צפייה חוזרת ב-MCU (כולל סוכני שילד וסדרות נטפליקס)

It's Always Sunny

Well-known member
לא נראה לי שאני אגיע לזה היום, אבל החלטתי שבשבוע הקרוב שעדיין יש לי זמן אני הולכת לראות מה שאספיק. מוזמנים להגיב גם אם אתם לא צופים אבל גם לא חייבים :-]

אני אצפה בסרטים וסדרות בסדר הזה:
⦁ איירון מן
⦁ איירון מן 2
⦁ תור
⦁ הענק הירוק
⦁ קפטן אמריקה
⦁ הסוכנת קרטר (עונות 1-2)
⦁ הנוקמים
⦁ איירון מן 3
⦁ סוכני שילד (עונה 1, פרקים 1-7)
⦁ תור: העולם האפל
⦁ סוכני שילד (עונה 1, פרקים 8-16)
⦁ שומרי הגלקסיה
⦁ דרדוויל (עונה 1)
⦁ ג'סיקה ג'ונס (עונה 1)
⦁ סוכני שילד (עונה 2, פרקים 1-19)
⦁ הנוקמים: עידן אולטרון
⦁ סוכני שילד (עונה 2, פרקים 20-22)
⦁ דרדוויל (עונה 2)
⦁ לוק קייג' (עונה 1)
⦁ איירון פיסט (עונה 1)
⦁ המגנים
⦁ סוכני שילד (עונה 3, פרקים 1-19)
⦁ אנט מן
⦁ קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים
⦁ סוכני שילד (עונה 3, פרקים 20-22)
⦁ ספיידרמן: השיבה הביתה
⦁ הפנתר השחור
⦁ המעניש (עונה 1)
⦁ גלימה ופגיון (עונה 1)
⦁ סוכני שילד (עונה 4)
⦁ ג'סיקה ג'ונס (עונה 2)
⦁ לוק קייג' (עונה 2)
⦁ איירון פיסט (עונה 2)
⦁ דרדוויל (עונה 3)
⦁ גלימה ופגיון (עונה 2)
⦁ דוקטור סטריינג'
⦁ הבורחים (עונות 1-3)
⦁ המעניש (עונה 2)
⦁ ג'סיקה ג'ונס (עונה 3)
⦁ שומרי הגלקסיה: חלק 2
⦁ סוכני שילד (עונה 5, פרקים 1-18)
⦁ תור: ראגנרוק
⦁ הנוקמים: מלחמת האינסוף
⦁ אנט מן והצרעה
⦁ סוכני שילד (עונה 5, פרקים 19-22)
⦁ קפטן מארוול
⦁ סוכני שילד (עונות 6-7)
⦁ הנוקמים: סוף המשחק

מקווה שזו תהיה צפייה כיפית ושתיהנו ממה שאני כותבת |חיבוק|

נדירליאל

Active member
לא נראה לי שאני אגיע לזה היום, אבל החלטתי שבשבוע הקרוב שעדיין יש לי זמן אני הולכת לראות מה שאספיק. מוזמנים להגיב גם אם אתם לא צופים אבל גם לא חייבים :-]

⦁ איירון מן
⦁ איירון מן 2
⦁ תור
⦁ הענק הירוק
⦁ קפטן אמריקה
⦁ הנוקמים
⦁ איירון מן 3
⦁ שומרי הגלקסיה
⦁ דרדוויל (עונה 1)
⦁ ג'סיקה ג'ונס (עונה 1)
⦁ דרדוויל (עונה 2)
⦁ לוק קייג' (עונה 1)
⦁ איירון פיסט (עונה 1)
⦁ המגנים
⦁ אנט מן
⦁ הפנתר השחור
⦁ המעניש (עונה 1)
⦁ גלימה ופגיון (עונה 1)
⦁ סוכני שילד (עונה 4)
⦁ ג'סיקה ג'ונס (עונה 2)
⦁ לוק קייג' (עונה 2)
⦁ איירון פיסט (עונה 2)
⦁ דרדוויל (עונה 3)
⦁ גלימה ופגיון (עונה 2)
⦁ דוקטור סטריינג'
⦁ הבורחים (עונות 1-3)
⦁ המעניש (עונה 2)
⦁ ג'סיקה ג'ונס (עונה 3)
⦁ אנט מן והצרעה
⦁ קפטן מארוול
⦁ סוכני שילד (עונות 6-7)

בהחלט רשימה שמכסה 48 שעות ללא שינה? ללא הפסקה?
כך או אחרת, מה הייתי צופה אתך?
כנראה רק את ספיידרמן- השיבה הביתה.

didalf

Well-known member
מעניין אם זה כמו הבינג'ים שלך ותוך שבוע תהיי באנדגיים:-D
יאללה בהצלחה!
כמובן שאני אגיב חחח

אבל אבל תקעת שם מלא סדרות בלי קשר ישיר לאאאא ככה לא תגיעי לאנדגיים! אני רוצה אנדגיים!
ואם כבר את הסדרות ושאחרי שכן קשורות!

