פנייה חשובה

אני גר בכפר לבעלי צרכים מיוחדים כשלושים שנה, ומאז שהגעתי אליו כמעט כל יום מישהו אחר מהחברים מתנהג אליי באלימות פיזית, רודף או מכה. הבאתי כמה פעמים משטרה לכפר, סירבו לטפל ואמרו שזה תפקיד הצוות הסוציאלי. הצוות מעניש, והאלימות נמשכת. כתבתי מכתבים למפקד התחנה ולא ענה לי. פניתי לעורכי דין ולא עזרו. אני לא צריך לסבול אלימות, וחוצפה שמופנית נגדי אלימות מתמשכת של שנים וזה לא מטופל. כתבתי בפורום חוק ומשפט הרבה פעמים ודרשתי שתסייעו ולא עניתם, אני לא יודע למה. אני דורש שיוודאו שכל האלימות נגדי בכפר תיפסק סופית. אני דורש לקבל תשובה מה כדאי לעשות כדי למנוע את האלימות הנפשעת המתנהלת נגדי בלי כל סיבה, ואני דורש לדעת מה זכויותיי המשפטיות בעניין ואיך אפשר לממשן. לא אפסיק להתלונן עד שהאלימות תטופל ואוכל לחיות בשקט.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
אני גר בכפר לבעלי צרכים מיוחדים כשלושים שנה, ומאז שהגעתי אליו כמעט כל יום מישהו אחר מהחברים מתנהג אליי באלימות פיזית, רודף או מכה. הבאתי כמה פעמים משטרה לכפר, סירבו לטפל ואמרו שזה תפקיד הצוות הסוציאלי. הצוות מעניש, והאלימות נמשכת. כתבתי מכתבים למפקד התחנה ולא ענה לי. פניתי לעורכי דין ולא עזרו. אני לא צריך לסבול אלימות, וחוצפה שמופנית נגדי אלימות מתמשכת של שנים וזה לא מטופל. כתבתי בפורום חוק ומשפט הרבה פעמים ודרשתי שתסייעו ולא עניתם, אני לא יודע למה. אני דורש שיוודאו שכל האלימות נגדי בכפר תיפסק סופית. אני דורש לקבל תשובה מה כדאי לעשות כדי למנוע את האלימות הנפשעת המתנהלת נגדי בלי כל סיבה, ואני דורש לדעת מה זכויותיי המשפטיות בעניין ואיך אפשר לממשן. לא אפסיק להתלונן עד שהאלימות תטופל ואוכל לחיות בשקט.
ראשית ועל אף שאני לא מוסמך לדבר בשם הפורום (ובכלל, ים של זמן לא השבתי כאן לפניות :)), קצת כבוד לכאלו שמשקיעים מזמנם להשיב לפונים בהתנדבות, לא היה מזיק. אין שום קשר בין זמינותם של מתנדבים לשאלת היותם אחראים אם לאו.

לגופו של עניין;
אתה מתאר בעיה קשה. על פניו הדרך הנכונה לטפל בה, מעבר לדרכים שכבר ניסית ושנכשלו, בכל זאת יהיה באמצעות שכירת עורך דין מטעמך שייפנה, שוב, לגורמים המוסכמים וידרוש את פתרון הבעיה. במידת הצורך עו"ד כזה יידע גם לפנות לערכאות להסתייע בהן.

פניתי לעורכי דין. כתבתי מכתבים לעורכי דין מגוגל, ולא חזרו אליי. המורה הפרטי שלי גם עורך דין והוא מדבר עם הצוות הסוציאלי וזה לא עוזר. איך פונים לעורך דין? לא בטוח שיש לי בכלל כסף לשלם לעורך דין.

נערך לאחרונה ב:
אני לא יודע מה אתה צריך לעשות, אבל אני בטוח יודע שצריך לעשות בלאגן בכל ישראל, עד שהדמוקרטיה
בה תבוטל לחלוטין.
הדמוקרטיה היא גידול סרטני.
למה בכלל צריך אותה ?
בלי דמוקרטיה, כבר מזמן העניין היה מטופל.
רק בגידול הסרטני המתקרא דמוקרטיה, יכול להיות דבר כזה שאחד מעביר אחריות לשני ובסופו של דבר אף אחד
לא לוקח אחריות.
בהיעדר דמוקרטיה, יהיה פיהרר ירום הודו, שיהיה לא סתם המנהל אלא ה-מנהל של המדינה !
ואז בתור ה-מנהל, הוא פשוט יורה לעצור את הפורעים, להעמיד אותם לדין ולתלות אותם ועוד בשידור חי !

למעלה