קבלת שבת!

Ch3nf3l

New member
קבלת שבת!

(כמה זמן לא עשיתי את זה?) משהו טוסט שקרה השבוע: משהו פחות-טוסט שקרה השבוע: משהו מצחיק שקרה השבוע: משהו/מישהו מציק שקרה השבוע: מה אתם מתכננים לסוכות? פרקים בסדרות טלוויזיה: וקצת ליטרטורה: ואולי קצת סינמה: ואיך אפשר בלי מוזיקה: ותמונת פוזה לגרנד-פינאלי?

jess r

New member
שבוע טוב ../images/Emo13.gif

משהו טוסט שקרה השבוע: היה שבוע סבבה
לא זוכרת מה עשיתי. נראה לי שבעיקר הייתי בצבא וישנתי. אה ואתמול המ"מ שלנו מהקורס באה לסיור ביחידה שלנו עם המחלקה החדשה שלה אז היא ישבה איתנו איזה שעה ודיברה איתי ועם מי שאיתי מהקורס וזה היה כיף. משהו פחות-טוסט שקרה השבוע: עין הדג נסגר. עצבים. זה מה שקורה כשמנסים לארגן מפגשים עם 30 אנשים מכל הארץ. משהו מצחיק שקרה השבוע: לא נזכרת עכשיו, שזה מוזר כי צחקתי כל השבוע. משהו/מישהו מציק שקרה השבוע: שנרדמתי כל הזמן באיזה 8 בערב, לא ראיתי את אמא שלי שבוע (לא ליותר מ-10 דקות), והתעצבנתי על כמה חברות. אה ושתקעו לנו שמירה בסוכות למרות שלא היו אמורים כי אנחנו בחודש הסתגלות אבל מלא אנשים משתחררים אז נדפקנו. מה אתם מתכננים לסוכות? להיפגש איתכם, להיפגש עם הבנות מהקורס, לשמור, להיפגש עם אבא, אולי להיפגש עם חברים. פרקים בסדרות טלוויזיה: סיימתי את "סקס והעיר הגדולה" בפעם השלישית, עכשיו אני רואה שוב "בנות גילמור". כבר אמרתי שהיחידה שלי מזכירה את העיירה שלהן? "דם אמיתי" למרות שלא היה השבוע בגלל יום כיפור אבל הפרק האחרון נגמר ממש מותח. וגודריק הזה ממש חתיך! "פילדלפיה זורחת", "איש משפחה". לא טוב כמו פעם אבל נסלח להם. וקצת ליטרטורה: משהו של מורקמי שאני לא מבינה מה רוצים ממני בשיט. ואולי קצת סינמה: ביום כיפור ראיתי שלושה סרטים ברצף. ראיתי "מכושפת" שהיה חמוד ממש ("ברוכה הבאה לניו יורק" "תודה!"
) ואהבתי את השירים, ואז זה עשה לי חשק לדיסני - אז ראיתי אלדין, ואז ראיתי "לקרוא ולשרוף" של האחים כהן וגם הוא סרט טוב. ואתמול ראיתי "רכבת לדארג'ילינג" - אהבתי, אבל לא נפלתי, ואז ראיתי "פיטר פן" 1+2. 2 מעאפן אבל יש שם שיר ממש ממש יפה. האמת שגם 1 לא מזהיר. וונדי מעצבנת, פיטר פן מעצבן. בקיצור הספר יותר טוב. ואיך אפשר בלי מוזיקה: The Kinks - This Time Tomorrow Jonatha Brooke - I'll Try How Does She Know מ"מכושפת" Kris Allen - Live Like We're Dying הסינגל הראשון מהאלבום! אמנם קאבר לסקריפט, אבל עדיין שיר מצויין
Nelly Furtado - Manos Al Aire Beyonce - Sweet Dreams (מה?... אני כל הזמן במשרד עם MTV\ גלגלצ פתוח, זה המקור החדש שלי לשירים. תתרגלו) שבוע טוב, חג שמח ונתראה מחר

Roncha87

New member
מבטיחה להגיב על הסופש הזה

אה שיט אני בחו"ל! טוב אני אגיב בתחילת שבוע הבא. פשוט לא היה לי זמן בכלל להגיב לפה ואני רוצה להשקיע ולא סתם לקשקש שטויות
הפורום יחזור לימי הזוהר שלו!!!

למעלה