צריכה עידוד

צריכה עידוד../images/Emo10.gif

קודם כל אל תבהלו התוכניות להחזיר את הבן שלי לא השתנו. הכל מתקדם לטובה. ביום ראשון הבא אני ובן שלי וגם הפסיכולוג הולכים לטיול בעיר איפה שבן שלי נמצא . טיול ראשון יהיה ביחד עם הפסיכולוג ,אבל רק הראשון. אין לי מה להגיד נגדם ,הם עושים הכל בשביל שבן שלי יחזור הביתה כמה שיותר מהר והם משנים דברים לטובה במהירות . על זה אני חייבת להם תודה ענקית. בעיה זה הבן שלי יותר נכון ההרגשה שלו והרצון להיות בבית . בערך שנה הם לא נותנים לי ממש להיות עם הבן שלי וכמעט שנה שלא היינו בחוץ (עם כל השקרים שלהם וכל החרא שעשו לנו) לפני שהם התחילו לשקר היינו יוצאים החוצה ומטיילים ובן שלי תמיד היה אומר שנברח . אתמול כשאמרתי לבן שלי שאנחנו יוצאים בחוץ לטייל (פסיכולוג גם היה בחדר) בן שלי ישר התלהב והיה לו את הניצוץ בעיניים הוא ישר התקרב אליי ואמר לי באוזן שאנחנו נברח כשנצא. דמעות עמדו לי בעיניים ,עד עכשיו כל מה שהם עשו וכל הזמן שלא הייתה לנו הזדמנות לצאת בן שלי רק שמע את הרעיון של לצאת החוצה ישר חשב על בריחה ! מסכן הוא כל הזמן חושב על זה ,אחר-כך הוא אמר לי שאני אגנוב אותו משם. הסברתי לו שאני לא גונבת ושאנחנו לא בורחים שלא ידאג ושהוא יחזור הביתה אמרתי לו שיסמוך אליי . אחר-כך היה לו מאוד קשה להיפרד ממני והוא היה מאוד עצוב שהיינו צריכים להיפרד ככה הוא גם אמר . למרות שהכל מסתדר לטובה ,אמירה הזאת שלי הבן שלי על הבריחה עשתה לי רע ,זה נתן לי להרגיש באיזה מצב הוא נמצא .

anitazit

New member
שולחת ../images/Emo24.gif

מאחלת הרבה בהצלחה בהחזרת הבן הביתה לאמא. אני מקווה שיחזור אליך כמה שיותר מהר
ותרפאו שניכם את התקופה הקשה שעברתם

גן חיות

New member
היי חזקה!

אני זוכרת אותך מפורום אחר מזמן. הדברים השתנו כל-כך ואת בכיוון טוב - כמעט רואה כבר את האור בקצה המנהרה. קחי נשימה ארוכה, והמשיכי הלאה! הבן שלך מחכה לך! קבלי חיבוקים ונשיקות ווירטואלים.

תודה תודה!

גם אני זוכרת אותך . והכל באמת הולך לטובה ,הגיע הזמן ,לא? תודה ענקית על התמיכה והחיבוק

שולחת לך גם חיזוקים

ובכלל, חשוב שנדע שרוגע, עבודה על חיזוק עצמי ומחשבה בהירה למרות הקושי - הם מפתח מאוד משמעותי להצלחה במאבקים הללו.

למעלה