פרייאר מי שלא יקשיב לתוכנית של נתן זהבי, מחר ב- 12:00 103fm

Ron W

New member
זהבי המלך הוכיח שלמתלוננת היה אליבי של קינאה מקצועית

רוב הזמן נח

Well-known member
זהבי הביך את עצמו ובמבט לאחור היה עדיף שהיה מגיע למסקנה

שעדיף לו לא לעלות לשידור היום.
&nbsp
&nbsp

רוב הזמן נח

Well-known member
אני שיערתי שהבן אדם יותר נבון

אם הוא רוצה לתבוע דיבה שידע שזאת טעות. אבל זאת זכותו.
אבל מה הטעם להכחיש כרגע בשידור בצורה מביכה את התלונות נגדו? זה רק מזיק לו.
&nbsp
וחוץ מזה בכללי אני רשמתי בהודעות קודמות שאני דווקא רוצה שהוא יחזור לשדר. רק נראה לי שהוא הקדים מידי.
&nbsp

מקשיב מקשיב
ואני חוזר על עמדתי שכולי תקווה שאין בדל אמת בהאשמות נגד אדם שצריך לקבל פרס ישראל, בלי טיפת ציניות, לרדיו חברתי, אם יהיה פרס כזה, ובמקביל אני מקווה שהדס שטייף תמשיך בעבודה החשובה שהיא עושה כנגד חלאות המין הגברי באשר הם, ורק לאחר שהיא בטוחה במאת האחוזים שיש לה בידיים אמת לאמיתה.

רוב הזמן נח

Well-known member
נראה שעוד לא החלטת מה להחליט.

פורסם שיש נגדו 10 נשים שהתלוננו על כל מיני מעשים שלו מהעבר.
גם אם המעשים לא פליליים בגלל אופיים או התישנותם, הם עדיין לא ראויים בכלל ומטילים כתם גדול על האיש.
&nbsp
&nbsp

דווקא מאוד החלטתי וכתבתי ברור
יש רגע שבו עלולה לאוץ לה הדרך מהתלהבות עצמית ופרסום רב, ואז בטעות או ברשלנות תהפוך כל שמועה או אישה נקמנית מסיבות "זרות" להכרעה פלילית עם עונש החרמה במשפט הציבור ללא כל ההליך המשפטי הראוי, והנפגעות הראשונות מכך יהיו המוני נשים שחוו באמת ובתמים את כל סקאלת האלימות המינית על צורותיה ויקחו צעד אחורה כשיתבררו מקרים שבהם מדובר בהאשמות שווא שיקרינו חוסר אמינות לכל תלונה עתידית, והמבין יבין.

רוב הזמן נח

Well-known member
אם נתן ברצינות מתכוון לתבוע דיבה אז זה יגיע לבית המשפט

ואז נראה אם נתן צודק או שהכתבת וכל המתלוננות צודקות.
הגיונית, מי נראה לך שצודק?
&nbsp
נראה לך שזה רעיון טוב בשבילו לתבוע דיבה?

הגיונית
לא הגיוני מבחינתי לענות על שאלה כזו כי אין לי מושג, ותביעת דיבה היא אופציה לגיטימית ואפילו ראויה כדי לברר את העניין עד תום לפחות במישור האזרחי, ואם המשטרה תחליט לחקור אז זה יהפוך גם להעניין פלילי.

רוב הזמן נח

Well-known member
קצב יכל לסיים את הנשיאות כרגיל אם לא היה מתלונן

כל הפרשה נגדו התחילה כי הוא זה שהלך להתלונן נגד העובדת שלו. ואז לא היתה לה ברירה והיא חשפה מה עשה והעסק התהפך עליו.

האם נתן יצליח להוכיח שהכתבת דיברה לא אמת? והתלונות של כל ה-10 נשים לא נכונות?
הרי כבר כתבתי שזה יכול להיות לא פלילי. אבל אם הוא עצמו יתבע אז די בטוח שתהיה תביעה אזרחית של הנשים נגדו והוא יסתבך הרבה מעבר למה שהיה עד עכשיו.

ואם יחליטו שהתלונות נכונות ויש גם עניין פלילי אז עוד יותר גרוע בשבילו.

ayb1

Well-known member
בשידור אצל זהבי נאמר שגזית יצא לחופשה ארוכה מתוכננת מזה זמן

רב לטייל במזרח הרחוק.

למעלה