סתם אבל תעשי מה שאת רוצה.

אתם יודעים שלא מזמן היה 5 שנים לאנדגיים??? זה היה אתמול מבחינתי איך כבר 5 שנים??

It's Always Sunny

Well-known member
מעניין אם זה כמו הבינג'ים שלך ותוך שבוע תהיי באנדגיים:-D
יאללה בהצלחה!
כנראה שהפעם לא :-D כי מסתבר שיש דבר כזה שנקרא חיים בין צפייה בסרטים ובסדרות |חבול||חבול|

אתם יודעים שלא מזמן היה 5 שנים לאנדגיים??? זה היה אתמול מבחינתי איך כבר 5 שנים??
איך עברו 5 שנים??

אגב, אף פעם לא צפיתי בגלימה ופגיון. גם לא בעונה 3 של הבורחים.
אתה רוצה לצפות בהן? או שהסיבה שהפסקת הייתה כי הן לא עניינו אותך?

Lhuna3

Well-known member

⦁ איירון מן
⦁ איירון מן 2
⦁ תור
⦁ הענק הירוק
⦁ קפטן אמריקה
⦁ הנוקמים
⦁ איירון מן 3
⦁ שומרי הגלקסיה
⦁ דרדוויל (עונה 1)
⦁ ג'סיקה ג'ונס (עונה 1)
⦁ דרדוויל (עונה 2)
⦁ לוק קייג' (עונה 1)
⦁ איירון פיסט (עונה 1)
⦁ המגנים
⦁ אנט מן
⦁ הפנתר השחור
⦁ המעניש (עונה 1)
⦁ גלימה ופגיון (עונה 1)
⦁ סוכני שילד (עונה 4)
⦁ ג'סיקה ג'ונס (עונה 2)
⦁ לוק קייג' (עונה 2)
⦁ איירון פיסט (עונה 2)
⦁ דרדוויל (עונה 3)
⦁ גלימה ופגיון (עונה 2)
⦁ דוקטור סטריינג'
⦁ הבורחים (עונות 1-3)
⦁ המעניש (עונה 2)
⦁ ג'סיקה ג'ונס (עונה 3)
⦁ אנט מן והצרעה
⦁ קפטן מארוול
⦁ סוכני שילד (עונות 6-7)

וואו הרשימה שלך נשמעת מטורפת אפילו בשבילי (שהייתי מלכת הבינג' לפני שבאת והדחת אותי :-D)
אני בצפיה הראשונה עשיתי מרתון של כל הסרטים האלו וזה היה כיף. אבל בלי הסדרות.

It's Always Sunny

Well-known member
נשמע מיותר.
מתי מתחיל הסמסטר?
26.5, אבל אני מתחילה ביום שאחרי.

וואו הרשימה שלך נשמעת מטורפת אפילו בשבילי (שהייתי מלכת הבינג' לפני שבאת והדחת אותי :-D)
אני אקח את זה כמחמאה 😁

אני בצפיה הראשונה עשיתי מרתון של כל הסרטים האלו וזה היה כיף. אבל בלי הסדרות.
אני לא אשקר, הסיבה המרכזית שאני רוצה לצפות ב-mcu היא בשביל סוכני שילד (וגם סדרות נטפליקס אבל בעיקר שילד).

It's Always Sunny

Well-known member
בהחלט רשימה שמכסה 48 שעות ללא שינה? ללא הפסקה?
ברור שעם הפסקה :-): אני מתחילה סמסטר ב׳ בקרוב אז כנראה שלא אהיה זמינה לצפיית בינג׳, אלא לצפייה פעם ושם. בכל אופן, את השבועיים הבאים שיש לי עד שמתחיל הסמסטר אני רוצה קצת לעשות משהו כיף :-]

אם תרצה להגיב אשמח, אם לא אז ברור שלא חייב :-):

נדירליאל

Active member
ברור שעם הפסקה :-): אני מתחילה סמסטר ב׳ בקרוב אז כנראה שלא אהיה זמינה לצפיית בינג׳, אלא לצפייה פעם ושם. בכל אופן, את השבועיים הבאים שיש לי עד שמתחיל הסמסטר אני רוצה קצת לעשות משהו כיף :-]

אם תרצה להגיב אשמח, אם לא אז ברור שלא חייב :-):
ל-מה להגיב? אני אוהב לקרוא אותך מאוד.

