קניית חרוזים באתרים בחו"ל

אמירה

New member
קניית חרוזים באתרים בחו"ל

האם יוצא לכן לקנות דרך אתרים בחו"ל? יצא לי לקנות לאחרונה ורציתי לדעת אם גם אתן מזמינות מחו"ל.

vardaam

New member
אני קניתי המון בחו"ל - והפסקתי -

הגעתי למסקנה שהמשלוח לארץ נורא יקר ! ואני קניתי כשהמחירים עוד היו שפויים, בשנה האחרונה היתה קפיצה רצינית -
מחיר מינימום למשלוח מארה"ב (ששם החרוזים הכי זולים) הוא $15
מאירופה אפילו יותר יקר.
יוצאת דופן היא סין - יש שם המון חברות שלא גובות תשלום עבור המשלוח אבל האיכות לא משהו...
קניתי כמה פעמים אבל לא חרוזים אלא דברים פשוטים כמו סוגרים טבעות וכאלה - בזול והאיכות בהתאם.
נורא מפתה לשוטט באתר ולראות מחירים נמוכים (רק אל תשכחי להכפיל ב 4...)
אבל כשמגיעים למחיר המשלוח זה הופך את כל הענין ללא משתלם.
קניתי כמה פעמים דרך איביי - רק דרך מי שהציע משלוח חינם והמחיר היה ממש אטרקטיבי,
לא ציפיתי לאיכות בשמים וקיבלתי בדיוק מה שציפיתי.
סברובסקי ,חרוזים יפניים וצ'כיים איכותיים במחירים שפויים יש גם בארץ - צריך רק לחפש,
גם בחו"ל הם לא הכי זולים.
מה שכן - בגלל שיש לי משפחה בארה"ב ואני מבקרת אצלהם בערך פעם בשנה - במשך כמה חודשים לפני הנסיעה
אני עוקבת אחרי אתרים אמריקאים שמציעים משלוח חינם בתוך ארה"ב
וכשיש מבצע על משהו אני קונה ושולחת למשפחה ואז זה באמת משתלם.

zviagil

New member
אני קונה הרבה מאתרים בחו"ל

יש הרבה אתרים שגובים פחות מ-15$! גם מחיר החרוזים הרבה פעמים זול יותר כך שזה לדעתי כן משתלם בחלק גדול מהמקרים.
נכון שצריך לנבור ולהשוות מחירים בין האתרים לבין מה שמוצע כאן בארץ, אבל ללא ספק זה משתלם.
אפשר לעשות הזמנות במחירי משלוח נמוכים יחסית דרך חנויות חרוזים באטסי ואני מכירה כמה שהמחירים בהן מאד אטרקטיביים.
ביחוד מצאתי הבדלים ניכרים במחירי חרוזי הסופרדואו מחו"ל לעומת אלה שנמכרים בארץ.
כיום לא צריך לשלם מכס אם הקניה פחות מ-200$ כך שזה עוד יותר משתלם.
צביה

vardaam

New member
אין ספק שצריך לחטט הרבה ולהשוות מחירים

אני אחדד את התשובה שלי -
אני קניתי באתרים מארה"ב ולזה התייחסתי.
יש לי פחות ניסיון מחנויות באטסי וקצת ניסיון מהמזרח הרחוק.
אני לא פוסת מראש רכישה מחו"ל, צריך רק לדעתי לבדוק טוב טוב ולא להסתנוור מהמחיר הזול
(ולא לשכוח להכפיל מחירים ב 4 כי לפעמים המחיר החד-סיפרתי מבלבל...)
יש לי הערות נוספות -
צריך מאוד לשים לב לגבי חרוזים "מותגים" - הרבה חנויות - בעיקר מהמזרח הרחוק- מוכרות חרוזים שהן "כמו" אבל לא המותג עצמו, המחיר נמוך והאיכות-לא בטוח שהיא אותה איכות, צריך לשים לב.
(ראיתי חנויות מהמזרח שמכרו "סברובסקי" במחירים מצחיקים וכשביררתי עם זה מקורי ענו לי שלא, זה רק דומה).
לגבי סופר דואו - אין לי ניסיון בתחום הזה אז לא יכולה להגיב לגבי זה.
לגבי אטסי - שמתי לב שרוב החנויות גובות 4-6 דולר משלוח לכל פריט, אם קונים יותר מפריט אחד אז עבור כל פריט נוסף משלמים בערך חצי מחיר משלוח , אם צוברים הרבה פריטים - מחיר המשלוח תופח...
צריך לשים לב ולעשות חשבון טוב טוב.
מצאתי באיביי כמה חנויות שעלות המשלוח שלהן נמוכה יחסית ומחירי החרוזים (המקורים, במקרים שלי זה היה ונציות ודליקה) גם היו טובים - אבל אין הרבה כאלה.
כפי שציינתי - קניתי כמה פעמים מחנויות/אתרים מהמזרח הרחוק בעלות משלוח נמוכה - לא ציפיתי לאיכות גבוהה ולא התאכזבתי ממה שקיבלתי.
כשבאים לקנות מחנויות כאלה - צריך לדעתי להוסיף למחיר החרוזים את מחיר המשלוח ואז להשוות למה שאפשר לקנות בארץ .
ויש לי רק הערה נוספת אם כבר העלת את נושא המכס -
חבילות שערכן מעל $75 כולל מחיר המשלוח אמורות לשלם מע"מ
מעל $200 משלמים גם מכס (אם יש לפריט שהזמנת) + מע"מ על כל הסכום (ערך הפריט והמכס שעליו...)
המכס בארץ עושה בדיקות (לא יודעת אם בודק כל חבילה או מדגמיות) ויש סיכוי שאם הזמנת מוצרים מחו"ל
והמכס בודק את החבילה והשווי שלה מעל הסכומים הנ"ל - תקבלי הזמנה להגיע לסניף הדואר , לשלם את המס המגיע ורק אז לקבל את החבילה.
אשמח לקבל ממך בפרטי איפה מצאת סופרדואו במחירים שווים !

למעלה