פעם ראשונה בטיול מאורגן. שאלה...

פעם ראשונה בטיול מאורגן. שאלה...

אחותי ואני רוצות לנסוע לאוסטריה, חבל טירול, בטיול מאורגן.
אנו מתלבטות בין ההצעות של אשת טורס, אופיר טורס ורימון.
נשמח לקבל המלצות מנסיונכם. תודה רבה

בשמחה, תודה

הוספתי גם את נתור
http://www.natour.co.il/promotions/...orm.action=&newProcess=true&si=natour?lang=IL
אשת
https://www.eshet.com/organized/trip/austria/

רימון
http://www.rimon-tours.co.il/טיול_מ...זלצבורג--אזור-האגמים-וחבל-זלצקאמרגוט---7-ימים
אופיר טורס
http://www.ophirtours.co.il/orgenizedtours/to/austria/austria.html
המחיר פחות חשוב לנו.
חשוב לנו שיהיו הערים: וינה, זלצבורג, העיירה האלשטאט, קניון ליכטנשטיין. אגמים יפים ונופים יפים.
חשוב לנו לנסוע עם חברה אמינה ואחראית לכן נשמח לקבל חוות דעת חברי הפורום שהתנסו.
תודה רבה רבה על העזרה.

חיפאית88

New member
בדיוק מתכננת טיול לאזור הזה

לי הטיול של רימון נשמע הכי טוב גם אם לא מגיעים לוינה, נראה תוכלו כך להכיר את אזור טירול וזלצבורג יותר לעומר ולהיות פחות זמן סגורות באוטובוס בדרכים.
&nbsp
* אופיר טורס- גם המון נסיעות- ביום האחרון נגיד, לפחות 4 שעות באוטובוס ושתי אטרקציות טבע מרכזיות מוגדרות כ"יום חופשי" כשבלי אוטו באזור הזה יכול להיות קשה ומעיק להתנייד ובעצם מכריחים אותן לשלם תוספת בשביל דברים מאוד מרכזיים באזור ואם לא תשלמו די תבזבזו את הימים האלו
&nbsp
* אשת טורס- נראה לי כמו המון נסיעות ולא מסודרות בצורה הגיונית, לפחות במבט חטוף נראה מסוג הטיולים של תפסת מרובה לא תפסת אבל פחות זה מכסה אטרקציות מרכזיות.
&nbsp
* אני לא רואה פירוט של המסלול...
&nbsp
בכל מקרה תהנו ותחזרו לדווח!