Lion_Heart

Well-known member

⦁ איירון מן
⦁ איירון מן 2
⦁ תור
⦁ הענק הירוק
⦁ קפטן אמריקה
⦁ הנוקמים
⦁ איירון מן 3
⦁ שומרי הגלקסיה
⦁ דרדוויל (עונה 1)
⦁ ג'סיקה ג'ונס (עונה 1)
⦁ דרדוויל (עונה 2)
⦁ לוק קייג' (עונה 1)
⦁ איירון פיסט (עונה 1)
⦁ המגנים
⦁ אנט מן
⦁ הפנתר השחור
⦁ המעניש (עונה 1)
⦁ גלימה ופגיון (עונה 1)
⦁ סוכני שילד (עונה 4)
⦁ ג'סיקה ג'ונס (עונה 2)
⦁ לוק קייג' (עונה 2)
⦁ איירון פיסט (עונה 2)
⦁ דרדוויל (עונה 3)
⦁ גלימה ופגיון (עונה 2)
⦁ דוקטור סטריינג'
⦁ הבורחים (עונות 1-3)
⦁ המעניש (עונה 2)
⦁ ג'סיקה ג'ונס (עונה 3)
⦁ אנט מן והצרעה
⦁ קפטן מארוול
⦁ סוכני שילד (עונות 6-7)

שאפתני בלשון המעטה!
בהצלחה במאבקך הצודק!

It's Always Sunny

Well-known member
ל-מה להגיב? אני אוהב לקרוא אותך מאוד.
תודה רבה |לב|
התכוונתי להגיב לסרט של ספיידרמן, מה שאמרת שראית. מעניין אותי לקרוא מה אנשים אחרים חושבים. גם אם לפעמים אני לא מסכימה, לפעמים זה עוזר לי לראות דברים מזווית שונה.

שאפתני בלשון המעטה!
בהצלחה במאבקך הצודק!
תודה רבה!!
אשמח אם גם אתה תגיב במידה ויש לך מה לומר :-]

Lion_Heart

Well-known member
תודה רבה |לב|
התכוונתי להגיב לסרט של ספיידרמן, מה שאמרת שראית. מעניין אותי לקרוא מה אנשים אחרים חושבים. גם אם לפעמים אני לא מסכימה, לפעמים זה עוזר לי לראות דברים מזווית שונה.

תודה רבה!!
אשמח אם גם אתה תגיב במידה ויש לך מה לומר :-]
יש לי מה לאמר...אבל בסוכני שילד הפסקתי לצפות בעונה הראשונה

It's Always Sunny

Well-known member
יש לי מה לאמר...אבל בסוכני שילד הפסקתי לצפות בעונה הראשונה
מזל שיש עוד מלא סרטים וסדרות אחרים שאני מניחה שראית :-)::-):

הולי שיט!! התעייפתי רק מלקרוא את הרשימה😂😂
חחחחח, מקווה שתקראי אותה לפני השינה, אולי זה יעזור לך להירדם יותר בקלות :-D

It's Always Sunny

Well-known member
ראיתי את הסרט לפני כמה שנים אבל כמעט ולא זכרתי מה קורה בעלילה, אז היה כמעט כמו לצפות בפעם הראשונה. נהניתי מאוד מהסרט ועוד יותר קל לי להעריך אותו בידיעה שממנו יצא כל ה-MCU.

