צרות עם בזק

dory38

New member
צרות עם בזק

ביום חמישי האחרון נוצרה תקלה, לאחר שקיבלתי מחשב חדש. הראוטר יצא מסינכרון ולא הצלחתי להשיב אותו. הגעתי לתשתיות, ונציגה עם מוח של יבחוש הסבירה לי שטכנאי כתב לפני חודשיים שדרוש חידוש אינסטלציה, חודשיים אחרי שהתלוננתי על בעיה בעלת אופי דומה. להמלצה הזאת אין שום משמעות, זה כמו שאגיד שבזק צריכה להחליף את כל העובדים. אחרי שהסברתי לה את מה שאני חושב על האמירה, היא הפנתה אותי למישהו יותר בכיר. הוא ניסה ונכשל בהחזרת הראוטר לתקנו ותיאם איתי טכנאי לשלישי בבוקר. הבעיה היא, שאני צריך את האינטרנט לעבודה (גם לתפוז, אבל את זה לא אמרתי). בכל מקרה, הסברתי שמדובר בדחיפות מקסימלית אבל אין להם קודם. יש דרך לצרף רשת אחרת שהיא לא שלי ולהתלבש עליה? שאלתי שכן והוא הסכים עקרונית, כי העבודה שלו היא לא מול המחשב רוב הזמן, הוא מאמן כושר וריצה.

dory38

New member
לא עזר, לצערי

אין להם אפשרות לסנכרן את הראוטר בלי גישה מרחוק.

dory38

New member
מסוגל

עם זאת, לצרכי עבודה מדובר במשהו ממש מפגר. גלקסי J56. "למרבית המזל" אני עסוק עם אמא שלי ולא עובד כפי שהייתי צריך, ועם זאת- אני מצפה שכחברה מסחרית יקחו אחריות ויסייעו לי במהירות הדרושה. אחרת, למה אני צריך אותם? יש חברות נוספות.

shirai ryu

New member
אם יש לך בטלפון אינטרנט תוכל להתחבר בקלות לרשת עצמה

ולגלוש.
איך עושים את זה? אין לי מושג. אני רק יודע שזה אפשרי.
חפש ביוטיוב.

ולדעתי אתה לוקח קשה את העניין הזה,
ולא יודע, יש לי הרגשה שאתה לא בנאדם כל כך נחמד.

dory38

New member
אנסה ליישם את המלצותיך

ע"ס מה הסקת שאני לא אדם נחמד? אני אולי קצת בלחצים מהסיפור של אמא שלי, אבל לא יותר מזה.

shirai ryu

New member
כי קראת לנציגה בשם לא נחמד.

לא משנה באיזה לחץ אתה נמצא,
כדי שיטפלו בך כמ ושצריך,
תהיה נחמד ואסרטיבי...
אם לא תהיה נחמד, אתה לא תגיע לשום מקום כאשר תצטר שיעזרו לך.

יכול להיות שאתה נוטה להתעצבן מהר, ולכן רוב הדברים אצלך זזים לאט.

סדנה לעצבים יכולה לעזור.

dory38

New member
לא קראתי לה כך בפנים

דיברתי איתה בשיא הנחמדות. כשראיתי שלא עזר לי, עברתי לטון אסרטיבי שלא כלל קללות או איומים. בכל מקרה, העניין הסתדר הבוקר.

למעלה