צלחות לווין

בית המישפט קבע

השימוש בטלויזיה מותר . רק אסור להפיץ סרטי תועבה . בית המישפט קובע ולא אני .

רוב הזמן נח

Well-known member
מה זה סרטי תועבה?

אתה מתכוון פורנו?
ממתי אסור להפיץ את זה. הרי גם להוט יש ערוצים כאלה.
&nbsp
ותראה, בלי קודי
http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3705852,00.html
" המלחמה בסטרימינג הפיראטי נכשלה
ביהמ"ש הורה על סגירת אתר הסטרימינג הפופולרי Sdarot בחודש שעבר. מאז הספיקו מפעיליו לפתוח אותו בכתובת אחרת ולהרחיב את פעילותו. ולא מדובר במקרה בודד. זו עוד הוכחה לכך שמערכת החוק מפגרת אחרי העולם הטכנולוגי"
&nbsp
אגב, לאתר שלהם הכינו הרחבה בקודי ואז אנשים נכנסו לצפות בתכנים שלהם דרך קודי ולא דרך האתר שלהם. הם מאוד לא אהבו את זה וחסמו אפשרות (או ניסו לחסום)
להכנס לתכנים שלהם דרך קודי.
&nbsp
זאת אומרת שאפילו יש פיארטים שהקודי גונב מהם

ספוקי

New member
למה רק סכינים? מה עם נשק חם?

לפי העמדה שלך אפשר לתבוע את ממציא האקדח או המפעל שמייצר את הקלאצניקוב / M16 בגין כל רצח שמתבצע באמצעות נשק חם?

רוב הזמן נח

Well-known member
לפי השטויות שלך אפשר גם לומר שלאינטרנט יש אחריות שילוחית

כי האינטרנט היא דרך חדשה לתקשר אחד עם השני ששונה מכל הדרכים שהיו לפניה.

זאת אומרת שאתה אומר שמלכתחיל היו צריכים לשים עליה מגבלות ולחייב קבלת אישורים מהמדינה והמשטרה בשביל לפתוח אתרים.

בקיצור, אם זה היה תלוי בך לא היה בכלל אינטרנט.

צודק ב100%

האינטרנט עושה יותר נזק מתועלת . חיינו אלפיים שנה ללא אינטרנט. והכול הייה כייף . ופנאי וזמן. היום כולם מכורים לקופסט התומתומים

רוב הזמן נח

Well-known member
בתקופה הזאת גם חיו ללא מים ושרותים בבתים

וללא דמוקרטיה וללא בתי משפט.
&nbsp
&nbsp
תקופה נהדרת

רוב הזמן נח

Well-known member
פעם קנית סרט או ספר. ראית את הסרט וגם הזמנת חברים לראות

הם לא קנו אותו, אבל ראו אותו אצלך. או שנתת להם לראות ואז החזירו לך.
&nbsp
אז אתה אומר שכבר אז היה צריך להשליך לכלא ילדים שעשו דברים כאלה

כי זה המקור לכל "הבעיות" האלה.
&nbsp
כשהאינטרנט נוצר נוצרו קהילות שיתוף קבצים שפעלו באותו עיקרון.
&nbsp
&nbsp
תגיד, אם אני ניכנס לאתר קשת או רשת או ערוץ 10 וצופה שם ב-VOD באחת הסדרות ששודרו בטלויזיה, זה חוקי, נכון? הרי זה אתר חוקי והם שמו שם את התוכניות לצפיה בחינם מרצונם.
&nbsp
ואם אני ניגש לאתרים האלה עם חוסם פרסומות על הדפדפן (מה שזכותי לעשות ואין שום חוק נגד זה)
אז אני צופה בתוכניות בלי לראות את הפרסומות שבאתר. זה כאילו למעשה שצפיתי בתוכניות האלה מאתר פיראטי לא חוקי. כי האתר מרוויח מהפרסומות.
לא ככה?
&nbsp
&nbsp
&nbsp

שמע אתה לא מבין במיסחר

ואתה לא עצמאי . אלה חי ממשכורת
כאשר אני מדפיס ספר . או קלטת . אני רוצה לימכור אותו כמה שיותר .
ואים נוצרים "שיתופים או הללואות "לספר . את הספר הבא . או הקלטת לא אפיק . זה מה שקורה היום בישראל לפחות .

זה גם דומה . אני מתקין צלחות . נותן חשבונית לכול לקוח . מתקין חפר שלא נותן חשבונית ולא משלם מיסים . לוקח עבור התקנה לפחות 50% פחות מימה שאני לוקח. זה פר ????? אומרים לי מתקין ערבי לוקח חציא מימה שאתה לוקח .

גם בשנות החמישים . היינו מיתפלחים ליראו סרט בחינם בבית קולנוע . זה טיבעו של האדם לקבל חינם דברים

רוב הזמן נח

Well-known member
הפוך, זה דרכו של הטבע לקבל דברים בחינם

שבעל חיים צמחוני אוכל בטבע הוא לא משלם לאף אחד. הוא אכל בחינם מה שהטבע גידל וסיפק לו.

שבעל חיים שאוכל בשר אחרי זה אוכל אותו, הוא גם לא משלם לאף אחד. הוא אוכל גם הוא את הבשר שהטבע סיפק לו.

לשלם על דברים זאת המצאה של בני אדם בלבד.

צודק מה שהטבע נותן

זה חינם. אבל מה שאדם מיצר זה בתשלום . אחרת יפטרו אותך מהעבודה . אם לא תייצר בחינם . איזה דוגמה דבילית .