לגבי הדמויות:
טוני- הרגיש לי כמו הטרופ של הבחור העשיר שבמהלך הסרט הופך לגרסה יותר טובה של עצמו וגם זוכה בבחורה. אבל זה נעשה בצורה ממש טובה והרגשתי שלמרות שלטוני יש הרבה מגרעות הוא באמת רוצה להשתפר ולשנות דברים.
פפר- מה זה השם הזה, חחח? סתם, אני קטנונית בלי סיבה. וברצינות, אני מחבבת את פפר, את הדאגה והאכפתיות שלה כלפי טוני. אני רוצה לכתוב עליה עוד כמה דברים אבל לא רוצה לעשות ספוילרים לסרטים עתידיים אז אני אמנע מזה כרגע.
אובדייה- לא זכרתי שהוא הנבל אבל האמת שמהרגע שהוא התנהג כאילו הפרס שטוני קיבל הוא הפרס שלו הנחתי שהוא מרושע. אולי זאת רק התחושה שלי אבל הרגשתי שהדרך שהוא אומר דברים מאוד זועקת "אני הנבל של הסרט" (לפני שגילו לנו שהוא הורה להוציא את טוני להורג). פחות אהבתי את זה אבל לא ברמה שזה הפריע לי בסרט, באיזשהו שלב כבר התחלתי לקחת את זה בהומור.
רודי- אני לא בטוחה מה דעתי עליו כדמות, בשורה התחתונה אני אוהבת את הדמות ויש כמה רגעים (שאציין בהמשך) שגרמו לי לחייך אבל אני לא מצליחה לכתוב עליו משהו על הדמות עצמה.
יאנסן- בהתחלה חשבתי שהוא רע, אחר כך הוא עזר לטוני וממש קיוויתי שדברים יסתדרו בשבילו ואז הוא מת :-/ לא יכולה לומר שזה מאוד מפתיע אותי, הגיוני תמיד שתהיה הקרבה של דמות שהקהל לומד לאהוב עבור הדמות הראשית.
כריסטין- העיתונאית, אומנם לא הופיעה הרבה במהלך הסרט אבל נראה שהיא יותר הייתה שם בשביל להניע את העלילה.
קולסון- אני אוהבת את קולסון. זהו, זה מה שיש לי לומר. זה לא הרבה וגם לא עמוק אבל זה הדבר היחידי שאני יכולה לומר בהקשר שלו.
פיורי- אין כל כך מה לכתוב עליו מלבד העובדה שהוא היה על המסך בערך דקה והיה badass במהלך כולה.
ג'רוויס- מאוד משעשע ואני מרגישה שהוא האתנחתא הקומית של הסרט.

