פרצו לבית של דודה שלי בכוכב יאיר

dory141

New member
פרצו לבית של דודה שלי בכוכב יאיר

הכנופיה שמנתה, לפי חשדות המשטרה 2-4 אנשים, גנבו 2 מחשבים ניידים וניפצו זכוכיות במטבח. היא לא הייתה בבית כשזה התרחש.

אולי אלה

נוער הגבעות? או תג מחיר?
אני חושב שאילמלא הכיבוש לא היו פורצים אליה הביתה
הכל אשמים ביבי ושרה

dory141

New member
מאיפה הגעת לזה?

אני לא סובל את השניים (כפי שבטח הבנת מפוסטים קודמים), אבל די ברור לי שמדובר בפורצים. האם יהודים או ערבים? לא משנה לי, העיקר שימצאו את המחשבים ו/או ימצו את הדין עם אלו שעשו את זה. אגב, היא ושאר משפחתה תומכים של ישראל ביתנו וימינה מכך. למרבית האירוניה, אחד מבני הדודים שלי עבר לאחרונה לת"א, והוא גר בצד שמאל של דרך השלום.

ruven7

Active member
הכיבוש,הכיבוש,לא נמאס לברבר על זה? אנו לא יזמנו מלחמה

RossieL

Active member
תעודת עניות

איך אתם מצליחים בכל פעם מחדש לחרב כל ניסיון ליצור פה איזה דיון ו/ או שקט.
חייבים לדחוף פוליטיקה, לעורר אש ולייצר פרובוקציות זולות.
כמו גם להגיב בבהמית ובהמוניות ולנסות להביע 'יעני' "אנ'לא איכפת לי מאפ'חד, הפה שלי (או במקרה זה- המקלדת שלי) ברשותי."
רובכם אנשים מבוגרים, או כאלו אתם מתיימרים להצטייר, אבל בפועל מתנהגים כמו ילדים קטנים שמשחקים אותה ערסאווטים [ככה כותבים?]
אז, שיבושם לכם, כאמור, כל מילה שנשארת תלויה כאן על הקיר היא תעודת עניות של מי שכתב אותה.

dory141

New member

רוזי החסודה..

והמתחסדת..מעניין, כשמישהו פותח פוסט ומישהו אחר גורר את זה לביבי ושרה והכיבוש הכל בסדר, זה דיון תרבותי לעלא..
אבל כשזה הפוך פתאום זה נהפך לתעודת עניות, לתגובה בהמית ועוד פניני לשון..
מבטיח לך שאם מישהו מהימין היה כותב שזה קרה באיזו התנחלות כבר היו מאשימים אותו, כמו שרצחו ילדים ויפי הנפש קראו בקול "הם אשמים, הם גרים שם".. אין שום הבדל..

RossieL

Active member
בלי חסידות ובלי כרובים.

איך קשורה ההודעה של דורי, הראשית, לפוליטיקה?
איך??
על כך היתה תגובתי ואם תקרא אותה שוב ותנסה להבין את תוכנה תראה שההתרעמות של "הוד רוממותו" לוקה מחוסר הבנת הכתוב.
זה הכל.
אז בלי חסידות ובלי כרובים.
לא כל הודעה חייבת להיות סביב "שריבי"

הייתי מציע לך

לנעוץ את ההודעה הזו שלך שלא הכל סביב שרביבי
דבר שני, או שאת לוקה בחוסר הבנה או ששוב מתחסדת..

למעלה