לאונידס

Active member
אני מבין שמדובר בפעם ראשונה בטיול בקבוצה

אתן צריכות לבדוק אם שיטת הטיול הזו מתאימה לכן.
תבדקו את הפלוסים והמינוסים מבחינתכן ותראו אם בכלל בא בחשבון.
&nbsp
אתן צריכות להכיר את הקודים המקובלים בטיול מאורגן. אתן צריכות להפעיל קריאה ביקורתית, לא מספיק להגיד שרוצים וינה, חשוב מאוד מה עושים ורואים בוינה. בקיצור אם את רוצה באמת להנות מוינה או זלצבורג ובאמת "להיות" בהן את צריכה לבדוק מה היית רוצה אם היית בטיול עצמאי וכמה הטיול מכסה את האתרים.
למשל בוינה כואב הלב שלא תבקרו בשנברון, באופרה ובעוד אתרים יפים.
&nbsp
למשל בטיול של אשת טורס ביום הראשון:
"נראה את קתדרלת סנט סטפן, את בניין העירייה ואת בניין הפרלמנט, נמשיך לגן העיר, נראה את ארמון הופבורג ואת כיכר האופרה"
סיכוי גבוה שהיו יכולים לכתוב:
נעבור באוטובוס ליד קתדרלת סנט סטפן, בניין העירייה ואת בניין הפרלמנט, נמשיך לגן העיר, נמשיך לעבור ליד ארמון הופבורג וכיכר האופרה
יש סיכוי שאולי יעצרו את האוטובוס ליד כדי שתוכלו לצלם, לא בטוח (אם חשוב - תבררו) מה שבטוח שלא תבקרו במקומות הנ"ל
בקיצור יום שלי נראה די מבוזבז.
איפה המלון? תוכלו לפחות לנצל את הערב לצאת לטיול או שהוא באיזה חור ללא תחבורה?
&nbsp
ביום השני סיור בזלצבורג בהחלט נחמד, אם הייתי עושה טיול לבד הייתי מבקר בטירה, עושה שיט על הזאלצך וכו'.
המקום היחידי שעולה כסף להכנס "המעוניינים יוכלו להצטרף (בתוספת תשלום) לסיור בגני ארמון הלברון ומופע המזרקות המהנה"
הסיור מבחינתי מומלץ, תבררו עם עצמכן אם לכן נראה מתאים, תבררו כמה עולה.
תבררו אם אתן לא מצטרפות מה תעשו במקום, תחכו באוטובוס?
תבררו אם יש מספר מינימלי של משתתפים, כי אולי אתן תרצו אבל אחרים פחות ואז הטיול לא יצא.
היום השלישי: אני מבין שהבנת את העיקרון, המון שעות באוטובוס
היום הרביעי נחמד
היום החמישי גם כן, נבור ליד ואולי תוכלו לצלם בזמן המעבר...
"המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לערב פולקלור אוסטרי." דווקא אוסטרי כשאתן בגרמניה? כמה עולה?
איפה המלון ממוקם? תוכלו לצאת לבד בערב למשהו במינכן או שאתן תקועות בשום מקום?
&nbsp
ביום השישי, גם כן "בתוספת תשלום..." כמה התוספת? האם בכלל תרצו? מה יעשה מי שלא רוצה? תקוע באוטובוס?
&nbsp
ראיתי שהם מפרסמים את פרטי המדריך הטיסות והמלונות, דבר שלא תמיד מקובל ומהווה יתרון גדול כי תוכלו לבדוק אם נראה לכם.
לא בדקתי כלכלה
&nbsp
הבנת באופן כללי איך בודקים מה יש בטיול?
ברימון לא ראיתי שמפורטים בתי המלון והמדריך, אבל
יש הרבה יותר כניסות לאטרקציות שגם כלולות במחיר כמו הלברון ומכרות מלח וטירת נויישוואנשטיין
שימי לב לעוד קוד, "נחזור למלון לארוחת ערב" אומר שהטיול מסתיים כבר אחה"צ ואז נוסעים למלון.
&nbsp
לגבי רימון, אם הטיול שלהם בא מבחינתכן בחשבון אני לא מבין למה לא תארגנו לכן טיול עצמאי.
כל כך הרבה ימים חופשיים השלישי והחמישי, ביום השישי "סיורים עצמאיים", ובהתחשב שבכל החברות הערבים גם כן "חופשיים" (אם בכלל ניתנים לניצול), סעו לבד וזהו.
&nbsp
זה באופן כללי, תנסי להתמקד לפי הקווים המנחים במה סביר מבחינתך ומה לא ומשם יהיה כדאי להמשיך.

עדיין יש "ימים חופשיים" ?

מוזר קצת. בשנים שנסענו לטיולים מאורגנים עשינו את זה דרך "חבר" מה שאומר שהטיולים היו עמוסים מאוד , לא היו ימים חופשיים וגם לא אטרקציות בתשלום. הטיול בסגנון של כמעט "הכל כלול".

אודרי11

New member
אם חשוב לכן לבקר בוינה

הטיולים האלה לא יתנו לכן שום מענה...

ולהזהר מטיולים שיש בהם הרבה ימים חופשיים, או אטרקציות אופצוינאליות....זה אומר שהמלון שלכם יהיה מרוחק ממרכז העיר, ותצטרכו להוסיף כסף למה שיציעו לכם..וזה לא זול, אחרת תשבו סתם במלון מרוחק.

תודה לכם

בהחלט נתתם לי חומר למחשבה. תודה

מה לגבי בניית טיול לפי צרכינו?

האם יש לכם חברות שאתם ממליצים עליהן שבונות לנו מסלול לפי מה שאנו נרצה לראות ולבקר?

למעלה