העלילה:
- אנחנו מתחילים באפגניסטן כאשר טוני נוסע ברכב צבאי עם חבורת חיילים, זה היה חמוד שהוא נתן להם לגיטימציה להשתחרר קצת ולהיות פחות רשמיים ואפילו היה רגע שהוא הסכים להצטלם עם אחד החיילים, אגב אני הייתי בטוחה שאנחנו נראה אותם עושים סלפי ואז נזכרתי שמדובר בסרט שיצא ב-2008 (!!), בכל אופן, כמובן בדיוק שדברים הופכים להיות טובים משהו חייב להשתבש והרכב מותקף על ידי ארגון טרור כאשר כל החיילים שאמורים להגן על טוני מתים. הוא יוצא מהרכב ומנסה לברוח אבל לרוע מזלו נקלע בדרכו של אחד מהטילים שהחברה שלו מייצרת. יצאתי קצת דבילית כי לא זכרתי את הניתוח שהוא עובר בסרט, אז בהתחלה חשבתי לעצמי שזה מגוחך שטוני שורד אחרי שהיה כל כך קרוב לטיל, רק אחר כך הבנתי שהפואנטה של הסצנה היא שטוני אכן הצליח לשרוד אבל רק באמצעות הניתוח, אם הוא לא היה עובר את הניתוח הוא היה מת בוודאות.
- אנחנו חוזרים 36 שעות לפני האירועים שהוצגו בתחילת הסרט. טוני אמור לקבל פרס מהצבא אבל הוא קצת עסוק בדברים אחרים כמו הימורים, אז אובדייה מקבל את הפרס בשמו. זה בערך השלב שנפל לי האסימון על כך שאובדייה כנראה לא בדיוק אוהב את טוני, כנראה כי הוא חזר שוב ושוב על המשפט שזה כבוד גדול לקבל את הפרס. זה מצחיק לראות את הפער בין אובדייה שמאוד היה רוצה לקבל את הפרס הזה בעצמו אבל לא נמצא בתפקיד הנכון לבין טוני שהפרס הזה בכלל לא מזיז לו והוא בהחלט בתפקיד הנכון לקבלת פרסים. אחרי שטוני מסיים את את הלילה שלו הוא מתכנן לחזור הביתה אבל כריסטין מתקילה אותו בשאלות ולמרות שהם מתווכחים על עקרונות מוסריים, הם מסיימים במיטה ביחד.
- טוני מאחר לטיסה שלו ורודי לא מאושר מכך אבל בכל זאת מוותר לטוני ונותן לו להכתיב את הדרך שבה הם ינהלו את השיחה הזאת (ואם אתם לא זוכרים את הסצנה הזאת ממליצה שתצפו בה שוב ותרעננו את הזיכרון כי אין מצב שאני אפילו אוכל לתאר אותה :-D). טוני ורודי מגיעים לאפגניסטן ואחרי נאום של טוני (שיווק של כלי הנשק שהחברה מייצרת) הוא ורודי מתפצלים ונוסעים ברכבים שונים. מיד לאחר מכן קורה מה שראינו בתחילת הסרט ומשם עוברים לטוני שנמצא במערה ומגלה שהוא מחובר לאלקטרומגנט שאמור למנוע מרסיסים להגיע ללב של טוני. מהר מאוד מגיעים השובים של טוני, קבוצה בשם "עשר הטבעות" אשר רוצה שטוני יבנה עבורה את טיל יריחו. טוני מסרב בהתחלה, גם אחרי עינויים רבים, לבסוף יאנסן משכנע אותו לעשות משהו שיגרום למורשת של טוני להיות יותר מבניית טילים שהורסים כפרים. אין לי מושג איך "עשר הטבעות" לא עלו על התוכנית של טוני ויאנסן, במיוחד שזה די ברור בשלב מסוים שמה שהם בונים זה לא טיל. בסופו של דבר הם מבינים שמשהו לא הגיוני וכמעט מענים את יאנסן, אבל בזכות כוח השכנוע של טוני יאנסן ניצל מהעינויים.
- טוני ויאנסן מתכוננים לבריחה שלהם, במקביל "עשר הטבעות" מבינים שמשהו ממש לא בסדר. שני הצדדים מתחילים להילחם נגד הזמן, כאשר יאנסן מפעיל ההמצאה של טוני (AKA חליפה- אני לא בטוחה אם הצופים אמורים לדעת כבר בשלב הזה והאם אני יודעת בעיקר בגלל שראיתי את הסרטים בעקר) ומחליט להקריב את עצמו על מנת שהתוכנית תצא לפועל.
**הערת ביניים: כשיאנסן גוסס, טוני מנסה לעודד אותו להמשיך לחיות ואז יאנסן מגלה שהוא רוצה למות כי כל המשפחה שלו כבר מתה וכך הוא יוכל להתאחד איתם. זה טוויסט שאמור להיות ברור מאוד ועדיין פיספסתי אותו בגדול, יש עוד מישהו שיכול להזדהות? (לא רק בקשר לאיירון מן).
- אחרי שהוא מבטיח ליאנסן שלא יבזבז את ההזדמנות השנייה שקיבל (לפי דעתי היה הרגע שבו טוני התחיל להשתנות), טוני בורח מהמערה אבל מאבד שליטה על החליפה ומתרסק באזור מדברי, הוא מתחיל ללכת ולחפש עזרה. מודה שהדבר הראשון שחשבתי הוא: כל הכבוד שטוני מצא משהו לכסות את הראש שלו על מנת לא לחטוף מכת חום אבל אז קלטתי שאין לו בכלל מים, אז זה לא משנה אם הוא ילך עם אוהל על עצמו. למזלו של טוני הצבא מוצא אותו והוא חוזר הביתה. מצחיק קצת שרודי אומר לטוני שבפעם הבאה טוני צריך לנסוע איתו ברכב, לפי דעתי רוב הסיכויים שאם הם היו נוסעים ביחד רודי היה מת, אז זאת כנראה שטוני די הציל את החיים.
- טוני חוזר הביתה אחרי שלושה חודשים בשבי (ממש לא זכרתי שזה היה פרק הזמן שהוא בילה במערה, חשבתי שהוא היה שם גג שבוע |פנים|), הדבר הראשון שהוא עושה זה לאכול צ'יבורגר ואחר כך מכנס אספת עיתונאים שבה הוא אומר שמחלקת ייצור הנשק של "תעשיות סטארק" תיסגר, מה שגורם לכולם להיות בהלם כי הקונספט של "תעשיות סטארק" זה ייצור נשק, אני מניחה שזה כמו שמקדונלדס יחליטו להפסיק למכור המבורגרים? במקביל פיל קולסון פונה לפפר ומבקש לקבוע פגישה עם טוני, כשהיא רוצה לדחות אותו, הוא אומר לה שהארגון שבו הוא עובד לא דומה לשאר ארגוני הביון.