רוב הזמן נח

Well-known member
האדם למעשה גונב מהטבע, על הדרך גם מחבל בו (יוצר זיהום)

ואז מנסה לעשות רווח על מה שלקח ממנו בחינם.
&nbsp

רוב הזמן נח

Well-known member
קודי עצמו לא קשור לשום תוכן "פיראטי". הוא נגן מדיה סנטר

אם יש לך סרט שקנית אז אתה יכול להפעיל אותו בעזרת קודי. ואתה גם יכול להפעיל אותו בעזרת MPC הוותיק והטוב (שיש לו גרסאות חדשות) או עם VLC

לפרצה שמצאת קוראים אינטרנט. אני בטוח שהמהנדסים יושבים על זה

קודי בנוסף להיותו נגן מדיה סנטר, גם מאפשר לך להזין לתוכו כתובות אינטרנט ולהשתמש בו בתור סוג של דפדפן.
ואת זה עושים על ידי התקנת ההרחבות.

כל הרחבה זה למעשה כתובת של אתר שלמעשה אתה יכול גם לגשת אליו ישירות בדפדפן הרגיל.
רק שדרך קודי אתה רואה את האתר בצורה כזאת שמראה לך רק את רשימת ה-VOD והערוצים בלי כל הקישקושים האחרים.

יש גם תוספים שמרכזים לינקים מכל מיני מקורות של אתרים ושרתי הורדות.
היה תוסף כזה בשם ג'נסיס לסרטים וסדרות. מישום מה מסיבה שלא הסבירו אותה התוסף חדל לתפקד. במקומו הגיעו שלושה תוספים חדשים שפועלים בדיוק כמוהו ופועלים טוב מאוד.

מר רוב הזמן נח

ניקח דוגמה מאוד פשוטה . התוכנית "האח הגדול" זו תוכנית שמי שרוצה ליצפות בה חייב לשלם מינוי לחברות הכבלים תוספת על מנת ליראות . והמפיקים יש להם רווח נאה .
הייתה ידעה בפורום אדיו . גולש כתב : הפסקתי ליראות בקודי את האח הגדול מה עושים?? ענה לו חבר . תעביר את הקובץ לA ומB תעביר . ובסוף ראו חינם את האח הגדול . מי הפסיד ? המפיק לקוחות .
בתוכנית של אמנון לוי . הראו מפיק הפיק . קלטות למיגזר הדתי . לקחו קלטת . וכול הבלוק ראה אותה . ולא קנה . כמובן שהוא הפסיק להפיק קלטות כי לא היו לו רווחים .
אים אתה הייתה יבואן סרטים . הייתה כותב אחרת . שלא הולכים לקלנוע ליראות אתם. ורואים אותם חינם בבית אמצעות קודי .
קודי זה כמו יצרן סכינים קפצי . אם יתברר שהסכינים מיצרים פיגועים . אז יצא צו מהממשלה . ליסגור את המיפעל שמיצר סכינים או לימכור אותם . עם הצגת ת.ז. . כך עם קודי . צריך לחסום אותו בישראל או בעולם .

רוב הזמן נח

Well-known member
תמיד יהיו כאלה שיעבירו קבצים/ דיסקים לאחרים.

על זה לא נופל עסק. יש עוד הרבה לקוחות אחרים שכן יקנו.
אם מלכתחילה העסק הוא לקהל מאוד מצומצם, אז המוצר לא יהיה פופולרי על רוב האנשים ולכן הם גם לא ישתפו אותו. ואם ישתפו, אז יורידו אותו רק מעטים.

לגבי האח הגדול, זאת תוכנית להמון. לדעתי צריך לשלם לאנשים בשביל שיצפו בזה.

האח הגדול גם משודר בחינם. גם התוכניות נמצאות ב-VOD של האתר לצפיה בחינם וגם הערוץ בשידור חי משודר בחינם באתר.

אם אנשים בוחרים לצפות בו דרך קודי (כשהמקור הוא עדיין האתר הרישמי)
הדבר היחיד שהם עושים לא בסדר מבחינת הערוץ שמשדר את התוכנית, זה לצפות בתוכנית שלהם או בשידור החי, מבלי להכנס בצורה הרגילה לאתר שלהם. אז האתר מפסיד כניסות ומפסיד צפיה בפרסומות. אבל אין לזה קשר לאח הגדול עצמו שמשודר בחינם.

רוב הזמן נח

Well-known member
אגב, הערוץ של האח הגדול בהוט זהה לערוץ באינטרנט

ההבדל היחיד בניהם שהערוץ בהוט עולה כסף והערוץ באינטרנט משודר בחינם (חינם וחוקי על ידי הערוץ עצמו)

הבדל נוסף שבערוץ בהוט שמתחילה התוכנית בערוץ 2 מפסיקים שם את השידור (כי כנראה רוצים שיצפו בערוץ 2 ולא שם)

ובערוץ באינטרנט שזה בדיוק אותו ערוץ שמשדר בדיוק אותו דבר, השידור נמשך כרגיל גם שהתוכנית בערוץ 2 משודרת.

זאת אומרת שיש כאן ערוץ שמשדר בהוט ומשדר באינטרנט כשהשידור באינטרנט
הוא ללא הפסקות וללא תשלום.
ועדיין יש כאלה שישלמו כסף בשביל לצפות בו דרך הוט.

זה או מיתוך בורות, שהם לא מבינים שהם יכולים לקבל אותו דבר ובצורה חוקית
דרך האינטרנט.

או מיתוך נוחות שהם התרגלו לצפות בטלויזה ולא רוצים לעשות את זה דרך המחשב והאינטרנט.
למרות שהכיוון הוא שהטלויזיה עוברת להיות משודרת דרך האינטרנט וזה העתיד.

למעלה