צווי מעצר לרמטכ"ל לראש הממשלה? בית הדין הבינלאומי בהאג? נראה לכם נורמלי? הזוי..

הלו המוסד. איפה אתם? בשביל מה אתם קיימים? בשביל לספור את התלושי משכורת ואחר כך ללכת לפוליטיקה?
מה עם רכובים על אופנוע מצמידים חבילה ממוגנטת לדופן הרכב פותחים מצערת נעלמים ואחרי 12 שניות בוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
הפלאשט עוברים את המתכת לכיוון פנים הרכב ומי שיושב שם במושב האחורי הופך להיות מסננת.
הלו המוסד........ אייכה?
אם זה טוב למדעני אטום,, פיזיקאים ,, זה גם טוב לשופטים.
נראה לי שאחרי ממוקד כזה 10 שנים הם יחרבנו במכנסיים .
או הייתי עושה משהו אחר. כמובן לא בתור אזרח לוקח את החוק לידיים אבל מציע למוסד ממוקד בבן משפחה עם מסר כתוב כך יעשה למי שהוא פושע בחסות החוק.
הם יחרבנו במכנסיים 20 שנה ולא תאמינו אבל הם יקבלו את זה לא בהבנה אבל בהכנעה כי הם יודעים שהם אנטישמים ומבצעים פשע נגד הציבור במדינת ישראל כשהם מאשימים ברצח עם את ראש הממשלה הרמטכ"ל שר הביטחון?
רק עם אחד והוא העם היהודי צריך לחקור את ראש הממשלה ראש המוסד ראש השב"כ ראש אמ"ן רמטכ"ל ועוד על מה שקרה ב 7.10 .
רק העם היהודי יכול להגיש צווי מעצר למי שאשם בבגידה בהפיכה הצבאית המשפטית . התרחשויות אנטי דמוקרטיות עם כיוון פלילי שהביאה לרצח של 1400 אזרחים יהודים ביום אחד פחות מ 24 שעות.
הציבור האנטישמי האירופאי צריך לקבל מסר ברור ממדינת ישראל. והמסר הברור אל תתעסקו איתנו. תתעסקו איתנו אנחנו נתעסק איתכם.
מדינת ישראל צריכה להתנהל אחרת. החלטת בית הדין בהאג על צווי מעצר למנהיגים ישראליים היא אלימות לשמה נגד החברה הישראלית והריבונות והסוברניות הישראלית להילחם נגד הטרור.
ומי מהשמאלנים שמעקם את האף שיהי לו אף עקום.

דרך אגב גם מי שיושב במושב הקדמי הופך להיות מסננת.
אני ראיתי פעם מה טיל פלאשט עושה לגוף האדם ברדיוס של 25 - 30 מטר.
וואוו זה מחזה לא נעים. אז יש גם מטען פלאשט. אותו האפקט.

למעלה