- בזמן שהעניינים בחברה מתחילים להתדרדר בגלל ההצהרה של טוני, הוא עסוק בלייצר לעצמו אלקטרומגנט חדש וזקוק לעזרתה של פפר על מנת להוציא חוט חשוף שנתקע במכשיר, היא מהססת, הוא משכנע אותו שהיא תסתדר, והיא באמת מסתדרת עד שבטעות היא מושכת את המגנט, מה שגורם לטוני להתקף לב. אין לי מושג איך טוני מסוגל לדבר בזמן התקף לב (זה דבר אפשרי? אני באמת שואלת כי אני לא יודעת) אבל הוא מדריך את פפר איך לחבר את המכשיר החדש והכל מסתדר, היה לי רגע שהייתי בטוחה שהוא הולך לסיים בבית חולים. ובאשר לפפר, אני לא יודעת אם היא באמת האמינה לטוני שזה לא מסוכן, אבל יש לי תחושה שזה בדיוק אחד הדברים היותר מסוכנים שאפשר לעשות גם אם אומרים שהכל יהיה בסדר, אבל זה לא משנה כי היא הצליחה להסתדר בסופו של דבר.
- טוני מתחיל לעבוד על פרוייקט חדש שהוא מחליט בינתיים לשמור על השרת האישי שלו על מנת שלא יגיע לידיים הלא נכונות. מדובר במודל משודרג של החליפה שהוא ויאנסן בנו במערה. בזמן שהוא מנסה למצוא את הדרך הנכונה לבנות את החליפה, אובדייה בא לביקור בית ומעדכן שיש צרות בחברה, המניות ירדו יותר מדי ומועצת המנהלים רוצה להדיח את טוני מהתפקיד שלו (כנראה שאובדייה היה האדם שיזם את הפגישה הזאת). טוני ממשיך עם הניסיונות לשפר את החליפה ומצליח לעוף איתה באוויר, בסוף הוא קצת (ממש קצת) מתרסק בבית שלו ועושה חור בגג כל הדרך לחדר העבודה שלו (הייתי רוצה לראות איך השיחה הזאת התנהלה ואיך פפר הגיבה כשהיא הבינה מה הוא עשה, חחח) אבל זו התקדמות מרשימה. כי נראה לי שעדיף שדאמי ירסס את עצמו במטף כיבוי אש אחרי שהוא טס בשמיים מאשר שדאמי ירסס את טוני אחרי שהוא עף על השולחן :-D
- טוני מחליט ללכת לאירוע של החברה שלו שמסתבר שהוא לא הוזמן אליו בכלל (ומגלה עליו דרך החדשות, דאבל אאוץ'). הוא כמובן מגיע לאירוע, לצערו של אובדייה ופוגש את קולסון שעדיין רוצה לקבוע איתו פגישה כי כנראה שפפר לא טרחה לחזור אליו. טוני עסוק בבהייה בפפר ומנפנף את קולסון, הוא מיד הולך לפפר ומציע לה לרקוד. אחרי שהם רוקדים הם עולים על הגג וכמעט חולקים נשיקה אבל פפר קצת נלחצת ושולחת את טוני להביא שתייה. בבר הוא נתקל בכריסטין שמבשרת לו בכעס שהחברה שלו ייצרה נשק שגרם לתקיפה בכפר גולמירה למרות שטוני הצהיר שהם מפסיקים לייצר כלי נשק. טוני מבולבל והולך לבדוק עם אובדייה מה קרה ומגלה שאובדייה ניסה לדחוק אותו מחוץ לחברה. טוני רואה את ההרס שהנשק של "תעשיות סטארק" גרם ומחליט לטוס לגולמירה על מנת לעזור לתושבים. הוא מצליח לחסל חלק מחברי "עשר הטבעות" וטס מהאזור. ואז הצבא קולט אותו על הרד"ר, רודי מנסה לדלות מטוני מידע האם מדובר על אחת מהמצאות שלו וטוני מכחיש קשר. רק כאשר מטוסי צבא עומדים לירות עליו, טוני מתקשר לרודי ומודה שהוא אכן נמצא באזור. ואם זה לא מספיק, טוני בטעות גורם לאחד המטוסים להתפוצץ. המצנח של החייל לא נפתח וטוני מחליט להציל את החיים תוך כדי סיכון החיים שלו (חשבתי שטוני הולך לשחרר את הטייס מהכיסא ולהיות לרגע סופרמן, אבל אז נזכרתי שזה סרט מארוול, oh well).
- אובדייה הולך לגולמירה להיפגש עם מנהיג "עשר הטבעות" ולוקח ממנו את חליפת האבטיפוס שטוני ייצר, אשר "עשר הטבעות" הרכיבו אותה מחדש אחרי שמצאו שרידים שלה. הוא מגייס אנשים מהחברה שירכיבו מהאבטיפוס דגם משוכלל, כמו החליפה של טוני. במקביל טוני מבקש מפפר שתוריד מידע מהמחשבים של "תעשיות סטארק" ופפר מתעמתת עם טוני על הסיכויים שלו למות מהמקצוע המסוכן שבחר לעצמו, הוא מצליח לשכנע אותה שמדובר בדבר הנכון לעשות והיא הולכת לעשות את מה שביקש. על המחשב של אובדייה היא מגלה שבעצם אובדייה הוא זה שאירגן את חטיפת טוני אבל תכנן שטוני בכלל ימות. בדיוק כשהיא מתחילה להוריד את הקבצים, אובדייה נכנס לחדר ומתחיל לדבר איתה על טוני, ההורדה מסתיימת ופפר מצליחה לחמוק מהחדר מבלי שאובדייה ישים לב, אבל מסתבר שהיא השאירה חלון פתוח במחשב ;-# אני הייתי בטוחה בכלל שהוא ידע מראש מה היא עושה, הוא נראה לי מאוד חשוד, בגלל זה הופתעתי לגלות שבעצם הוא מגלה על זה רק אחרי שפפר יוצאת מהחדר.
- פפר מנסה לברוח כמה שיותר מהר מהבניין ונתקלת בקולסון המסכן שמחכה בסבלנות לפגישה שלו עם פפר, היא מחליטה "לערוך" את הפגישה באותו רגע. בינתיים אובדייה מתעצבן על המדענים של "תעשיות סטארק" ומחליט לבקר את טוני על מנת לסיים את בניית החליפה שלו. פפר מתקשרת לטוני כדי להזהיר אותו לגבי אובדייה אבל היא לא מספיקה להעביר את המסר כי אובדייה משתק את טוני ולוקח ממנו את האלקטרוגנט שמחובר לגוף שלו. בין לבין הוא גם חושף את התוכנית המרושעת שלו בפני טוני כי זה מה שנבלים עושים אני מניחה? פפר שלא מצליחה ליצור קשר עם טוני, יוצרת קשר עם רודי ומבקשת שיבדוק מה קורה עם טוני. בינתיים טוני משתמש באלקטרומגנט הישן שלו שלמזלו פפר לא זרקה לפח.

