קיץ קיץ קיץ

liadglanz17

New member
קיץ קיץ קיץ

היי.. למישהו יש את התאריכים של המפעלי בוגרת בקיץ ? (מששים,הנהגה,משלשים,משצים,רפסודייה,חוות,משלחת)?

Blackshift

New member
אני...

מחנה העפלה 6-10.7 סמינר מד"צים 25.6-5.7 סמינר מובילים 5-11.7 תנועה אחות 29.7-1.8 טיול מים 25-28.7 תנועה אחת 28.6-1.7 סמינר משל"שים/מש"צים 1-5.8 מש"שים-הנהגה 25-29.7 רפסודיה 9-12.8 לגבי אלה אני לא בטוח - חוות זה מהיומן שלי, אבל מצד שני ביומן שלי גם כתוב שמשלחת זה מה16-22 אז זה לא סגור. סמינר חוות - 8-14.8 סמינר משלחת 18-23.8 ד"א הרכז מחוז שלי שלח את הפרטים

אני

אני אהיה פלוגית במד"צים

אiפיר7

New member
מסתבר שאנחנו יכולים ><

ויש המון בעיות בקן עם הקייצת, בעיקר בגלל שאנחנו קן איזורי וכל זה, אז יש קייצות רק בישובים שיש בהם קומונר.. ><

אiפיר7

New member
ממני? כלום, אבל מכל השאר- המון.

המועצה, המדריכים, החניכים. תחשוב שההורים של כל חניך צריכים להסיע אותו בבוקר לקן ולהחזיר אותו בצהריים/ אחרה"צ מהקן. והמועצה לא מוכנה לממן לנו אוטובוסים בקיץ.

גאאלה

New member
גם אצלנו זה ככה

וזה מזה רע! אני גם מקן אזורי ובגלל זה אין לנו קייצת רק סופשבוע פרוע כזה שזה 3 פעילויות נפרדותבמשך שישי שבת (בלי שינה) וזה כזה גרוע שהמועצה לא מסכימה לשתף פעולה עם התנועה, כי לפחות אצלנו, אם היה יותר שיתוף פעולה של הקיבוצים ושל המועצה עם התנועה היא הייתה יכולה להיות הרבה יותר גדולה ומשמעותית !

אiפיר7

New member
לנו אפילו סופ"ש אין,

יש קייצות ב-4 ישובים וזהו. ואולי אם נצליח, נכניס בסמינר בוגרת פעולה עם ו'וניקים וח'טניקים. גם אצלנו זה ממש ככה מבחינת שיתוף פעולה. המועצה לא מספקת לנו אפילו מבנה. יש חדר אחד קטן ודיי מזונח. ואם היו משתפים איתנו פעולה היינו יכולים בקלות להגיע למצב של 50, 60 חניכים בכל שכבה, וזה עוד כלום. זה פשוט מבאס, ואין הרבה מה לעשות עם זה. \=

דביר 13

New member
תעבירו בו איכשהו פעולה..

גם לקן מודיעין ... דיי שרפו את הקן.. {ממ צופים..} אז לא היה איפו להעביר פעילות אז התיכון בעיר.. שם בכיתות העבירו פעולות.. תבררי עם הקומוריות אם אפשר לסדר משהו כזה.. שידברו עם מנהלת שם.. ועשו מלא הפגנות מול העירייה.. אז... גם תגייסו.. וגם יהיו עוד חניכים שיבואו להפגנות..

גאאלה

New member
גם לנו אין מבנה

וזה מבאס כי לקן הקיבוצי אזורי יש פוטנציאל להיות ענק ובגלל בעיות כאלה זה לא קורה .. טוב אנחנו יכולים לפחות להתנחם שלנו יש את הקונגרס :)

Blackshift

New member
התכוונתי למה שלא תסעי לישוב שיש בו קייצת

ותשתפי בה, אולי תדריכי בה או משהו

אiפיר7

New member
ליאור, מי אמר שאני לא?

אני הולכת להדריך בבית חנניה עם המדריכה שלי
וגאלה, בהחלט אפשר להתנחם בקונגרס, שאגב היה סופר מגניב
וגם אי אפשר לעשות פעילויות במקומות אחרים, כי יש את הבעיה של ההגעה..

Blackshift

New member
לא יודע..

לפי התגובות חשבתי שאת רק הולכת לפלוגה של המחנות.. אבל אם את הולכת לבית חנניה - כל הכבוד!

אiפיר7

New member
../images/Emo9.gif

אולי אפילו הקבוצה שלי ואני נהיה יותר מפלוגה במחנות צעירה! אם מוציאים מספיק חניכים- אנחנו נעזור בהדרכה שלהם

משש"ים השנה הולך להיות בסוף אוגוסט,לא?

בדיוק ביום שלישי קיבלנו הסבר לתנועה אחות [כן,כן אני יוצאת ולא מפסיקה להשוויץ!] ואמרו לנו שהנהגה ותנועה אחות מחוברים [כלומר,ארבעה ימים הנהגה ולאחר מכן נשארים החבר'ה של תנועה אחות.] והבנתי שמשש"ים יהיה מתישהו באוגוסט ><

למעלה