עמוד השדרה
New member
קו 46 חדש של דן בין בית העלמין בבת ים למסוף 2000
קו 46 חדש של דן בין בית העלמין בבת ים למסוף 2000
דרך אנה פרנק, כ"ט בנובמבר, הרב לוי, יוספטל, בלפור, הרצל, רוטשילד, בלפור, יפת, יהודה הימית, דרך בן צבי, שדרות הר ציון, לוינסקי, דרך ההגנה, יגאל אלון.
מסלול דומה (לא לגמרי סימטרי) בכיוון ההפוך.
לפי גוגל מפות, נראה שהקו יתחיל לפעול ב-20 באוקטובר ושהתדירות שלו די נמוכה.
קו 46 חדש של דן בין בית העלמין בבת ים למסוף 2000
דרך אנה פרנק, כ"ט בנובמבר, הרב לוי, יוספטל, בלפור, הרצל, רוטשילד, בלפור, יפת, יהודה הימית, דרך בן צבי, שדרות הר ציון, לוינסקי, דרך ההגנה, יגאל אלון.
מסלול דומה (לא לגמרי סימטרי) בכיוון ההפוך.
לפי גוגל מפות, נראה שהקו יתחיל לפעול ב-20 באוקטובר ושהתדירות שלו די נמוכה.