It's Always Sunny

Well-known member
- אובדייה שלקח את האלקטרומגנט של טוני, חוזר ל"תעשיות סטארק" ומפעיל את החליפה. קולסון ופפר ושאר סוכני שיל"ד גם מגיעים ל"תעשיות סטארק" ופורצים למחלקה 16 שבה אובדייה נמצא, בזמן שהם מחפשים את אובדייה פפר נתקלת בו בטעות בזמן שהוא לבוש בחליפה ולפיכך אף אחד לא יכול לפגוע בו. אובדייה נחוש להרוג את פפר אבל טוני מונע ממנו והם נכנסים לקרב על כביש מהיר. במהלך העימות שלהם הם עולים לשמיים (נשמע פתאום מאוד שונה ממה שדמיינתי בראש שלי :-D) וטוני דואג לעלות יותר גבוה על מנת שאובדייה יעקוב אחריו, בגלל שהוא יודע שהוא תיקן את בעיית הצטברות הקרח בחליפה אבל אובדייה לא מודע לבעיה הזאת. דבר זה גורם לאובדייה ליפול אבל משום מה הוא כמו ג'וק כי הוא פשוט לא מת. במקום זה הוא וטוני נאבקים על גג הבניין של "תעשיות סטארק", כאשר החליפה של טוני מתחילה להתפרק, טוני רוקם תוכנית אחרת על המקום ואומר לפפר ליצור עומס יתר בריאקטור ולפוצץ את הגג, פפר קרובה לעשות את זה, יש רק בעיה אחת קטנה, טוני לא מצליח לרדת מהגג ואם יישאר שם הוא ימות, בזמן שהוא הודף את אובדייה, הוא מצליח למצוא מקום מסתור ומורה לפרר לפוצץ את הגג, היא עושה זאת ואובדייה עף לשמיים כמו צוות רוקט.
- אנחנו קופצים ליום שאחרי, טוני אומנם נפצע על הגג, אבל נראה שהוא מחלים ומתכונן למסיבת עיתונאים בה הוא מתכנן להכחיש קשר לאירועים שקרו על הגג עם אובדייה. קולסון מביא לו את האליבי שלו כי מסתבר שלשיל"ד מותר לפברק אליבי משום מה. טוני עולה לפודיום ובמקום להיצמד לכרטיסיות שהכינו לו מראש, מחליט לחשוף בטלוויזיה מול צבא עיתונאים שהוא בעצם מי שהיה על הגג לילה לפני, שהוא בעצם איירון מן. סיום אפי.
- אבל עדיין לא סיימנו, כי בסצנה אחרי הקרדיטים ניק פיורי מופיע בבית של טוני ואומר לו שבא בנוגע ליוזמת האוונג'רס.

