קוסמה הלך לעולמו

Mike A

New member
Cosma

Avihen Livne. I didn't know the person. Never saw him in a party. But I do have his album Simplicity. Now that he is no longer with us, all of this tracks receive a new meaning. So.. relaxed, peaceful, quiet. Like a dead man. He was one of the main inspiration sources for my own music making, and now it is surely going to affect me as well. May he get a sleep of peace in the land of freedom.​

InfectedM

New member
יום קשה בהחלט

קיבלתי SMS הבוקר מחבר שלי שאמר לי שקוסמה מת, בהתחלה לא האמנתי, אחר כך בדקתי את הלינק באתר "לילה" שהוא מסר לי, כל היום בבית הספר הייתי מדוכדך ועצבני. אבידה גדולה לסצינה, בהחלט. Rest in peace, dear friend your music will always stay alive

infected mind

New member
ההלוויה

הלוויה תערך ביום שישי ה-14 בפברואר 2003, יב' באדר א' תשס"ג בשעה 13:00 בבית העלמין צור שלום קרית ביאליק, ההסעה תצא מבית המשפחה בשעה מי יתן ונשמתו תיהיה צרורה בצרור החיים

ELior

New member
איזה בעסה אני עכשיו חזרתי מהגדנע|נר

שלי ואני ישר שומע על זה איזה בעסה .... איבדנו בן אדם ענק עם כישרון נדיר חבל באמת חבל ורק אני חושב שליפני חודש וחצי הוא הרקיד אותי במסיבה פצצה ועכשיו הוא מת אני מישתתף בצער ומקדיש לו נר...

Wolfcub

New member
יהיה זכרו ברוך.

לעולם לא אשכך את הטראק שלך Out of range. תהיה חזק שם למעלה ...

עדןן

New member
יהי זכרו ברוך

אבידה גדולה.... כמה שזה כואב... מי שיודע ..בדיסק שייצא לאור בקרוב יש שיר שנקרא...THE TIME IS COME כמה שהצירוף הזה מצמרר עכשיו משתתפת בצער המשפחה והחברים ...כואבת את כאבכם יהי זכרו ברוך אזכור אותך לעולם

LSD4EVER

New member
../images/Emo187.gif../images/Emo7.gifcosma

הוא היה בחור גדול ונורא חבל שזה קרה.....

קראתי את ההודעה הזאת בלילה...

ולא רציתי להתקשר לחברים משותפים ולוודא, אז הלכתי לישון בסופו של דבר בלב כבד. היום בבוקר קמתי והתברר לי כי התחושה שזאת האמת היא אכן נכונה, ואותו אדם שהרשים אותי כל כך איננו. לא אלעיט אתכם בפרטים של הרגעים הקטנטנים בהם הצלטבו חיינו בעבר, אבל אני מאמין שהוא היה אדם גדול, שופע טוב לב ברמות הגבוהות ביותר. זאת הפעם השניה בזמן כל כך קצר שמוות של ידוע ישראלי חודר דרך חומת האדישות שסיגלתי לעצמי כאן. כמה חבל... כמה חבל.... יהי זכרו ברוך.

למעלה