פירוק פרק ב

ריק11

New member
פירוק פרק ב פירוק פרק ב
אני עומד בפני פרידה מאשתי השנייה. יש לנו הסכם ממון שאומר שאני משתתף בעד 15000 בתיקון בלאי בשנה. השתתפתי אבל לא שמרתי קבלות. האם היא יכולה לתבוע את העלות הזאת? אני גר בבית שלה. מה עוד היא יכולה לדרוש דמי כתובה ומזונות אישה? אין לנו לא ילדים משותפים ולא רכוש משותף ובהסכם ממון מוזכר שכל אחד נשאר עם רכושו במקרה של פירוק. תודה רבה

nothing but the truth

Well-known member
פירוק פרק ב פירוק פרק ב
אני עומד בפני פרידה מאשתי השנייה. יש לנו הסכם ממון שאומר שאני משתתף בעד 15000 בתיקון בלאי בשנה. השתתפתי אבל לא שמרתי קבלות. האם היא יכולה לתבוע את העלות הזאת? אני גר בבית שלה. מה עוד היא יכולה לדרוש דמי כתובה ומזונות אישה? אין לנו לא ילדים משותפים ולא רכוש משותף ובהסכם ממון מוזכר שכל אחד נשאר עם רכושו במקרה של פירוק. תודה רבה

השאלות שאתה שואל הן מתאימות לעו"ד ולא לפורום, כי זה מקרה פרטי.
בגדול קיום הסכם ממון אמור לפשט את העניין.
לא בכל מקרה של גירושין אתה צריך לשלם כתובה. זה תלוי בעילה. קשה לי להאמין שבתור אחד שכבר התגרש פעם כתבת סכום גבוה בכתובה , ועדיף בהסכם הגירושין להסדיר גם את הענין הזה.
מזונות אישה זה דבר נדיר היום גם בפרק א', ובטח שבפרק ב' אם אשתך עובדת (מזונותייך מעשה ידייך).
קבע פגישה עם עו"ד , רצוי עם זה שיעץ לך לגבי הסכם הממון, ותבדוק איתו את העניין. כשאין רכוש משותף, אין ילדים, ויש הסכם ממון - זה לא אמור להיות מסובך.

למעלה