רגעים זכורים:
  • בטקס שבו טוני מקבל את הפרס מראים מצגת של ההישגים שלו, בזמן שמדברים על קורות חייו יש הערה על כך שטוני חזר לחברה בגיל 21 ומונה למנכ"ל למרות שאובדייה קיבל את התפקיד אחרי שהווארד מת. בשלב הזה של המצגת אובדייה מוחא כפיים ויש לו הבעה ממורמרת על הפנים, כנראה שאני קוראת לתוך זה יותר מדי אבל זה עדיין משעשע אותי.
  • פפר אומרת לכריסטין שאחת מהעבודות שלה היא "לזרוק את הזבל" בעודה מסתכלת על כריסטין. אאוץ'. להגנתה של פפר, שנייה לפני כריסטין קצת ירדה עליה כשאמרה שטוני עדיין שולח את פפר לאסוף בגדים מניקוי יבש.
  • לפני שטוני עולה לרכב הצבאי, הוא מדבר עם אוביידה ושואל למה אובדייה לא לובש את הפיג'מה שטוני קנה לו, אובדייה מיד מסיים את השיחה. סתם רגע קומי? רמז לעובדה שאובדייה מתחיל להתרחק מטוני? אני סתם קוראת יותר מדי לתוך העלילה? כנראה שכן.
  • מי חשב לקרוא לשיל"ד בשם הארוך הזה (Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division) מבלי לשקול שם יותר קליט או לפחות למצוא קיצור? אני יודעת שהם מצאו ראשי תיבות בסוף הסרט אבל דמיינו את סוכני שילד מנסים לרדוף אחרי חשוד וצועקים עליו: This is Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division, You need to stop now. עד שהם מסיימים את המשפט אנשים יכולים לברוח :-D (כנראה שזה לא מה שקורה באמת אבל בראש שלי זה מאוד הגיוני).
  • פפר שומרת את האלקטרומגנט הישן של טוני וממסגרת אותו עם הכיתוב: Proof That Tony Stark Has a Heart, וזה ממש חמוד. ומעבר לזה, בזכות הפעולה הזאת חייו של טוני ניצלים. אז כל הכבוד לפפר.
  • דאמי, אחת מהמכונות שטוני בנה מופקד על כיבוי שריפות (ליטרלי) במידה ויהיו. הוא משתמש במטף על טוני ברגעים לא קשורים כולל פעם שבה טוני נפל מהשמיים והתרסק לתוך הבית :-D
  • כשטוני עושה את הטיסה הראשונה שלו וזוג ילדים על גלגל ענק רואים אותו באוויר וכדור הגלידה של הילד נופל :-D
  • כשטוני וג'רוויס מעצבים את החליפה, טוני אומר לג'רוויס להפוך את החליפה לאדומה וג'רוויס עוקץ אותו בחזרה ואומר לו: זה יעזור לך לשמור על פרופיל נמוך :-D
  • הקמאו של סטן לי.
  • טוני שמור כבתור The Strakster בטלפון של רודי :-D
  • כשטוני טס לעצור את אובדייה, אנחנו רואים את רודי מסתכל על החליפה השנייה שיש בחדר וההנחה הראשונה היא שהוא גם יכנס לחליפה אבל הוא אומר: "בפעם הבאה מותק" ונכנס לרכב.
  • האישה שדורסת את טוני שנייה אחרי שהציל אותה ואת המשפחה שלה. למען האמת, אני לא מאשימה אותה, הייתי עושה בדיוק אותו הדבר.

שאלות רנדומליות לקראת הסוף:
הסרט מתחיל בהצגת אירועים מסויימים ואחרי הרגע המותח אנחנו חוזרים אחורה בזמן, מדובר בטריק תסריטאי ידוע. אתם אוהבים אותו או לא?
והאם (אם אתם זוכרים) היה אכפת לכם מזה כשצפיתם באיירון מן?

למעלה