עצירה בין לוטרקי ל-Epidavros

עצירה בין לוטראקי לאפידברוס

המרחק קצר למדי, אין ממש צורך להפסקת צהרים.. שווה להמתין לאפידברוס.

שאלתי לא טוב...

האמת היא שאני נוסע מאתונה לארמיוני ומשער שבערך בצהרים אגיע לקטע שבין האוטוסטרדה לאפידברוס. ניסיתי למקד את השאלה לאיזור הנ"ל... סליחה על הבלבול

האם אתה מכיר טברנה טובה בקרבת קטע הכביש הזה (כביש מס' 10)?

כן השאלה הייתה ברורה

אני אישית לא מכיר משהו ממוקד, אבל לא תתקשה למצוא, אוכל זה הדבר היחיד ביוון שקל למצוא חוץ מחובות לאיחוד האירופאי.. אני חושב ששווה למשוך עוד קצת וכבר להגיע לאפידברוס.

אוקיי...

וברשותך עוד שאלונת:
מה דעתך על להישאר יום יומיים בארמיוני/פורטו-חלי (ואולי גם קפיצה להידרה)? לפני חזרה צפונה לנאפפליו.

יומיים בארמיוני/פורטו-חלי (ואולי גם קפיצה להידרה)

שוקי אין לי את כל תוכנית הטיול שלך, כך שאני לא יכול להמליץ נקודתית מבחינת חלוקת זמנים, בגדול הידרה בהחלט שווה גיחה לאיזה יום או יומיים, פורטו הלי גם חביב, אבל לא חסר מקומות ששווה להעביר בהם איזה כמה ימים ביוון, אם תספק לי את תוכנית הטיול הכוללת שלך אוכל לתת לך אינדיקציות טובות יותר לגבי מיקומים בהם כדאי להעביר יותר זמן או פחות.

התכנית בקווים כלליים

חלק א' - פיליון, חלק ב' - צפון מזרח פלופונז, את הצפון אני משאיר לטיול הבא.

השאלה שלי מתייחסת לחלק ב' שבו המסלול המתוכנן הוא בערך זה: אתונה - אפידברוס - ארמיוני - נאפפליו - טריקלה קורינתיה והסביבה - קורינתוס - אתונה.

צפון מזרח פלופונז

מציע לא לערבב אם כך איים, מוטב להוסיף עוד יום בטריקלה קורינטיאס ואולי לשלב את מחוז ארקדיה הצמוד דרומית לטריקלה קורינטיאס, נשמע כמו בחירה טובה יותר מפורטו הלי והידרה במקרה של טיול שכזה, זו דעתי בכל אופן..

למעלה