צמחונות והיטלר

dory30

Well-known member
האם זה מעליב להגיד על אנשים שדוגלים בצמחונות שגם הצורר הנאצי דגל באותו אורח חיים?

in bal1

Well-known member
האם זה מעליב להגיד על אנשים שדוגלים בצמחונות שגם הצורר הנאצי דגל באותו אורח חיים?
לא נראה לי.אם למישהו זה מספיק חשוב להיות צימחוני, אז אף מנהיג נאצי לא יעצור אותו.
אתה יכול לומר זאת על הרבה דברים.
לדוגמא אני חובבת סקי.כל שנה יוצאת לחו'ל לגלוש.גם פוטין לדעתי חובב סקי אז אפגע כי אדם כמו פוטין חובב סקי כמוני.

dory30

Well-known member
לא נראה לי.אם למישהו זה מספיק חשוב להיות צימחוני, אז אף מנהיג נאצי לא יעצור אותו.
לדוגמא אני חובבת סקי.כל שנה יוצאת לחו'ל לגלוש.גם פוטין לדעתי חובב סקי אז אפגע כי אדם כמו פוטין חובב סקי כמוני
אבל את יודעת, בת דודה שלי הייתה צמחונית לכמה שנים והפסיקה כי מישהו בצבא אמר לה שהיטלר היה צמחוני. לא כל אחד אוהב את ההשוואה.

לדוגמא אני חובבת סקי.כל שנה יוצאת לחו'ל לגלוש.גם פוטין לדעתי חובב סקי אז אפגע כי אדם כמו פוטין חובב סקי כמוני.
ההשוואה לא זהה כי סקי זהו תחביב וצמחונות היא אג'נדה עקרונית, חלק מטעמי בריאות וחלק מטעמי פגיעה בחיות.
ההשוואה אליו היא בעיקר היא עבור הפגיעה בחיות וזה מזכיר את תנאי הקבלה לתנועת כך, להרוג 2 ערבים ועכבר.

הערה: אני שונאת שמשווים דברים אליו או לשואה, די עם הנוהג הפסול הזה!

אין קשר בין היות היטלר צמחוני ובין דעותיו הפוליטיות הגזעניות והתועבות שעשה. פשוט לא נעים לשמוע שאדם ארור כזה דומה לנו במשהו. לדעתי, שני דברים ברא השטן: ג'וקים והיטלר.

למעלה