיני מטה את הראש הצידה?" תשובה: "כדי לרכז את כל השכל בפינה אחת..." שאלה: "מה הם שני הבלוקים שתלויים מעל מיטתה של אישה גרוזינית?" תשובה: "התמונות של הילדים..." שאלה: "מה שרה גננת לילדים גרוזינים?" תשובה: "ידיים למעלה, על הבלוק..." שאלה: "באיזו עיר בישראל גרים הרבה גרוזינים?" תשובה: "ראש פינה..." שאלה: "מה זה עשרות או מאות אבנים משתלבות?" תשובה: "הפגנת גרוזינים..." גרוזיני פוגש את חברו בפארק ושואל אותו: "בראש שלך לשחק שש-בש?" שואל אותו השני: "למה בראש שלי, בוא נשחק בראש שלך..." שאלה: "מה זה עשר גרוזינים קופצים מבניין?" תשובה: "טטריס..." שאלה: "מה זה קוביות מתגלגלות?" תשובה: "גרוזיני עושה גלגלון..." שאלה: "מה זה מחברת חשבון?" תשובה: "אלבום תמונות משפחתי של גרוזיני..." שאלה: "למה גרוזיני לא יכול לרכב על אופניים?" תשובה: "כיוון שעדיין לא המציאו קסדה מרובעת..." שאלה: "מה זה גרוזיני אחרי מכות רצח?" תשובה: "הריבוע הכחול..." שאלה: "מה עושה גרוזיני לפני סקס?" תשובה: "מחדד את הפינות של הזין..." שאלה: "מה משחקים ילדים גרוזינים?" תשובה: "חמש קוביות..." שאלה: "למה כשיש לגרוזיני כאב ראש הוא לוקח ארבע כדורי הרגעה?" תשובה: "כדור לכל פינה..." שאלה: "למה לגרוזינים יש ראש מרובע?" תשובה: "כי לפעמים, כששותים מהאסלה, המכסה נופל..." גרוזיני אומר לחברו תוך כדי במשחק כדורגל: "תמסור לי לראש." שאל אותו חברו: "לאיזו פינה?" שאלה: "למה ילדים גרוזינים מגדלים שפם?" תשובה: "כדי להיות דומים לאמא..." ואחת לפני הסוף קצת ארוכה יותר.. גרוזיני אחד נסע לחופשה והחליט להתפרק אצל זונה. הזונה מורידה את החולצה. גרוזיני אומר לה, "אצלנו בגרוזיה לבנות יש צמר בבית השחי." היא מורידה את הגרביים. הגרוזיני אומר לה, "אצלנו בגרוזיה לבנות יש צמר ברגלים." היא מורידה את התחתונים. אז הוא אומר לה, "אצלנו בגרוזיה לבנות יש צמר בין הרגלים." לזונה נמאס והיא שאלה אותו, "באת לדפוק או לסרוג???"

guysc

New member
אתה צודק,קצת בדיחות לא יזיקו

אבל הבדיחות שלך,דווקא כן.

למעלה