צלילה במלדיבים - ריזורט/אי

sishko

New member
צלילה במלדיבים - ריזורט/אי

הי חושבים על טיול למלדיביים באפריל הקרוב, האם מישהו יודע להסביר את ההבדלים בין צלילות שיוצאות מריזורט לעומת האי מפושי? (מתלבטים אם לפצל את הלינה בין השניים) -גם מבחינת סדר גודל מחירים וגם מבחינת אתרים (האם מהריזורט ההיצע נמוך יותר?) תודה רבה!
*אני מקווה שלא חופר על נושא שכבר דובר פה רבות (חיפשתי ולא מצאתי מידע פה בפורום)

חי בר

New member
התשובה בגוף השאלה, סוג של

המלדיביים מדינה פצפונת מבחינת שטח, אבל משתרעת לאורך כמה מאות ק"מ, במקבץ של רבבות אטולים, חלקם באורך של 200-300 מטר וברוחב של מגרש כדורגל. בשביל פרופורציה, אי הבירה, מאלה, זה משהו בגודל של כ 1x1.5 קילומטרים.

על כמה מאות מהאיים הפצפונים האלה יש ריזורטים, רובם נראים כמו פרסומת לגן עדן. לפחות אם אתה אוהב בטן גב. רובם מציעים צלילות לאתרים הסמוכים. קשה לי להאמין שתזרוק אבן מאחד הריזורטים ולא תמצא שם אתר צלילה סביר או טוב.

הבעיה עם הריזורטים זה שהם מוגבלים לאתרי צלילה הסמוכים, או מספיק קרובים להפלגה קצרה הלוך/חזור בסירה קטנה.

אם הכוונה לשלב בטן גם עם צלילות, כנראה שזה פתרון לא רע ותהנו מאוד.

אם המטרה הינה בדגש על צלילות, הייתי שוקל להחליף את הריזורט בסירת ספארי ולבצע 3-4 צלילות ביום באתרים שונים

לא יודע לגבי עלויות של ריזורטים לעומת ספארי, אבל יש ריזורטים במחירים שרק שייחים מהמפרץ הפרסי ואוליגרכים רוסיים יכולים להרשות לעצמם, ועד ריזורטים במחירים עממים.

giladshay

New member
יש לך טעות קריטית. אני מכיר לפחות שיח אחד (מסלימאן) שיכול

להרשות לעצמו ג"כ.

ורטיקלי

New member
צלילה מריזורט

אני הייתי 3 פעמים במלדיבים בריזורטים , במהלך השהות שם צללתי מספר פעמים.
כפי שכתבו לך - ההצע של אתרי הצלילה מוגבל - מה שקרוב לריזורט.
דבר נוסף - ייקקקקר אש, סדר גודל של בין 80 ל120 דולר לצלילה בודדת מספינה. זה כולל את כל הציוד אבל ספארי צלילה הרבה יותר זול.
אם אתה מתכוון לעשות 3-4 צלילות אז לך על ריזורט ותהנה משאר הדברים.
אחרת כנראה ספארי יותר יתאים

למעלה