פתחנו קבוצה בפלאפון חכם

א ש ר ת

New member
פתחנו קבוצה בפלאפון חכם

.בתוכנת ה WHATSAP של החברים שנבצר מהם להכנס לכאן. הקבוצה מתפקדת לא רע ולי כואב שאתם לא נמנים עם חבריה, אבל אני אביא כמה רישומים משם:

לילי הביאה הזמנה לאירוע שיתקיים ביום ג' ה1/12/2015 בשעה 18:30 במרכז מורשת בבל באור יהודה. הנושא " המחתרת הציונית ב 1949- המשבר והחזרה לפעילות " הכניסה חופשית.

ג'נט הביאה הזמנה לאירוע שיתקיים במרכז רב שירותי לאוכלוסיה הבוגרת בכפר שלם, רח' ששת הימים 26 תל אביב ביום א' 29/11/2015 בשעה 10:45. הנושא " יציאה, גירוש ועקירה של יהודי ארצות ערב ואירן

avshosh1

New member
בהזמנה של ג'נט מצויין ביום שלישי 1.12 בשעה 19.30 בערב שלא

ניתבלבל שניהם באותו יום גם של לילי 1.12

א ש ר ת

New member
אבשוש בלא תעלום יש לג'נט שני אירועים שהעלתה לחברים ה1

כמו שכתבתי ב 29/11/2015 שהיה היום בנושא יציאה, גירוש ועקירה של יהודי ארצות ערב ואירן. האירוע השני העלתה אותו ג'נט היום בנושא הקרנת הסרט " צל בבגדד" המתקיים ביום ג' ה
1/12/2015 המתקיים בקנטרי ברבור בשעה 19:30 לאחר הקרנת הסרט יהיה דיון עם לינדה מנוחין והבמאי דוקי דרור. כיבוד של קפה ועוגה בעלות סמלית של 10 שח.
&nbsp
אבשוש אני מבינה שהיתה לך כוונה טובה אך חבל שנסית " לתקן" אותי ובינתיים פסלת את האירוע של היום.

פואד ה1

New member
אני מאד מקווה שזה לא ישפיע על השתתפות החברים לפורום

ובאמת חבל מספר החברים המשתתפים והפעילים בפורום הולך ומצתמצם...
מאחל לכולם שבוע טוב ,שקט,מאושר והשתתפות פעילה.

א ש ר ת

New member
פואד אני מבינה אותך מאד אך גם לי יש קשיים להכניס קבצים

לפורום זה וכפי שאתה רואה אני מעתיקה ידנית הזמנות בנושא יהדות עירק מהפלאפון לפורום כאן. אני כתבתי להנהלת הפורומים אך אף אחד לא טרח לענות ובטח לא לנסות לעזור, לכן אנשים מתייאשים.

פואד ה1

New member
אותי מדאיג שהחברים יעדיפו את הטלפון החכם על פני פעילות בפורו

ועל יתרונות פעילות הפורום כבר דובר רבות....יום נעים וכל טוב

למעלה