צריך המלצה..

timmyy

New member
צריך המלצה..

למשחקים במחשב שתענוג לשחק בזמן טוב. (פאק אין לי פליסטיישן)

KokaiNe

New member
אם כבר אז san andreas

חבל שאין לך פליסטיישן אתה לא יודע מה אתה מפספס

jamesT

New member
לא שיחקתי בסאן אנדרס

ותכלס אין על פלייסטיישן, רק טקן טאג כל היום

Nofale

New member
+

קבלו פירוט קצת והמלצות האלף לייף 2 משחק יריות מגוף שלישי (3rd Person Shooter) אחד המשחקים הטובים שנוצרו איי פעם קיבל ציונים גבוהים מאד בכל מיני ביקורות וזהו משחק בן סרסור סניטריום (Sanitarium) משחק קצת ישן הז'אנר : קווסט 98' בזמנו קניתי אותו מקורי אבל הייתי ילד קטן לא הבנתי ולא אהבתי קווסטים היום ממש לא מזמן הבנתי שזה משחק מפחיד וענק והייתי חייב להוריד אותו איכשהוא אחחחחחח חבר שלי גם גמר תמשחק אחרי שגיליתי או מחדש והוא אמר לי שהמשחק הזה משחק הזוי ומפחיד בטירוף אחד הקווסטים הטובים שיצאו איי פעם לדבריהם של אנשים ... Duke Nukem 3D כן כן הייתי חייב להמליץ על המשחק הזה תמיד היכרתי תמשחק הזה אבל אף פעם לא היתה לי הזדמנות לגמור אותו ולא לפני הרבה זמן גמרתי את המשחק הזה משחק שווה מאד.. מצחיק והזוי גם כן... עוד שנה ומשו בערך אמור לצאת ההמשך שמחכים לו כמה שנים טובות.. XIII עוד משחק יריות בגוף שלישי משחק שמעוצב בצורת קומיקס במראה ראשון זה נראה כמו משחק לפני 10 שנים עם גרפיקה תלת מימדית אך זה מה שיפה במשחק הזה גמרתי אותו גם משחק צבעוני וגאוני ביותר , אין שלבים שחוזרים על עצמם , הסיפור כל שניה משתנה ממשו אחר לאחר , סצנות שונות ומרובות , משחק מהנה מאד גם , בעיקרון אתה סוכן שלא זוכר איפה הוא ומתעורר על איזה אי ומישי מביאה אותך הביתה שלה או משהו כזה ואז תמגלה שיש עוד איזה 20 סוכנים כמוך שרוצים להרוג אותך....וזהו משחק שווה כל שניה ..רק אזהרה קטנה לסוף... שאתם מורידים תמשחק מהאינטרנט (במידה ותעשו זאת) יש לו הגנה בת זונה וכדאי מאד להתעניין איך לעשות ומה בדיוק...אחד המשחקים המוגנים ביותר , עם לא הכי מוגן שיצא עד כה .

Hegze

New member
מה זה?

"כן כן הייתי חייב להמליץ ..." ?!?!? מה אתה מנסה להצדיק את עצמך ביכלל?? אחד המשחקים הטובים אם לא *ה*... והוא באמת הזוי וסוף דפוק לגמרי אבל זה ממש מצחיק :)

יש לי משחק

neverhood שיחקתי בזה כשהייתי כתה ו' אני חושב אבל משחק שולט ללא ספק! יש שם בחור כזה מפלסטלינה והוא בצבע צהוב, והוא מנגן על צינורות מפרק פצצות הולך במערות משהו הזוי ומצויין!

dr ganga

New member
פעם היה starcraft

שזה משחק מה יפה. ממש אהבתי. אבל לשחק אותו בסטלה זה קשה. אם משהו פה ירצה לשחק איתי מתישהו אני אשמח. היית טוב בזה פעם

למעלה