פינת התכשיט השבועי

עטרה ב ט

New member
פינת התכשיט השבועי ../images/Emo13.gif ../images/Emo106.gif

קצת סבלנות....... כמעט גמרתי את הטבעת הראשונה היום ואולי תוך שבועיים היא גם תהיה מצולמת וסרוקה........ בינתיים תכשיטים אחרים שהם מעשה אמנות
והיום, תמונה קצת שונה, שעיקר הענין בה הוא האבן, בגלל שביליתי היום שעה בבחירת אבנים וגיליתי ש......וואו, איזה דברים מדהימים יש !

SC

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

יש לי משיכה בלתי מוסברת לאבנים...לא בהכרח אבני חן אבל גם. בכל מקום שאני הולך אני מביא הביתה אבן מיוחדת שמצאתי או שקניתי. איך קוראים לאבן שצרפת את תמונתה להודעה הראשית ? שבוע טוב....שולי

אולי קצת ../images/Emo32.gifטופיק

אבל אבנים תמיד מזכירות לי את חיבתי הרבה לגני זן...נכון שזה לא קשור לתכשיטים אבל בעיני גני זן הם סוג של אמנות.... מצורף קישור

SC

New member
בכלל לא להפך......./images/Emo39.gif

אני ראיתי בערוץ דיסקברי (נדמה לי) את התוכנית על גני זן והיה שם בדיוק הסבר מפורט על הגן בקישור שצרפת !!! הראו איך תכננו אותו ובכלל גני זן...איזה יופי עוצר נשימה. אמנות ועוד איך אמנות. הלוואי והיו לנו בתל אביב כמה גני זן כאלה להנאתנו.

עטרה ב ט

New member
דוקא יש ../images/Emo3.gif

בגינת דובנוב, המזרקה (או שמא בריכה) מעוצבת בסגנון זני.

SC

New member
WOOOOW לא ידעתי על זה ../images/Emo70.gif

ובשמחה אצטרף לפיקניק שם, שנארגן משהו ?

SC

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo142.gif../images/Emo141.gif|סביון../images/Emo141.gif

אני בהחלט תומך זה יכול להיות אחלה ממש נחמד, אפשר להביא כל ציור ולצייר במקום אפשר ללכת לביקור במוזיאון אפשר סתם לקשקש או להכין איזשהו פיקניק קטן והכל הכל לא בסגנון מורה ותלמידים אלא בסגנון חברי חופשי. כל המעוניין, נא לשרשר הודעה לכאן ונארגן משהו בשמחה. עטרה אם תוכלי לתת יותר פרטים על המקום אשמח, ביקרת שם, זה מקום גדול, בתשלום ? כל מה שרק אפשר. תודה !
|סביון

SC

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo142.gif../images/Emo141.gif../images/Emo142.gif../images/Emo141.gif

שולי!!! אחלה רעיון!!

לשלב בפיקניק קבוצת ציור!! מעולה!!!! הנני משרשרת הודעה, אם השרשור יתארך אני אקפיץ אותו במיוחד. אפרת

עטרה ב ט

New member
זה גינה בגודל של ........המממ......

בערך חצי מגרש כדורגל ? יש שם הרבה דשא והרבה ילדים בשבת
. אולי אפילו יותר קטן. אבל מקסים באמת. עמוס שם כי אנשים עושים לפעמים ימי הולדת בשבתות לילדים ויש שם גם פינת שעשועים. זה גינה שכונתית שלא עולה כסף ונמצאת ברחוב דובנוב - מאנה. אם רוצים לצייר אולי כדאי דוקא באגם המלאכותי הקטן של פארק הירקון, שנמצא ליד צומת דרך נמיר - רוקח, הידוע בכינויו צומת סמינר הקיבוצים. באגם הזה יש פשוט מלאן ברוזים, אוזים, שקנאים וכולי ונורא מקסים שם ויחסית פינה שקטה.

SC

New member
../images/Emo142.gif../images/Emo142.gif../images/Emo142.gif../images/Emo142.gif../images/Emo142.gif

גם פארק הירקון מבורך מאוד. אני מרבה לרכב שם על אופניים בימים החמים של הקיץ. אז קדימה חברה מי שמעוניין להצטרף....לשרשר את שמו

למעלה