קלוש,אבל אולי..?!?

איה1910

New member
אמן

מאחלת לכל בנות הפורום המיוחד הזה לפני שאני מאחלת לעצמי,באמת!!!!

8דישה8

New member
כך היה לי עם הבכור

ראיתי פס רק בערב והוא היה שקוף. בעלי חשב שהישתגעתי סופית

איה1910

New member
כן,עשיתי

בדיקה בבוקר ויצא שלילי

אני ביוא״ב 10,אז לא מספידה לגמרי.מה גם שאין סימני מחזור בינתיים.בניגוד לשלושת החודשים האחרונים,שהתחילו לי הכתמות כבר שבוע לפניי.
מקווה לטוב :)

איה1910

New member
תודה!!!!!

עשיתי הבוקר בדיקה,אבל בשתן שני ובצהריים היה נראה ששוב הופיע פס ממש ממש בהיר.לא רוצה לקוות מדיי ומחר אהיה כבר ביוא״ב 12 ונראה לי שהגיע הזמן שמשהו ברור יותר יופיע בבדיקה.
בשלושת ההריונות הקודמים הבטא שלי ביום של המחזור היתה בערך 50,אז לפי החישוב שלי יכול באמת להיות שזה מוקדם בשבילי לבדוק.אז כן,כל הריון שונה כביכול,אבל עד ביום בכולם היו לי ערכים נמוכים בהתחלה.אולי גם הפעם וממחר זה באמת צריך להראות,או שלא ����

elinoket

New member
הבדיקות אמורות תיאורטית להראות ביואב 12

אבל הגוף הוא לא נוסחה מתמטית מדוייקת, וגם אל תשכחי שיש טווח מסויים לבטא לכל שבוע אז יכול להיות שאת על הטווח הנמוך ולכן לא רואים...

JB217

New member
עוד מוקדם

עשיתי בדיקת קליר בלו שיצאה חיובית ביוא"ב 10 כאשר הבדיקות מאיביי היו שליליות עד יוא"ב 12 וגם אחר כך היה שם פס ממש ממש חלש.
לא ראיתי איזה יוא"ב את אבל הבדיקות האלו לדעתי פחות רגישות אז שווה לחכות :)

JB217

New member
מחכה שהרופאה תאשר :)

הקטע בגרמניה (מקום הזוי..) שהולכים לרופא רק בשבוע 8.. והם לא עושים פה בטא. אז בשבוע 4 התחילו לי הכתמות חומות שנמשכו שבוע ואז יום אחד של דימום בניגוב. ממש נבהלתי וקבעתי תור אבל זה יהיה רק שבוע הבא אז למרות שטפו טפו טפו זה נרגע וחזר להכתמות חומות אין לי שום דרך לדעת מה המצב בכלל. אני מודדת חום השחר והוא גבוה שזה סימן טוב וגם הבדיקות מראות חיובי אבל בלי אישור מהרופא אני ממש קלולסית.. מקווה שדברים יתבהרו בקרוב כי אני ממש בלחץ.

טודובום

New member
וואו לא ידעתי

ממש מתסכל להישאר במצב כזה הרבה זמן...
מצד שני, בשבועות כאלו אין יותר מדי מה לעשות, הגוף עושה לרוב את העבודה לבד לכאן או לכאן , מה שקשה זה אי הוודאות..
מקווה שהכל יהיה בסדר

תעדכני

JB217

New member
מחזיקה אצבעות שהכל יהיה טוב

חיכינו לזה המון זמן ומגיע לנו כבר להפוך להיות הורים!!! :)

טודובום

New member
לגמרי מגיע

עצוב שלפעמים שומעים על מקרים של כאלו שקיבלו מתנה כזו מדהימה והרסו אותה במו ידיהם

למעלה